Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше

Гідравлічне масло MOL PIROHYD

MOL
Модель: MOL PIROHYD
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

MOL Pirohyd AE це вогнестійка гідравлічна рідина (тип HFA-E — емульсія масло у воді), розроблена для широкого спектру гідравлічних систем, яка складається з мінерального масла, містить бактерицидні, протизносні та антикорозійні присадки. Відповідний захист від корозії та протизносні властивості можна забезпечити, використовуючи концентрацію не менше 3-5% (об). Щоб мінімізувати випаровування та запобігти псуванню продукту максимальна температура рідини при експлуатації повинна складати не більше 60 °C!

MOL Pirohyd HFC це вогнестійка гідравлічна рідина (типу HFC), розроблена для широкого спектру гідравлічних систем. Виготовляється на основі етиленгліколю, води, протизносних та антикорозійних присадок. Важливо постійно контролювати вміст води під час експлуатації, оскільки тільки таким чином можна забезпечити відповідну в'язкість і захист обладнання. Концентрація продукту може відрізнятись, як показано нижче (у випадку використання механічного рефрактометра Falko—2): Свіжий продукт: 38 % +5% води (надходження, розчинення): 36 % +10% води (надходження, розчинення): E236 35 % -5% води (випаровування, загустіння): 39 % -10% води (випаровування, загустіння): 41 %. Якщо доступний інший тип вимірювального приладу, його необхідно відкалібрувати щодо цього продукту перед вимірюванням концентрації. Максимальна температура рідини під час експлуатації повинна складати не більше 55 °C для того, щоб мінімізувати випаровування та уникнути псування продукту! Продукт сумісний з ущільнюючими матеріалами, що зазвичай використовуються в гідравлічних системах. Будь ласка, зверніться до нашого спеціаліста, якщо рідини заливаються для заміни мінерального масла або продукту типу HFC.

MOL Pirohyd DU 68 це повністю синтетична вогнестійка гідравлічна рідина на основі складного ефіру (тип HFDU), не містить мінерального масла. Розроблена для широкого спектру гідравлічних систем. Завдяки стабільному хімічному складу продукт забезпечує відповідний захист обладнання, яке працює у широкому діапазоні температур (-20 °C до +120 °C ) навіть в умовах значних навантажень. Має відмінні протизносні властивості близькі до властивостей трансмісійних масел (FZG 12, DIN 51354—Частина 2). Продукт нетоксичний і має здатність до швидкого біорозкладення. Для забезпечення тривалого терміну експлуатації необхідно регулярно перевіряти наявність води та видаляти її за необхідності. Є сумісною з герметизуючими матеріалами, що зазвичай використовуються в гідравлічних системах, наприклад, бутадієннітрильним каучуком NBR (нітрил>30%), поліхлоропреновим каучуком CR (температура<100°C), вітоном FPM, поліуретаном AU, тефлоном ® PTFE. Будь ласка, зверніться до нашого спеціаліста, якщо рідини заливаються для заміни мінерального масла, типу HFC або рідини на основі великої кількості води.

MOL Pirohyd DU 46 це повністю синтетична вогнестійка гідравлічна рідина на основі складного ефіру (тип HFDU), не містить мінерального масла. Розроблена для широкого спектру гідравлічних систем. Завдяки стабільному хімічному складу продукт забезпечує відповідний захист обладнання, яке працює у широкому діапазоні температур (-20 °C до +120 °C ) навіть в умовах значних навантажень. Має відмінні протизносні властивості близькі до властивостей трансмісійних масел (FZG 12, DIN 51354—Частина 2). Продукт нетоксичний і має здатність до швидкого біорозкладення. Для забезпечення тривалого терміну експлуатації необхідно регулярно перевіряти наявність води та видаляти її за необхідності. Є сумісною з герметизуючими матеріалами, що зазвичай використовуються в гідравлічних системах, наприклад, бутадієннітрильним каучуком NBR (нітрил>30%), поліхлоропреновим каучуком CR (температура<100°C), вітоном FPM, поліуретаном AU, тефлоном ® PTFE. Будь ласка, зверніться до нашого спеціаліста, якщо рідини заливаються для заміни мінерального масла, типу HFC або рідини на основі великої кількості води.

Галузь Застосування

 • Гідравлічні системи з підвищеною пожежонебезпекою
Особливості продукту Переваги
Вміст води вище 90 % (об.); спеціальна композиція
 • Відмінна вогнестійкість і низька токсичність
Чудовий захист від зносу
 • Надійний захист обладнання і тривалий термін експлуатації техніки
Низька схильність до піноутворення
 • Надійна масляна плівка послаблює рівень зносу
 • Зменшення ризику кавітації
 • Тривалий термін експлуатації мастильного матеріалу та обладнання
 • Зменшений вплив на навколишнє середовище
Чудовий захист від корозії
 • Тривалий захист деталей зі сталі та кольорових металів
Стійкість до мікробного зараження
 • Тривалий інтервал заміни масла, приємне робоче середовище та економічність за умов регулярного контролю рідини та технічного обслуговування
Не містить бору, нітритів та вторинних амінів
 • Сприяє підтримці санітарних вимог на робочому місці

 


Характеристики
Тип Мінеральні
Масла
Тип Мінеральні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
 • Maestro
 • Mastercard
 • Приват24
 • Visa