Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше

Компрессорное масло Mobil Rarus SHC 1024, 20л

14 552 грн
Mobil
Модель: Mobil Rarus SHC 1024
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Мастило, що використовується в повітряних компресорах.
 
Олії даного виду відносять до сімейства масел, які використовуються в повітряних ущільнювачах з чудовими технічними властивостями. Застосовується він в основному для мастила роторних пластинчастих повітряних компресорів, що працюють у складних обставинах. Їх рекомендують застосовувати в суворих умовах, коли мастило на мінеральній основі не справляється зі своєю роботою. Це можуть бути умови, де досягаються великі температури в моменти максимального стиснення або умови, які потребують збільшених термінів заміни масел.
 
Основу цих масел складають вуглеводневі рідини синтетичного походження, без наявності парафінів, але мають систему присадок, яка створена на основі останніх досягнень науки та техніки. Це дає можливість оберігати обладнання та збільшити термін експлуатації ущільнювачів у складних умовах, в яких звичайні масла не справляються, тому що не відповідають відповідним вимогам.
 
Мастила Mobil Rarus SHC 1020 здатні забезпечити захист обладнання від зносу, а також здатні встояти від розщеплення під дією високих температур, на що мінеральні мастила не здатні. Унікальні складові даного виду масел зводять до мінімуму проблеми в роботі оснастки, знижуючи цим експлуатаційні витрати. Їх високий рівень в'язкості сприяє ефективно змащувати робочі поверхні при високих температурах.
 
Мастильні продукти цієї серії, завдяки високій температурі займання, знижують ймовірність самозаймання, на відміну від масел, виготовлених на основі мінеральних продуктів. При їх використанні практично не формуються відкладення, що покращує їх експлуатаційні властивості.
 
Крім цього, вони мають хороші водовідштовхувальні властивості, що знижує ймовірність появи емульсій у фільтрах і коагуляторах. Це дає можливість рідше проводити заходи щодо технічного обслуговування.

Типичные показатели

Mobil Rarus SHC 1020 Series Mobil Rarus SHC 1024 Mobil Rarus SHC 1025 Mobil Rarus SHC 1026
Класс вязкости ISO 32 46 68
Кинематическая вязкость, ASTM D 445      
сСт при 40ºC 31,5 44 66,6
сСт при 100ºC 5,7 7,2 10,1
Индекс вязкости, ASTM D 2270, мин 127 131 136
Коррозия на медной пластинке, ASTM D130, 24 ч при 100ºC
Защита от ржавления, метод. А, ASTM D 665 Выдерж. Выдерж. Выдерж.
Температура застывания, ASTM D 97, ºC, макс. -48 -45 -45
Температура вспышки, ºC, ASTM D 92 245 246 246
Удельный вес, 15ºC/15ºC, ASTM D 1298 0,846 0,849 0,856


Особенности и преимущества Mobil Rarus SHC 1020

Масла серии Mobil Rarus SHC 1020 приводят к тому, что в итоге получается более чистая поверхность компрессоров, что связано с минимальным количеством отложений, чего нельзя сказать при использовании минеральных масел. Это дает возможность увеличить наработки мотто-часов без проведения ремонтных работ. Такая надежность обеспечивается еще и тем, что масла данной серии обладают отличной термоокислительной стабильностью. Благодаря тому, что в продукте имеются современные добавки, масла способны противостоять коррозии и износу, а это увеличивает срок службы оборудования и его эксплуатационные пробеги.

Использование Mobil Rarus SHC 1020

Масла разработаны для использования в ротационных и пластинчатых воздушных компрессорах, для смазки работающих поверхностей. Они могут быть не заменимы в условиях непрерывно действующих систем нагревания, работающих при температуре около 200єС. Они способны заменить ранее используемые серии масел, характеризующихся быстрым старением, наличием серьезных отложений, что приводило к неустойчивой работе клапанов и как следствие, к незапланированной остановке оборудования.

Масла Mobil Rarus SHC 1020 прекрасно себя чувствуют рядом с любыми металлами, которые применяются в механизмах компрессоров. Они также, сочетаемы со многими минеральными смазочными материалами, но при их смешивании происходит ухудшение основных эксплуатационных параметров масел серии Mobil Rarus SHC 1020.

Масла этой серии, не рекомендуют применять в устройствах принудительной системы вентиляции и других компрессорах дыхательных аппаратов. Их, также, нельзя применять в устройствах, где рабочая температура выше температуры возгорания масел данной серии.

При эксплуатации масел данного вида, следующие типы компрессоров обладают улучшенным эксплуатационным коэффициентом:

  • Ротационные, пластинчатые и воздушные, винтовые компрессора, работающие в сложных условиях.
  • В компрессорах винтового вида, где охлаждение осуществляется путем впрыска смазки.
  • Компрессорные установки, работающие в тяжелых условиях.
  • В компрессорных установках, где проблематично использование масел на минеральной основе.
  • В компрессорных установках с наличием зубчатых передач и подшипников, работающих под высоким давлением.
  • В компрессорных установках стационарного и мобильного расположения.


Характеристики
Тип Синтетичні
Вязкость 32
Масла
Тип Синтетичні
Вязкость 32

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa