Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше

Моторна олива Mobil Delvac 1 5W-40, 208л

72 542 грн
Mobil
Модель: Delvac 1 5W-40 208l
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Повністю синтетичне масло для дизельних двигунів, яке сприяє продовженню терміну служби двигунів, одночасно забезпечуючи збільшення терміну заміни масла в сучасних двигунах, експлуатованих у важких умовах.
 
Delvac 1 5W-40 - повністю синтетичне масло з високими експлуатаційними характеристиками для високонавантажених дизельних двигунів, яке сприяє продовженню терміну служби, одночасно забезпечуючи збільшення терміну заміни масла в сучасних двигунах, експлуатованих у важких умовах. Delvac 1 5W-40 забезпечує чудові експлуатаційні характеристики сучасних двигунів з низьким рівнем токсичності вихлопних газів, в тому числі двигунів з проміжним охолодженням, а також двигунів старих моделей, які перебувають в хорошому стані. Delvac 1 5W-40 рекомендується для широкого спектра важких умов застосування і навколишнього середовища, типових для вантажних перевезень, гірничодобувної, будівельної галузей і сільського господарства. Mobil Delvac 1 5W-40 також відповідає вимогам специфікації API SL до мастил для бензинових двигунів, що використовуються в змішаних автомобільних парках.
 
Чудові експлуатаційні характеристики Delvac 1 5W-40 є результатом великих спільних досліджень і розробок з найбільшими виробниками техніки і засновані на застосуванні передових рішень в області змазування двигунів. Тому даний продукт задовольняє і навіть перевершує вимоги деяких найсучасніших галузевих специфікацій API, ACEA, JASO і Global до мастильних матеріалів для дизельних двигателй, а також специфікацій багатьох найбільших європейських, американських і японських виробників двигунів.
 
 
Особливості та переваги
 
Сучасні потужні дизельні двигуни з низьким рівнем викидів характеризуються підвищеним сажеобразование і працюють при більш високих температурах, ніж безнаддувні двигуни колишніх поколінь, що значно підвищує необхідність в високоефективних мастильних матеріалах. Зменшення робочих зазорів двигунів призводить до зниження показників витрати оливи і, відповідно, пакет присадок оновлюється рідше через меншої кількості свіжої оливи. Внаслідок наближення до камери згоряння через більш високого розташування поршневих кілець олива піддається впливу високої температури, що підвищує теплове навантаження на неї. Більш високий тиск упорскування палива і застосування більш пізнього уприскування призводять до зниження шкідливих викидів, але також підвищують робочу температуру двигуна і приводять до збільшення кількості потрапляють в оливу часток саж, особливо на двигунах, обладнаних системами рециркуляції вихлопних газів. Delvac 1 5W-40 зберігає чудову ефективність при високих температурах. Воно повністю сумісно зі звичайними мінеральними оливами. Нижче наведені особливості та переваги:

 

Особенности Преимущества и потенциальные выгоды
Соответствует или превышает жесткие спецификации ведущих производителей машин Единый продукт для смешанных парков
Замечательная термоокислительная стабильность Препятствует образованию низкотемпературного шлама и лаковых отложений при высоких температурах
Низкая летучесть, превосходная защита от износа и полировки внутренних поверхностей Заметное уменьшение расхода смазочного материала.
Разработанный экспертами состав с низкой вязкостью Потенциальная экономия топлива (1)
Хорошая стойкость к коррозии Способствует продлению срока службы критических поверхностей износа
Возможность применения с увеличенными интервалами смены Способствует повышению эффективности и снижению затрат в эксплуатации
Совместимость с материалами Продолжительный срок службы уплотнений, увеличенные интервалы обслуживания

 Относительно обычной вязкости 15W-40. Фактическое улучшение топливной экономичности зависит от типа автомобиля / оборудования, окружающей температуры, условий эксплуатации и вязкости применяемой Вами оливи.

 

Застосування
 
Delvac 1 5W-40 рекомендується до застосування для дизельних двигунів з високими експлуатаційними характеристиками, включаючи найсучасніші моделі двигунів з турбонаддувом, з низьким рівнем викидів, а також двигуни з системами рециркуляції вихлопних газів (EGR)
 
в тому числі: високонавантажені двигуни дорожніх автотранспортних засобів, що експлуатуються і при високих швидкостях і навантаженнях, так і в режимі доставки вантажів на короткі відстані; двигуни позашляхової техніки, що працює в жорстких умовах при низьких швидкостях і високих навантаженнях;
 
вантажні автомобілі та обладнання з дизельними двигунами, що випускаються американськими, європейськими та японськими виробниками
 
холодильні установки

Характеристики
Тип Синтетичні
Вязкость 5W—40
Применение для грузовых автомобилей
Масла
Тип Синтетичні
Вязкость 5W—40
Применение для грузовых автомобилей

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa