Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо заради перемоги!

Категорії
15.03.2023

Molykote - це бренд змащувальних матеріалів, як ..

Детальніше
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше

Редукторне масло Mobilgear 600 XP 680, 20л

3 601 грн
Mobil
Модель: Mobilgear 600 XP 680
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

Редукторне масло з відмінними характеристиками, має чудові протизадирні властивості, а також здатність витримувати дуже великі навантаження. Масло застосовується в будь-яких типах закритих редукторів, які мають системи циркуляційного змащування або мастила з розбризкуванням.

Детальний опис і технічні характеристики товару [PDF]

Продукція марки Mobilgear 600 ХР представлена ​​у вигляді редукторного масла, що має надвисокі експлуатаційні характеристики. Товар володіє винятковими протизадирні властивості, що є основою витримування великих навантажень. Масло підходить для використання з усіма типами промислових редукторів закритого типу, а також з системами циркуляційного і розбризкує змазування. Весь спектр продукції Mobilgear 600 XP розроблений за технологіями, повністю випереджаючим схеми виробництва редукторів. Розробка редукторів має тенденцію до поступового зниження розміру зубчастих механізмів за умови збереження показників переданої потужності. Можливість підвищення питомої потужності дає підстави для пред'явлення підвищених вимог до всього ряду редукторних масел. Представники масел Mobilgear 600 XP забезпечують успішну роботу в найважчих і непередбачуваних умовах, при цьому гарантують забезпечення додаткового захисту важливих механізмів.

 


Индивидуальные характеристики

Отличительные преимущества

Улучшение защиты механизмов от микропиттинга.

Сокращение износа шестерен и подшипников, результатом чего является уменьшение вероятности неожиданных простоев.

Уменьшение количества повреждений, связанных с воздействием частиц, возникающих в ходе износа.

Увеличение срока безупречной работы подшипников более чем на 20 %, что влечет снижение необходимости их замены и улучшает производительность.

Улучшение уровня защиты подшипников от длительной работы.

Увеличение периода службы подшипников, что приводит к большей производительности.

Высокие значения совместимости с большинством уплотнительных материалов.

Уменьшение объема утечек, расхода масел и возникновения загрязнений, за счет чего снижаются затраты на техобслуживание, а также повышается производительность.

Высокие показатели стойкости к окислительным процессам и разложению под воздействием высоких температур.

Помощь в продлении срока службы смазочных средств и снижении затрата на их приобретение, а также сокращении периодов запланированных простоев.

Минимилизация образования хлама и отложений.

Повышение уровня чистоты систем и уменьшение потребности в ТО.

Возможность использования в широком диапазоне

Потребность в меньшем количестве марок смазочных материалов, в результате чего существенно сокращаются затраты на их приобретение и хранение, а также уменьшается вероятность их неверного применения.

Оптимизация показателей стойкости к появлению ржавчины и коррозии на стальных составляющих, а также на меди и сплавах мягких металлов.

Полная защита основных деталей автомобиля, ведущая к сокращению затрат на ремонтные работы и обслуживание.

Повышенные показатели стойкости к вспениванию и последующему возникновении эмульсии.

Эффективность смазывания деталей  оборудования, которое эксплуатируется в условиях потенциального риска  попадания вод или  пенных образований.

 
Mobilgear 600 XP було створено для захисту основних деталей від початкового зносу. Мікроскопічний знос, який має другою назвою мікропіттінг, здатний стати приводом серйозних пошкоджень зубів і шестерень. Головні показники Mobilgear 600 XP істотно перевищують всі основні вимоги, які пред'являються до редукторному маслу, необхідного для захисту підшипників. Насправді, ці масла здатні забезпечити практично 15-кратну захист за галузевим стандартом FAG FE8. Використання збалансованого складу є підставою для забезпечення максимального захисту від зносу і корозійних проявів. Mobilgear 600 XP є основою підтримки цілісності матеріалу ущільнення, що повністю запобігає витік масла і його забруднення. Захист зубчастих коліс, шестерень, підшипників і ущільнення за допомогою Mobilgear 600 XP, покращує надійність використання механізму і підвищує його продуктивність.
 
Масла рекомендовані для використання в передачах, харакретізующіхся циркуляційної системою обробки або змазуванням в порядку розбризкування, що виконується в середньому температурному режимі масла, що не перевищує 100ºC. Їх використанням особливо підходить для редукторів, які функціонують в умовах підвищених навантажень. Mobilgear 600 ХР мають широке застосування в редукторах, встановлених на морському обладнанні. Вони застосовні як в зубчастих механізмах, так і для змазування важконавантажених тихохідних підшипників, що відповідають за ковзання і кочення.

Головні переваги

Продукти цієї серії є лідером у всьому сімействі промислових матеріалів для змащення, створених під маркою Mobil. Вони відрізняються своєю високою ефективністю та інноваційними рішеннями. В основі їх виробництва лежать мінеральні складові, які повністю відповідають потребам у високоякісному промисловому редукторному маслі. Вони універсальні, що дає можливість використовувати їх з найрізноманітніших промисловим і морським устаткуванням.
 
Порядок застосування
 
Масла Mobilgear 600 XP широко застосовуються в промислових і морських механізмах:
 
Промислових редукторах приводів на конвеєрах, мешалках, сушарках, екструдерах, вентиляторах, змішувачах, пресах, подрібнювачах, насосах (в тому числі і верстатах-гойдалках, використовуваних при видобутку нафти), іншому важко навантаженому обладнанні.
Редукторах суднового устаткування, в тому числі на силових установках, центрифугах, палубному обладнанні: лебідках, Брашпиль, кранах, поворотних механізмах, насосах, підйомниках і несучих пристроях рульових механізмів.
Масло може бути застосовано при змазуванні муфт, гвинтових механізмів і тихохідних підшипників, що виконують ковзання і кочення.
Масла Mobilgear 600 XP 100, 150, 220, 320, 460 і 680 отримали схвалення від компанії Siemens AG для їх використання в редукторах Flender.

Спецификації

Масло Mobilgear 600 XP превосходит следующие требования или соответствует им: Mobilgear 600 XP 68 Mobilgear 600 XP 100 Mobilgear 600 XP 150 Mobilgear 600 XP 220 Mobilgear 600 XP 320 Mobilgear 600 XP 460 Mobilgear 600 XP 680
AGMA 9005-E02 2 EP 3 EP 4 EP 5 EP 6 EP 7 EP -
DIN 51517-3: 2009-06 X X X X X X X
ISO 12925-1 Тип. CKD 68 CKD 100 CKD 150 CKD 220 CKD 320 CKC 460 CKC 680

 

Масло Mobilgear 600 XP имеет следующие одобрения производителей оборудования: Mobilgear 600 XP 68 Mobilgear 600 XP 100 Mobilgear 600 XP 150 Mobilgear 600 XP 220 Mobilgear 600 XP 320 Mobilgear 600 XP 460 Mobilgear 600 XP 680
SIEMENS AG - редукторы Flender, T 7300, Таблица A-а, Код Flender №:   A17 A16 A15 A14 A13 A12
SIEMENS AG - редукторы Flender, T 7300, Таблица E-am, Код Flender №:     E76        
Mueller Weingarten DT 55 005   CLP 100 CLP 150 CLP 220 CLP 320 CLP 460

 


Характеристики
Тип Мінеральні
Вязкость 680
Масла
Тип Мінеральні
Вязкость 680

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa