! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
27.09.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
06.09.2022

Найкраща ціна на продукти Molykote - т ..

Детальніше
29.08.2022

Компаунд Molykote 111 чудово підходить для герм ..

Детальніше
19.07.2022

Мастила Molykote призначені для роботи в таких ..

Детальніше

Рідина Mobilsol PM, 20л

10 057 грн
Mobil
Модель: Mobilsol PM, 20l
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Очищувач на синтетичній основі для систем змащення
 
MobilsolPM - синтетична рідина з пакетом миючих і дісперсантних присадок, яка при додаванні до робочої рідини в циркуляційних, гідравлічних системах, папероробних машин і системах нагріву, сприяє відділенню продуктів осмоления масла і нерозчинних домішок і утриманню їх у вигляді суспензії. Дана рідина ефективно очищає систему від відкладень, що накопичилися в процесі експлуатації в резервуарах і трубопроводах, тим самим покращуючи характеристики системи і ступінь захисту обладнання.
 
Застосування:
 
MobilsolPM слід використовувати згідно з таких процедур або згідно рекомендацій технічної служби компанії.
 
Введіть MobilsolPM в забруднену систему, поступово збільшуючи його кількість з приростом в 1% по відношенню до загального обсягу системи (всього повинно бути додано максимум 4% продукту).
 
Забезпечте циркуляцію суміші забрудненого мастильного матеріалу з MobilsolPM протягом 3-10 робочих днів, регулярно перевіряючи при цьому стан всіх фільтрів. В тому в разі якщо в системі присутня значна кількість відкладень, може знадобитися додаткове обладнання для фільтрації. Моніторинг масла може бути корисний для визначення рівня забруднення.
 
Злийте рідину з системи, поки вона знаходиться в нагрітому стані, і промийте її малим об'ємом (10% або менше від обсягу системи) чистого продукту, призначеного для її подальшого заповнення.
 
Замініть всі фільтри, вставки і т. П. І заповніть систему новим продуктом.
 
У тих випадках, коли виробники насосів або підшипників визначають максимальну в'язкість для функціонування в особливих умовах, слід розрахувати зміна в'язкості, обумовлене додаванням MobilsolPM, використовуючи таблиці змішування. При цьому іноді може виникнути необхідність в додаванні до MobilsolPM масла з низькою в'язкістю перед введенням його в робочу мастильну систему.
 
Примітка
 
Не використовуйте MobilsolPM в машинах з числовим програмним управлінням або системах з сервоклапанів без спеціального розгляду їх конструкційних особливостей. У будь-якій системі, забезпеченою чутливими сервоклапанів, навіть тонкі забруднюючі частинки, перекладені в стан суспензії, можуть порушити функціонування клапанів. Очищення гідравлічних систем, забезпечених сервоклапанів, слід проводити строго відповідно до інструкцій виробника.
 
Mobilsol PM рекомендується використовувати в наступних випадках:
 
Очищення циркуляційних систем: папероробних машин, гідравлічних систем, систем нагрівання, що працюють при температурах нижче 1400 С, циркуляційних систем змащення зубчастих передач і підшипників.
Очищення за допомогою кисті важкодоступних вузлів обладнання, зубчастих передач, підшипників.
типові характеристики
 
Наведені типові фізико-хімічні характеристики є довідковими і не є необхідними технічними умовами при виробництві та продажу:
 
Безпека застосування
 
За наявною інформацією, цей продукт не робить несприятливого впливу на здоров'я при правильному поводженні і використанні. Додаткова інформація та рекомендації наведені в «Бюлетені даних щодо безпечного поводження з матеріалами». Ці Бюлетені надаються за запитом місцевим офісом, відповідальним за продажі. Цей продукт не повинен застосовуватися для інших цілей, окрім тих, для яких він призначений. При утилізації використаного продукту, дотримуйтесь заходів щодо захисту навколишнього середовища.

Характеристики
Тип Синтетичні
Масла
Тип Синтетичні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги Mobil
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa