! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
18.05.2022

Критична людська інфраструктура   ..

Детальніше
27.04.2022

Унікальні продукти, створені світовим лідером в ..

Детальніше
06.01.2022

Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток т ..

Детальніше
09.12.2021

Якщо потрібно зробити оцінку рівня характеристи ..

Детальніше
18.10.2021

Усім автомобілістам відома така проблема, ..

Детальніше

Гідравлічна олива Mobil DTE 21, 208л

25,275.60 грн
Mobil
Модель: DTE 21, 208l
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

Технічні дані

Дані щодо безпеки
Засновані на високоякісних базові оливи та сверхстабільной системі присадок, гідравлічні масла серії Mobil DTE відповідають найвищим експлуатаційним вимогам.
 
Завдяки високому рівню міцності мастильної плівки і чудовою стійкості до окислення, масла Mobil DTE 21 забезпечують не тільки високу ступінь захисту від зносу і зниження числа відмов обладнання, а й підвищення його продуктивності, а їх миючі властивості в сукупності зі здатністю збереження чистоти істотно розширюють сценарії застосування .
 
Використання масел серії Mobil DTE дозволить домогтися зниження як експлуатаційних витрат, так і витрат на утилізацію відпрацьованих продуктів.
 
Масло Mobil DTE 21 відноситься до типу сучасних гідравлічних масел, які виготовляються в щільних взаєминах з виробниками додаткового обладнання, здатних виконувати роботу не тільки з високим споживанням рідини, але і досить високому тиску. Гідравлічні масла даної фірми виготовляються за допомогою понад якісних масел, які відрізняються високим рівнем в'язкості додаються присадок. Вони здатні забезпечувати якісний захист вироби від зносу, в тому числі і відмінну в'язкість масляного покриття, які відіграють особливу роль в обслуговуванні систем гідравліки.
 
Основні характеристики
 
Клас в'язкості по ISO 10
В'язкість, сСт при 40 ° C ASTM D445 10,1
В'язкість, сСт при 100 ° C ASTM D445 2,9
Індекс в'язкості ASTM D2270 95
Щільність ASTM D1298 0,85
Температура спалаху, ° C ASTM D92 170
Температура застигання, ° C ASTM D97 -30
Випробування на корозію:
дистильована вода ASTM D665A пройшов
морська вода ASTM D665A пройшов
піноутворення 50/0
Тест FZG DIN 51354 12+
 
 
Сфера роботи
 
Відмінне співвідношення присадок, яке застосовується у виготовленні олії даного виробника, здатне забезпечити якісний захист від прояву корозії, відмінно запобігає зносу деталей, а також прекрасно поєднується з різними видами металу. Крім цього забезпечується якісна захист невеликих масляних плівок від можливого окислення, в тому числі зберігається структура масла і системи в цілому. Більш того, відмінно поєднується з водою.
 
Під час випробування на насосах Denicon HFO, Vikers V-104C, 35VQ25 і Sandstrend показало себе з найкращого боку. Показник 12+ тесту FZG говорить лише про те, що дотримується відмінний захист тертя від прояву явних ознак зносу деталей.
 
Масло даної марки було схвалено відомої організації Cincinati Milacon такими класифікаціями, як: Р-68, Р-70, в тому числі і Р-69.
 
Робочі переваги масла даної моделі
 
Масло даної марки володіє багатьма перевагами, серед яких:
 
Підтримка чистоти системи, які схильні до виникнення відкладень. Простим прикладом служить гідравлічна система верстата з ЧПУ;
Прекрасний рівень захисту від зносу обладнання;
Відмінний рівень контролю над потраплянням води, при якому забезпечується надійне відділення води в досить великих обсягах;
Прекрасна сумісність з різним видом металу, а також надійний захист насосів, в яких деталі виготовлені зі сталі, в тому числі і інших металів;
Високий рівень захисту від утворення корозії, в тому числі і відмінна збереження масляної плівки на поверхні;
При численних випробуваннях і модернізації продукції, інформація, яка присутня тут, може змінюватися без попереднього узгодження. Всі докладні описи, які були надані, є ознайомчими, і не можуть бути обов'язковими у разі виконання робіт або ж виготовленні.
 
Безпека використання масла даної марки
 
При наявності необхідної інформації, дане масло не може нашкодити здоров'ю людини, який з ним безпосередньо працює. Виняток може бути при виконанні правил гігієни, в тому числі прання брудної одягу та вимивання брудних частин шкіри людини за допомогою миючих засобів і води.

Характеристики
Тип Мінеральні
Вязкость 10
Масла
Тип Мінеральні
Вязкость 10

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги Mobil
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa