Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше

Клей анаеробний Permabond A1042, 50мл

568 грн
Permabond
Модель: Permabond A1042
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Заполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Висока стійкість до вібрації робить клей найбільш підходящим для застосування замість стопорних шайб, шплінтів та інших механічних стопорів. Добре перевірена хімічна інертність клею Permabond A1042 знижує вплив корозії та робить його відповідним засобом для герметизації дрібних деталей гідравлічних та пневматичних систем.
 
Серія анаеробних клеїв Permabond A1042 представляє швидкотвердіючі склади, які розроблялися спеціально для кріплення та герметизації деталей з металу з можливістю подальшого демонтажу для обслуговування. Permabond A1042 має високу стійкість до вібрацій і тому найбільше підходить для заміни стопорної шайби, шплінту або інших стопорів. Завдяки добре перевіреній хімічній інертності складу, даний клей здатний знизити вплив корозійних процесів, що дозволило йому стати відмінним засобом, який швидко герметизує частини гідравлічної або пневматичної системи.
 
Основні властивості
 
Висока швидкість затвердіння
Стійкий до сприйняття вібрацій
Захищає від корозії
Полегшує складальні процеси
Швидкість затвердіння зазвичай розглядається за температури 23°С. Мідь та її сплави сприяють більш швидкому затвердінню, ніж поверхні покритими окисами або пасивні поверхні, такі як нержавіюча сталь, що склеюється повільніше. Зниження температури або збільшення ширини зазору збільшує швидкість затвердіння. Щоб прискорити процес склеювання можна скористатися Permabond A905 або збільшити температуру поверхонь, що склеюються.
Дану продукцію не рекомендують застосовувати для скріплення поверхонь, які часто контактують з парами або чистим киснем. Необхідно уникати тривалого контакту з сильною кислотою, лугом та сильно полярним розчинником.
 
Підготовка поверхні
При роботі з анаеробним клеючим складом допускають забрудненість поверхонь, однак, кращого результату буде досягнуто після знежирення. Для цього рекомендують використовувати очищувач Permabond Cleaner A.
 
Шорсткість на поверхнях дозволяє досягти міцнішого з'єднання, ніж при роботі з полірованими або покритими ґрунтом поверхнями.
Щоб скоротити час склеювання, що є більш актуальним для оцинковування, алюмінію або нержавіючої сталі, можна скористатися Permabond A905.
 
Нанесення складу
 
Ущільнення
Склад наноситься на з'єднання за контуром з використанням ролерів або трафаретів. Необхідно обходити місця, в яких можливе витікання складу, що клеїть, такі як кромка болтового отвору. Щоб розділити склеєні поверхні, зазвичай застосовують у ролі важеля стандартний інструмент. Повторне нанесення складу можна проводити лише після повного видалення старого клею.
 
Фіксація
Краще нанесення по колу на деталі, що охоплюють. Монтаж проводиться обертально-поступальними рухами.
Щоб скріпити більші деталі, необхідно використовувати тиксотропні речовини, що запобігають стіканню. Не забувайте переконатися, що клеючий склад не опинився в кільцях підшипника або інших рухомих елементах механізмів.
 
Закріплення різьбового з'єднання
Необхідно нанести достатню кількість клею, що забезпечить повне покриття. Різьблення з великим кроком вимагає використовувати тиксотроанних типів клею. При використанні в глухих отворах, клей варто наносити на низ різьблення деталі, що охоплює, щоб забезпечити надійне кріплення.
 
Герметизація різьбового з'єднання
Клей необхідно нанести суцільним шаром на 1-2 витки різьблення від краю. Наносити потрібно достатню для повної герметизації. Конічне або паралельне різьблення повинні бути покриті клеючим складом у місці повного стику. Різьблення цієї зміни можуть мати більший зазор, ніж очікувалося. Затягування виконується за допомогою стандартних інструментів.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги клей
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa