! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
27.09.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
06.09.2022

Найкраща ціна на продукти Molykote - т ..

Детальніше
29.08.2022

Компаунд Molykote 111 чудово підходить для герм ..

Детальніше
19.07.2022

Мастила Molykote призначені для роботи в таких ..

Детальніше

ОХОЛОДЖУЮЧА РІДИНА DELO XLI CORROSION INHIBITOR CONC

4 307 грн
Texaco
Модель: DELO XLI CORROSION INHIBITOR CONC
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

Delo XLI Corrosion Inhibitor  є малотоксичний концентрований пакет інгібіторів корозії. Заснований на запатентованій технології аліфатичних кислот, Delo XLI Corrosion Inhibitor  в суміші з водою забезпечує тривалий захист від корозії всіх металів, присутніх в двигуні, включаючи алюміній, залізо, мідь і сплави. Змішаний з відповідною кількістю води, Delo XLI Corrosion Inhibitor використовується як охолоджуюча та / або промивна рідина для систем охолодження двигунів внутрішнього згоряння. Продукт сумісний з охолоджуючими рідинами на гліколевої основі.

Ідентичний пакет інгібіторів в суміші з етіленгліколевой базою проводиться під маркою DELO XLC ANTIFREEZE/COOLANT і є антифризом (див. Відповідний опис). Delo XLI Corrosion Inhibitor оберігає від усіх видів корозії завдяки використанню оптимізованого за складом органічного інгібітора. Забезпечується тривала ефективний захист алюмінію від високотемпературної корозії в місцях теплообміну.
Пакет інгібіторів Delo XLI Corrosion Inhibitor мінімізує кавитационную корозію, незважаючи на відсутність у своєму складі присадок на основі нітритів (SCA's). Використання Delo XLI Corrosion Inhibitor продовжує пробіг помпи, радіатора і термостата. Delo XLI Corrosion Inhibitor екологічно малоопасен.

ЗАСТОСУВАННЯ

У суднових двигунах концентрація Delo XLI Corrosion Inhibitor повинна бути не нижче ніж 5 об'ємних%. При даній концентрації рекомендований термін служби - як мінімум 16,000 годин.
Невеликі суднові двигуни іноді вимагають антифризів. Це може бути отримано, використовуючи Delo XLI Corrosion Inhibitor на основі етиленгліколю, з додаванням 5% Delo XLI Corrosion Inhibitor. Для захисту від замерзання при -10 і -15 ° C, Delo XLI Corrosion Inhibitor потрібно відповідно 22 і 29%.

Для важкої позашляхової техніки, вантажівок і автобусів, рекомендований термін служби - 8,000 годин або 650,000 км пробігу з концентрацією 7.5% Delo XLI Corrosion Inhibitor.
Delo XLI Corrosion Inhibitor в концентрації 7.5%, забезпечить захист від корозії в стаціонарних двигунах до - 16,000 годин. - У 10% концентрації Delo XLI Corrosion Inhibitor використовується як тест-рідина для блоків двигунів. При виробництві нові блоки двигунів тестуються 5-10 хв. при робочій температурі, після чого рідина зливається і зазвичай використовується повторно. Якщо двигун не встановлюється на автомобіль негайно, Delo XLI Corrosion Inhibitor забезпечує антикорозійний захист "сухого" двигуна до 2 місяців.

У 5% концентрації Delo XLI Corrosion Inhibitor застосовується як промивна рідина для очищення систем охолодження, які були заповнені іншими інгібіторами. У більшості випадків потрібно промити систему охолодження двічі. Для хорошого результату важливо, щоб двигун досяг нормальних робочих температур і все термоклапан були відкриті. Для розведення переважно використання м'якої води. Хоча, випробування в лабораторних умовах показали, що допустимі результати корозії отримані з водою 20 ° dH, що містить до 500 ppm хлоридів і 500 ppm сульфатів.


ДОПУСКИ ТА СТАНДАРТИ

Delo XLI Corrosion Inhibitor одобрен следующими производителями двигателей:

OEM СПЕЦИФИКАЦИЯ  
Deutz/MWM 0199-2091  
Ford ESD-M99B166-C  
GEC Alsthom Ruston    
MAN Nutzfahrzeuge MAN 248  
MAN B&W D36 5600  
Sulzer Diesel ZBS0503.doc  
Ulstein Bergen 2.13.01  
Wärtsilä 32-9011  


Подробнее: https://texaco.ember.ua/technical-liquids/cooling-liquids/delo-xli-20l

 


Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa