! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Мастила від примерзання

Усім автомобілістам відома така проблема, коли в холодну пору року, в сильні морози настільки примерзають двері, що їх майже неможливо відкрити. Доводиться прикладати чималі зусилля - і через це часто відриваються гумові ущільнювачі. Схожа проблема і з замками, - в замках накопичується волога, і відповідно замерзає, що не дає ключу потрапити в замок.

Щоб уникнути цих проблем, ми рекомендуємо 2 мастила: Molykote Separator Spray - для гумових ущільнень і Molykote G-4500 - для замків та для напрямних петель дверей. Molykote Separator Spray, крім того, перешкоджає налипанню пилу, спрощує очищення, а також перешкоджає швидкому старінню і усуває примерзання.

Мастило Молікот G-4500 захищає замки і петлі машини від впливу холоду, дощу, снігу, захищає від примерзання. З цим мастилом ваші замки будуть легко відкриватися в будь-яку погоду, а дверні петлі ніколи не будуть скрипіти або заїдати.

На сьогоднішній день, ці два мастила - це найкраще рішення для підготовки автомобіля до зими.

Мастило для гумових ущільнювачів Molykote Separator Spray

Мастило для замків та дверних петель Molykote G-4500 Spray

  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa