Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо заради перемоги!

Категорії
15.03.2023

Molykote - це бренд змащувальних матеріалів, як ..

Детальніше
09.01.2023

Мастильні матеріали Molykote для хар ..

Детальніше
19.12.2022

Havoline від Texaco — моторні оливи найвищої як ..

Детальніше
21.11.2022

Поради та рекомендації щодо застосуван ..

Детальніше

Змазка Unirex N 3

7 888 грн
Mobil
Модель: Unirex N 3
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опції


Заполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Високотемпературні універсальні пластичні мастила, призначені для змащування підшипників кочення різних типів.
 
Універсальні пластичні мастила Mobil Unirex N 2, 3 застосовуються практично у всіх видах промисловості. Особливо рекомендовані вони у вузлах, де необхідне мастило на весь період експлуатації.
 
Переваги
Продукти Unirex N у порівнянні з аналогами працюють набагато довше та відрізняються високою механічною стабільністю. Вони водостійкі та надійно захищають від корозії.
 
Властивості Unirex N:
літієвий комплекс забезпечує хороші високотемпературні якості. Мастило залишається у підшипнику при температурі до 190 °C;
низькотемпературні властивості мастила покращені. При -20 °C вони відповідають умовам DIN 51825. При нелімітованому моменті, що крутить, Unirex N застосовується до температури -30 °C. Під час пуску при -20 °C споживана потужність залишається невисокою;
мають збільшений термін служби. Лабораторні випробування довели, що Unirex N працює у 10 разів довше порівняно з аналогічними класичними продуктами;
продукт показує відмінні якості за високої частоти обертання. У кулькових підшипниках із глибоким жолобом та високою швидкістю обертання мастила Unirex N демонструють високі робочі характеристики завдяки незапливаючим канальцям у їхній товщі. У випадках, коли DmN вище за значення 360 тис. переважно застосовувати продукт Unirex N3;
відрізняються покращеною механічною стабільністю та не розм'якшуються при механічних навантаженнях. Під час роботи підшипника та при знятті навантажень мастила не змінюють своїх механічних властивостей;
забезпечують оптимальний захист підшипників від корозії;
не вимиваються водою.
Область застосування мастил
Мастила можуть працювати у вузлах з температурою до 240 ° C, наприклад, у роликових підшипниках сушильних установок, конвеєра печі або просто поруч із джерелом високого теплового опромінення. Ця можливість забезпечується високою окисною здатністю.
 
Unirex N 2
Змащення відноситься до другого класу NLGI і відповідає стандартам пластичних мастил ISO L-XBDGB 2 і DIN 51825 - K2N – 20. Національна Асоціація Виробників Електрики (NEMA) рекомендує застосовувати Unirex N 2 в електродвигунах, що мають клас ізоляції A, B, F. працює в автоматичних централізованих системах мастила.
 
Unirex N3
Змащення відноситься до третього класу NLGI. Це мастило не застосовується в централізованих системах мастила. Вона найбільше підходить для спеціалізованих цілей, наприклад:
 
у підшипниках з високою частотою обертання;
у вертикально стоять підшипниках;
у підшипниках, герметизованих протягом усього терміну служби.
 
Заміна мастила
Інтервал заміни мастил Unirex N залежить від робочої температури. Чим вище температура, тим більша дія виявляється на стабільність та ступінь окислення мастила.
Відповідно до рекомендацій виробника щотижнева заміна проводиться, коли підшипник безперервно працює при температурі 175°C. При більш високій температурі та безперервній роботі підшипника мастило змінюється щодня або раз на зміну.
Насамперед, вибираючи інтервали заміни мастила Unirex N, слід керуватися вказівками виробника електродвигуна.
 
Безпека мастил Unirex N 2, 3
За умови дотримання умов застосування та використання мастила за прямим призначенням продукт не завдає шкоди здоров'ю людини.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa