! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
27.09.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
06.09.2022

Найкраща ціна на продукти Molykote - т ..

Детальніше
29.08.2022

Компаунд Molykote 111 чудово підходить для герм ..

Детальніше
19.07.2022

Мастила Molykote призначені для роботи в таких ..

Детальніше

Мочевина AdBlue для очищення вихлопних газів

Виробник AdBlue
Модель: AdBlue реагент
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

AdBlue - це торгова марка водного розчину сечовини, що використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів. 32,5% очищеної сечовини ((NH2) 2CO) і 67,5% демініралізованной води.

Здавалося б, склад найпростіший і може бути виготовлений мало не в домашніх умовах. Однак, для правильного протікання реакції і безпомилкової роботи каталізатора в автомобілі, оснащеному системою, необхідний ідеально очищений продукт. Тому, контроль якості реагенту AdBlue здійснюється в ході виробництва постійно, а вже готовий розчин тестується на відповідність стандарту ISO 22241. Останнім етапом перевірки продукції є порівняння її якісних характеристик з документами VDA (Асоціації Автомобільної Промисловості Німеччини). Саме VDA свого часу розробила технологію SCR, і саме VDA видає фірмам ліцензії на виробництво AdBlue, піддаючи претендентів ретельно відбирати. Так що, далеко не кожен завод з виробництва сечовини отримує право на вироблення AdBlue. Список фірм, що створюють AdBlue невеликий, і, звіряючись з ним, легко визначити, ліцензійний чи товар знаходиться у вас в руках.

Реагент заливається в окремий бак з синьою кришкою. Споживання AdBlue становить 4-6% від споживання дизельного палива, тобто, в середньому - 1,5 - 2 літри на 100 кілометрів шляху. Повного 90-літрового бака AdBlue вистачить на 6 000 км дороги.

Температура замерзання реагенту досить висока - -11,5 ° С. Але водіям хвилюватися не варто - баки для AdBlue практично завжди забезпечені підігрівом.

У разі, якщо реагент замерз в процесі зберігання, хвилюватися теж не варто. Властивості «розмороженого» AdBlue зберігаються. Більш того, хімічний склад розчину сечовини дозволяє реагенту нерозшаровуватися при замерзанні. Тому, будь-яка крапля оттаявшего AdBlue буде придатною для подальшого використання.

Реагент дуже вибагливий до умов транспортування. Переносити його можна тільки в спеціальних фірмових ємностях, а переливати - за допомогою фірмових ж шлангів і воронок.

Пов'язана така прискіпливість аж ніяк не з корпоративною етикою компаній-производительниц AdBlue. Справа в тому, що реагент вступає в реакцію і втрачає свої властивості при контакті з багатьма речовинами. Повні списки можна знайти у дистриб'юторів, але ось деякі з них: мідь, свинець, алюміній, магній і все сплави, що містять перераховані метали. Крім того, AdBlue «не переварює» багато пластики, оцинковану і маловуглецевої сталі, нікельовані сплави і, увага, водопровідну воду (!). Без побоювання сечовина може контактувати з високолегованої сталі, а також, чистими поліетиленом і поліпропіленом.

На довершення, скажімо про температурний режим зберігання такого примхливого, але такого потрібного реагенту. Ідеальний для цього межа температури - 0 - 10 ° С. В таких умовах AdBlue зберігається 36 місяців. Термін зберігання зменшується в два рази при температурі змісту в інтервалі від 20 до 25 ° С. Нагрівання ж понад 35 ° С (в тому числі і при «розморожуванні»), веде до ризику втратити весь реагент. При таких екстремальних температурах AdBlue зберігається недовго і кожну піддалася їм партію потрібно перевіряти на придатність окремо.


Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa