! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Переможці премії Edison Best New Product Awards™ 2022 року

Критична людська інфраструктура
 
Термоінкапсулятор DOWSIL™ TC-6015 отримав срібло в підкатегорії промислових технологій. DOWSIL™ TC-6015 відповідає потребам сучасних застосувань силової електроніки, забезпечуючи тонкостінне формування, низьку щільність для зниження ваги, більшу потужність і чудову вогнестійкість. Це інноваційне рішення усуває осідання наповнювача та впливає на легкість обробки, швидкість та економію коштів. Ця програма зазвичай використовується для зарядних пристроїв для електромобілів (EV), інверторів, потужних модулів і систем накопичення енергії.
 
Споживчі рішення
 
Поліолефіновий еластомер INFINAIR™ (POE) для матраців 3D Loop отримав срібло в підкатегорії: Проривні матеріали. INFINAIR™ POE дає можливість матраци, які легко мити, вони мають високу міцність і повітропроникні, що змінює наш спосіб дизайну постільної білизни. Ці матраци також легше переробляти, ніж ті, що виготовлені з традиційної піни, що може допомогти запобігти випаданню тонн відходів.
 
Техніка та матеріалознавство
 
Технологія Dow Rubberless Unisole для легкого спортивного взуття у співпраці з Under Armour (UA) отримала золото в підкатегорії: Дизайн, орієнтований на продуктивність. Глобальний спортивний бренд об’єднався з досвідом Dow у матеріалознавстві, щоб створити легке взуття, яке забезпечує віддачу енергії, амортизацію та зчеплення, щоб покращити відчуття на корті, амортизацію та швидкість пересування без шкоди для довговічності. Ця додаткова міцність допоможе продовжити термін служби UA Flow, лінійки спортивного взуття бренду, що використовує цю технологію, і в кінцевому підсумку зменшить кількість відходів.
 
SYL-OFF™ SL 184 Coating отримав срібло в підкатегорії: Прозорі покриття та плівка. Це силіконове покриття, що не містить розчинників, відрізняється високою швидкістю зменшення туману і підходить для маркування харчових продуктів, оскільки воно відповідає правилам щодо контакту з харчовими продуктами, встановленим Управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA) та німецьким BfR XV. Додаткове кінцеве застосування цього покриття включає промисловий папір, вкладиші технічних клейких стрічок та антипригарну упаковку.
 
Поліетилен низької щільності (LDPE) AGILITY™ 1500 отримав бронзу в підкатегорії: Прозорі покриття та плівка. Цей продукт був розроблений, щоб забезпечити швидку та ефективну обробку, а також чудову оптику, міцність і стабільність для LDPE, сумішей LDPE і багатошарових плівкових структур. Це також дозволяє створювати широкі, тонкі та стабільно прозорі плівки з покращенням обробленості та властивостей для зоряної продуктивності. Крім того, AGILITY™ 1500 покращує екологічність завдяки зменшенню вимірювання та зменшенню відходів, а також уможливлюючи переробку плівки та включення переробленого поліетилену.
 
Багатофункціональна сорбентна технологія (MUST) у співпраці з NETL отримала бронзу в підкатегорії: Eco-Innovation. Цей набір сорбентів, що змінює гру, видаляє позитивно заряджені та кисневмісні аніонні (негативно заряджені) важкі метали з водних і неводних джерел. Універсальність і низька вартість роблять MUST високоефективним для очищення забруднених водних шляхів і видалення металів з електронних і фармацевтичних виробничих процесів.
 
Сталість
 
Поліетиленові смоли REVOLOOP™ отримали золото в підкатегорії: переробка пластику. Цей продукт забезпечує механічну переробку, відновлює викинутий пластик і допомагає відволікти матеріал зі звалищ і навколишнього середовища. Перероблені після споживання (PCR) смоли забезпечують висококонцентрований склад для ПЛР у поєднанні з високоефективними смолами, щоб створити одну гранулу з покращеною продуктивністю та придатністю до обробки. Перероблені пластмаси Dow можна знайти в таких сферах застосування, як штучне покриття, пляшки з видуванням і прозора термоусадочна упаковка.
 
RHOBARR™ 214 Емульсія отримала срібло в підкатегорії: Полімери та емульсії. Цей продукт був важливим доповненням до лінійки паперових бар’єрних полімерів Dow, оскільки він забезпечує більш екологічну паперову упаковку, використовуючи менше полімерів, і заповнює критично незадоволені потреби споживчих брендів на ринку паперових бар’єрів.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa