Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше

Мастило Mobilgrease XHP 461

21 796 грн
Mobil
Модель: Mobilgrease XHP 461
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опції

Заполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Mobilgrease XHP 461 - високоякісне універсальне мастило на основі літієвого загусника з протизадирними присадками, що не містить свинцю, хлору та нітритів.
 
Високоякісне мастило Mobilgrease XHP 461 призначене для застосування в будь-яких умовах. Перед виготовлювачами було поставлено завдання. Вона полягала в тому, щоб створити ряд пластичних мастил, у складі яких повинен бути літієвий комплекс. Більше того, технологія виготовлена ​​має повністю відповідати міжнародним стандартам якості.
 
У базовий склад Mobilgrease XHP 461 входять парафінові олії, які забезпечують відмінну адгезію, а також має відмінний захист від можливого вимивання. Мастило Mobilgrease XHP 461 має відмінну хімічну стійкість, що передбачає під собою чудовий захист від можливої ​​корозії. Відмінною особливістю даного мастила від інших є те, що допустима робоча температура становить до +1750С.
 
При виготовленні мастила використовуються базові олії з в'язкістю ISO VG 460.
 
Універсальне мастило чудово використовується не тільки в промисловості, а й у побутових умовах. Mobilgrease XHP 461 має відмінні технічні характеристики, тому вона може використовуватися в будь-якому агресивному середовищі: висока температура, підвищена вологість і так далі.
 
Сфера використання
 
Універсальне мастило Mobilgrease XHP 461 використовується абсолютно в будь-якій промисловості. Її рекомендують використовувати у суднобудуванні, машинобудуванні тощо.
Багато фахівців рекомендують використовувати її для антифрикційних підшипників, компонентних шасі, карданах і таке інше.
Цей продукт користується величезною популярністю в ремонті не тільки легкових, а й вантажних автомобілів.
 
Ключові переваги мастила Mobilgrease XHP 461
 
Мастило Mobilgrease XHP 461 є лідером серед інших продуктів даної серії.
Завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам мастило користується величезною популярністю по всьому світу, і в нашій країні зокрема.
Даний продукт розроблений нашими розробниками за останніми сучасними стандартами, і за цей час пройшов багато випробувань на різному обладнанні.
Завдяки сучасним технологіям, продукт зумів швидко впровадитись у різних галузях промисловості.
 
У процесі виготовлення даного продукту були додані ефективні присадки, які забезпечують відмінний антиокислювальний захист, у тому числі захист від корозії, високий рівень вологості і так далі. Відмінною особливістю Mobilgrease XHP 461 є чудові протизносні та протизадирні властивості.
 
Mobilgrease XHP 461 включає такі ключові переваги, як:
 
Відмінна експлуатація за умов підвищеної вологості.
Mobilgrease XHP 461 забезпечує якісне змащування за будь-яких умов експлуатації.
Відмінна цілісність структури, зокрема і адгезійна здатність.
Продукт забезпечує відмінну липкість, геть відсутні витоку, а також суттєво збільшений інтервал зміни дозволяє знижувати витрати на експлуатацію.
Стійкий захист від іржавіння, у тому числі і прояв корозії.
Якісне змащування продуктом за умов підвищеної вологості дозволяє надійно захистити будь-які деталі від прояву корозії та іржавіння.
Mobilgrease XHP 461 має відмінну стійкість до окисного, термічного та іншого можливого руйнування при роботі з підвищеним температурним режимом.
Довгий термін експлуатації даного продукту дозволяє відмінно захищати підшипники в умовах підвищеного температурного режиму і, як наслідок, зменшує витрати на обслуговування, у тому числі і при ремонті.
Відмінний захист від зношування.
Якісний захист обробленого обладнання при експлуатації в умовах високих швидкостей, у тому числі і ударних навантажень, дозволяє суттєво збільшувати термін експлуатації, що призводить до зниження простоїв, які безпосередньо залежать від ремонту обладнання, а також зниження витрат на обслуговування.
Універсальність у використанні.
 
Mobilgrease XHP 461 завдяки своїй універсальності дозволяє суттєво зменшувати складські витрати на закупівлю інших мастильних матеріалів, що використовуються у промисловості.
 

Mobilgrease XHP 461

Метод
испытаний

Свойства

Класс по NLGI

ASTM D217

1.5

Тип мыла

-

Литиевый
комплекс

Цвет

Визуальный

Темно-синий

Пенетрация при 25 °C

ASTM D217

305

Температура каплепадения, °C

ASTM D2265

>260

Вязкость масла сСт при 40°C

ASTM D445

460

Испытания на 4-шариковой машине, пятно износа, мм

ASTM D2266

0,5

Испытания на 4-шариковой машине, нагрузка сваривания, кг

ASTM D2596

315

Испытание на машине трения Тимкена, кг

ASTM D2509

20

Защита от коррозии

DIN 51354

 
- вымывание дистиллированной водой

IP 220 мод.

0-0

- подкисленная вода (рН = 4,5)

IP 220 мод.

0-0


Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa