Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше

Епоксидний клей Loctite 3471

2 351 грн
Loctite
Модель: Loctite 3471
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Loctite Hysol® 3471 (Локтайт 3471) - двокомпонентний епоксидний склад зі сталевим наповнювачем, полимеризующийся при кімнатній температурі. Ідеально підходить для ремонту і відновлення зношеного та пошкодженого обладнання зі сталі і металів. Склад змішується в пропорції 1: 1 і має дуже низьку усадку, а також не іржавіє. Продукт розроблений для легкого і зручного застосування в цехах для ремонту на робочому місці.
 
Ремонт зношених частин включаючи вали, корпуса шпонкових канавок і фланців, а також таких пошкоджених частин як виливки, труби і т.п. Продукт може використовуватися для заливки тріщин, вирівнюючи устаткування, ремонту пластин з литої сталі, виготовлення основних ливарних форм, герметизації протікає трубопроводу і нанесення захисного покриття.

Властивості в неотвержденому змішаному стані

Показатель Значение
Основа Эпоксидная
Цвет Серо-металлический
Соотношение компонентов смеси  
по весу 1:1
по объему 1:1
Максимальная величина заполняемого зазора (мм) 1
Время годности смешанного состава, мин.
    при10°C
    при 20°C
    при 30°C

180
60
40

Полимеризация: (см. таблицу)
Loctite Hysol® 3471  (Локтайт 3471) достигает функциональной прочности через 12 часов при 20°C и через 24 часа при 10°C.

Типичные свойства отвержденнного материала

(полимеризация 7 дней при 23°C)

Показатель Значение
Твердость (по Шору D)     85
Усадка при отверждении, % 0.1

Прочность сцепления  (ASTM D1002), Н/мм²

сталь
алюминий

 

20
20

Прочность сцепления (ASTM D695), Н/мм² 70
Предел прочности на разрыв (ASTM D638), Н/мм²  60
Модуль Юнга (ASTM D695) Н/мм²  5,000
Интервал температур, ºC -20 до +120

Типичная устойчивость окружающей среды к внешнему воздействию

Химостойкость

Как и большинство эпоксидных составов. основанных на смолах, данный продукт обладает отличной химостойкостью к воздействию многих жидкостей и растворителей.

Тип Химостойкость
Вода, разбавленные кислоты, соляной раствор Отличная. Может наблюдается некоторое обесцвечивание поверхности.
10% едкий натр Отличная
Бензин, углеводородное топливо, смазки  Отличная
Хлорированные растворители Хорошая химостойкость, но не рекомендуется для условий длительного воздействия.
Метанол, ацетон, MEK Плохая химостойкость
   


Внимание: Данная информация относиться только к полностью отвержденному материалу. Недостаточное отверждение или неправильное смешивание неблагоприятно повлияет на химостойкость.  

Общая информация

Цей продукт не рекомендується використовувати в системах з чистим киснем і / або багатих киснем. Його не слід вибирати в якості герметика для хлору і інших окислювачів. Для інформації щодо догляду дивіться Карту безпеки матеріалу (MSDS).
 
застосування
 
1. Оброблювані поверхні повинні бути чистими, сухими і без слідів жиру. Використання спеціальних складів для обробки поверхонь допоможе збільшити міцність і стійкість з'єднання.
2. Розмішайте кожен компонент смоли і розчинника окремо, а потім відміряйте рівну кількість кожного з складів.
3. Ретельно змішайте склади між собою протягом 2 хв. до досягнення однорідної маси.
4. Нанесіть склад на робочу область за допомогою шпателя.
5. При роботі з великими тріщинами або ушкодженнями склад може використовувати разом зі скловолокнистим матеріалом і т.п. як заплатки або перев'язки.
6. Якщо даний склад використовується для виготовлення форм, то для запобігання прилипання до поверхні використовуйте віск, мастило або силіконові розділові мастила.
7. Функціональна міцність досягається через 10-12 годин, а повне затвердіння до 72 години після нанесення. Якщо температура навколишнього середовища висока, зазначені проміжки часу можуть скорочуватися. При використанні складу в теплих середовищ або в ситуації, де потрібна висока химостойкие, см. Технічний опис. Увага: велика кількість складу отверждается швидше завдяки тому, що при його полімеризації відбувається нагрів складу.
8. Надлишки складу стерти з допомогою органічного розчинника (напр. Ацетону).
9. Забезпечити нерухомість з'єднаних частин на час затвердіння складу. З'єднання має набрати повну міцність до того, як воно буде піддаватися будь-яким робочим навантаженням.
4. Очистіть обладнання для нанесення і ємності для змішування до і після роботи зі складом за допомогою мильної води.
 
зберігання
 
Продукт повинен зберігатися з прохолодному, сухому місці в закритих контейнерах при температурі від 8 ° C до 21 ° C, якщо не вказано інше. Оптимальна температура для зберігання - нижня половина зазначеного вище діапазону. Для запобігання забруднення невикористаний продукт, що не повертайте будь-якої матеріал в початковий контейнер. Для отримання більш докладної інформації зв'яжіться з вашим місцевим Технічним сервісним центром.
 
діапазон значень
 
Дані, що містяться в даній специфікації можна вважати типовими значеннями і діапазонами (з відхиленням ± 2). Значення розраховуються на результатах випробувань і регулярно перевіряються
 
зауваження
 
Дані, що містяться в даному листі, призначені тільки для інформації і вважаються правильними. Ми не можемо взяти на себе відповідальність за результати, отримані іншими організаціями, чиї методики ми не контролюємо. Відповідальністю клієнта є визначення придатності будь-яких методів виробництва згаданих тут і використання таких запобіжних заходів, які можуть виявитися необхідними для захисту власності і персоналу від будь-якої небезпеки, яка може виникнути при зверненні і використанні цих методів. У світлі вищесказаного, корпорація Loctite відхиляє всі гарантії по придатності продукції для продажу або придатності для будь-якої особливої ​​мети, яка виникає з факту продажу або використання продукції корпорації Loctite. Корпорація Loctite відхиляє будь-яку відповідальність за непрямі або випадкові збитки будь-якого виду, включаючи упущену прибуток. Опис в даному листі різних процесів або складів, не слід вважати свідченням того, що вони не захищені чиїмись патентами або ліцензіями корпорації Loctite, щодо таких процесів і складів. Ми рекомендуємо випробовувати нашу продукцію, перед багаторазовим використанням, а дані, наведені тут використовувати в якості керівництва. На цей продукт може бути один або більше патентів або заявок на патент.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги клей
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa