Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше

Редукторное масло Mobil Glygoyle 30

13 976 грн
Mobil
Модель: Mobil Glygoyle 30
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

Mobil Glygoyle отримана на основі поліалкіленгліколей. Вона відома своєю високою ефективністю. Масляний концентрат відповідає за якісну обробку передач зубчастого типу, систем циркуляції підшипників у режимах критичних температур, коли опції використання масел-мінералів помітно перевищені. Речовина виявляє високу стійкість щодо зсуву та унікальний опір до терморозкладання, окисних реакцій, а також скупчення шламу та продуктів виділення. У комплект продукту входять патентовані присадки, покликані протистояти процесам зносу, корозії, іржавіння та спінювання, не знижуючи при цьому інші робочі показники, якими наділені олії з поліалкіленгліколем в основі.

Типичные показатели

  Mobil Glygoyle 11 Mobil Glygoyle 22 Mobil Glygoyle 30
Класс вязкости ISO     220
Кинематическая вязкость, ASTM D 445      
ССт при 40ºC 85 177 224
ССт при 100ºC 11.5 25.1 30.9
Температура застывания, ºC, ASTM D 97 -45 -41 -41
Температура вспышки, ºC, ASTM D 92 226 229 221
Удельный вес при 20С, кг/л, ASTM D 1298 1,009 1,007 1,006
Коррозия на медной пластинке, ASTM D 130, 24 ч. При100 С
Защита от ржавления, ASTM D 665, Дистиллированная вода Выдерж Выдерж Выдерж
Испытание на пенообразование, ASTM D 892, Этап I, склонность/стабильность, мл/мл 5/0 5/0 5/0
Износ на 4-шариковой машине трения, ASTM D 4172, пятно износа, мм 0,4 0,4 0,4
Испытания на шестеренчатом стенде FZG, DIN 51534 (модиф.), ступень отказа 12+ 12+ 12+

 

Мобіл Глігойл - концентрати відрізняються високим коефіцієнтом в'язкості і містять парафінів, у зв'язку з чим характеризуються досить низькими градусами застигання. Вони показують індекс тертя нижче, ніж олії з мінералами. Ці унікальні змащувальні здібності дають можливість зниження температур, що діють, у різних сферах їх застосування.
Вже довше чверті століття продукція, маркована "Mobil Glygoyle", підтверджує унікальні експлуатаційні здібності у промисловому устаткуванні, що застосовується у найнекомфортніших обставинах. Компанії з ім'ям, що виготовляють каландрові вали, охоче використовують ці олії у своєму виробництві. Продукт не менш ефективний при виготовленні деталей для паперових агрегатів, пластмасових деталей, зубчастих передач і компресорів. У багатьох сферах технічної життєдіяльності людини Мобіл Глікойл-олії присутні у статусі незамінного компонента.
 
Специфічні риси та переваги
 
Змащувальні речовини Mobil Glygoyle Production відомі та котируються повсюдно у світі, чому значною мірою сприяють їх чудові експлуатаційні властивості та інноваційний підхід. Зібрані на рівні розвитку молекул, синтезовані поліалкіленгліколеві компоненти, були сортовані для включення до складу сім'ї Mobil Glygoyle і зберігають стійкий намір компанії щодо застосування сучасної технології для виробництва товару, що характеризується однозначно якісними експлуатаційними здібностями. Ключовою фазою при виробництві мастила MG служать тісні партнерські відносини фахівців - хіміків та інженерів у сфері використання масел з виготовлювачами обладнання - оригіналу як підтвердження того, що запропонований нами товар гарантує ексклюзивні експлуатаційні можливості в механізмах промислової техніки, що перманентно оновлюються.
 
Продукти Mobil Glygoyle були націлені в основному на відповідність високотемпературним критеріям різнопланових систем індустріального обладнання, коли рідина-мастило на основі мінеральних масел або інших елементів була не в змозі забезпечити надійну експлуатацію. Такі властивості цього масляного мастила як невисокий коефіцієнт тертя або слабка здатність розчинення газів стали запорукою успішного використання в безмежному індустріальному полі.
 
Специфіка дії
 
Олії, що вийшли з-під пера M. G., підходять для застосування в найскладніших умовах захисту всіх видів деталей ковзання і кочення, у тому числі закритих зубчастих передач в індустрії, коли температура рідини не перевищує значення, що дорівнює 200 ºC.
 
Особливості застосування масел Глікойл Мобіл:
 
- Складні умови роботи каландрових валів під час виготовлення пластмаси
- Режим високої температури деталей машин-виробників паперу
- Закриті прямозубі передачі циліндричного типу, наявність косозубих та черв'ячних передач
- Обслуговування поршневих та ротаційних компресорів повітря, облік CO2, природного газу
 
Рекомендації щодо застосування
 
Мастильні матеріали на поліалкіленгліколях мають чудові технічні властивості завдяки присутності в них олії PAG. Але вони виявляють деяку скутість щодо їх комбінації з матеріалами ущільнень та покриттів, певними легкоплавними матеріалами та конкуруючими мастилами. Перед застосуванням мастильного матеріалу з PAG, рекомендується отримати консультацію безпосередньо виробника обладнання щодо його використання.
 
Характеристики сумісності з іншими матеріалами-мастилами
 
Масла Mobil Glygoyle 11, 22 і 30 виявляють нетерпимість по відношенню до мінераломаслам та багатьох мастильних елементів синтетичної властивості. До того ж, залежно від типу рідини PAG, що застосовується спочатку, масла можуть проявити неуживливість з мастилами на базі PAG: припустимо, забороняється поєднувати версії 11, 22, 30 і речовина циклу ISO VG Mobil Glygoyle.
 
За великим рахунком, не бажано задіяти стандарти "11, 22, 30" у сферах, в яких раніше були присутні мінеральні або синтетичні мастила на поліальфаолефінах. Взагалі, бажано переконатися у використанні при додаванні або оновленні вихідного масла з PAG за допомогою концентратів M.Г.: намагайтеся не допускати утворення сумішей: просто злийте речовину із системи, очистіть її та завантажте свіжу порцію засобу.
 
На стадії переходу від мінеральної або синтетичної олії до використання продукту Mobil Glygoyle заздалегідь обробіть систему очищувальними рідинами. Якщо вам потрібні докладніші відомості, скористайтесь послугами співробітника компанії ExxonMobil.

Характеристики
Тип Синтетичні
Вязкость 224
Масла
Тип Синтетичні
Вязкость 224

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa