Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо заради перемоги!

Категорії
15.03.2023

Molykote - це бренд змащувальних матеріалів, як ..

Детальніше
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше

Гидравлічна олива Mobil DTE 22 Ultra, 20л

3 539 грн
Mobil
Модель: DTE 22, 20l
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

Технічні дані

Дані щодо безпеки

 

Засновані на високоякісних базових оліях та надстабільній системі присадок, гідравлічні мастила серії Mobil DTE відповідають найвищим експлуатаційним вимогам.
 
Завдяки високому рівню міцності мастильної плівки та чудовій стійкості до окислення, масла Mobil DTE 22 забезпечують не тільки високий ступінь захисту від зношування та зниження кількості відмов обладнання, а й підвищення його продуктивності, а їх миючі властивості у сукупності зі здатністю збереження чистоти суттєво розширюють сценарії застосування. .
 
Використання масел серії Mobil DTE дозволить досягти зниження як експлуатаційних витрат, так і витрат на утилізацію відпрацьованих продуктів.
 
Масло Mobil DTE 22 відноситься до типу сучасних гідравлічних масел, які виготовляються в щільних взаєминах з виробниками додаткового обладнання, здатних виконувати роботу не тільки з високим споживанням рідини, але і досить високий тиск. Гідравлічні олії даної фірми виготовляються за допомогою понад якісних масел, які відрізняються високим рівнем в'язкості присадок, що додаються. Вони здатні забезпечувати якісний захист виробу від зношування, у тому числі і відмінну в'язкість масляного покриття, які відіграють особливу роль в обслуговуванні систем гідравліки.
 
Основні характеристики
 
Клас в'язкості за ISO 22
В'язкість, сСт при 40°C ASTM D445 22
В'язкість, сСт при 100°C ASTM D445 4,5
Індекс в'язкості ASTM D2270 95
Щільність ASTM D1298 0,86
Точка спалаху, °C ASTM D92 170
Температура застигання, ° C ASTM D97 -30
Випробування на корозію:
дистильована вода ASTM D665A пройшов
морська вода ASTM D665A пройшов
Піноутворення 50/0
Тест FZG DIN 51354 12+
 
 
Сфера роботи
 
Відмінне співвідношення присадок, яке застосовується у виготовленні олії даного виробника, здатне забезпечити якісний захист від прояву корозії, відмінно запобігає зносу деталей, а також чудово поєднується з різними видами металу. Крім цього забезпечується якісний захист невеликих масляних плівок від можливого окиснення, у тому числі зберігається структура олії та системи загалом. Більше того, добре поєднується з водою.
 
Під час випробування на насосах Denicon HFO, Vikers V-104C, 35VQ25 та Sandstrend показало себе з кращого боку. Показник 12+ тесту FZG говорить лише у тому, що дотримується відмінний захист тертя від прояви явних ознак зносу деталей.
 
Олія цієї марки була схвалена відомою організацією Cincinati Milacon такими класифікаціями, як: Р-68, Р-70, у тому числі і Р-69.
 
Робочі переваги 
 
Олія даної марки має багато переваг, серед яких:
 
Підтримка чистоти системи, яка схильна до виникнення відкладень. Простим прикладом є гідравлічна система верстата з ЧПУ;
Чудовий рівень захисту від зношування обладнання;
Відмінний рівень контролю за попаданням води, при якому забезпечується надійне відділення води в досить великих обсягах;
Прекрасна сумісність із різним видом металу, а також надійний захист насосів, у яких деталі виготовлені зі сталі, у тому числі інших металів;
Високий рівень захисту від утворення корозії, у тому числі і відмінне збереження масляної плівки на поверхні;
При численних випробуваннях та модернізації продукції інформація, яка є тут, може змінюватися без попереднього погодження. Всі докладні описи, які були надані, є ознайомлювальними, і не можуть бути обов'язковими при виконанні робіт або виготовленні.
 
Безпека використання
 
За наявності необхідної інформації, ця олія не може нашкодити здоров'ю людини, яка з нею безпосередньо працює. Виняток може бути при виконанні правил гігієни, у тому числі прання брудного одягу та вимивання брудних частин шкіри людини за допомогою миючих засобів та води.

Характеристики
Тип Мінеральні
Вязкость 22
Масла
Тип Мінеральні
Вязкость 22

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги Mobil
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa