Категорії
13.06.2021

Базова умова довгої, безперебійної роботи різно ..

Детальніше
11.06.2021

Різьбова паста Molykote P-37 має велике значенн ..

Детальніше
11.06.2021

В даному інформаційному матеріалі розкрито осно ..

Детальніше
02.02.2021

В ході проведення будівельно-ремонтних робіт пр ..

Детальніше

Мочевина AdBlue для очищення вихлопних газів

Виробник AdBlue
Модель: AdBlue реагент
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×

AdBlue - це торгова марка водного розчину сечовини, що використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів. 32,5% очищеної сечовини ((NH2) 2CO) і 67,5% демініралізованной води.

Здавалося б, склад найпростіший і може бути виготовлений мало не в домашніх умовах. Однак, для правильного протікання реакції і безпомилкової роботи каталізатора в автомобілі, оснащеному системою, необхідний ідеально очищений продукт. Тому, контроль якості реагенту AdBlue здійснюється в ході виробництва постійно, а вже готовий розчин тестується на відповідність стандарту ISO 22241. Останнім етапом перевірки продукції є порівняння її якісних характеристик з документами VDA (Асоціації Автомобільної Промисловості Німеччини). Саме VDA свого часу розробила технологію SCR, і саме VDA видає фірмам ліцензії на виробництво AdBlue, піддаючи претендентів ретельно відбирати. Так що, далеко не кожен завод з виробництва сечовини отримує право на вироблення AdBlue. Список фірм, що створюють AdBlue невеликий, і, звіряючись з ним, легко визначити, ліцензійний чи товар знаходиться у вас в руках.

Реагент заливається в окремий бак з синьою кришкою. Споживання AdBlue становить 4-6% від споживання дизельного палива, тобто, в середньому - 1,5 - 2 літри на 100 кілометрів шляху. Повного 90-літрового бака AdBlue вистачить на 6 000 км дороги.

Температура замерзання реагенту досить висока - -11,5 ° С. Але водіям хвилюватися не варто - баки для AdBlue практично завжди забезпечені підігрівом.

У разі, якщо реагент замерз в процесі зберігання, хвилюватися теж не варто. Властивості «розмороженого» AdBlue зберігаються. Більш того, хімічний склад розчину сечовини дозволяє реагенту нерозшаровуватися при замерзанні. Тому, будь-яка крапля оттаявшего AdBlue буде придатною для подальшого використання.

Реагент дуже вибагливий до умов транспортування. Переносити його можна тільки в спеціальних фірмових ємностях, а переливати - за допомогою фірмових ж шлангів і воронок.

Пов'язана така прискіпливість аж ніяк не з корпоративною етикою компаній-производительниц AdBlue. Справа в тому, що реагент вступає в реакцію і втрачає свої властивості при контакті з багатьма речовинами. Повні списки можна знайти у дистриб'юторів, але ось деякі з них: мідь, свинець, алюміній, магній і все сплави, що містять перераховані метали. Крім того, AdBlue «не переварює» багато пластики, оцинковану і маловуглецевої сталі, нікельовані сплави і, увага, водопровідну воду (!). Без побоювання сечовина може контактувати з високолегованої сталі, а також, чистими поліетиленом і поліпропіленом.

На довершення, скажімо про температурний режим зберігання такого примхливого, але такого потрібного реагенту. Ідеальний для цього межа температури - 0 - 10 ° С. В таких умовах AdBlue зберігається 36 місяців. Термін зберігання зменшується в два рази при температурі змісту в інтервалі від 20 до 25 ° С. Нагрівання ж понад 35 ° С (в тому числі і при «розморожуванні»), веде до ризику втратити весь реагент. При таких екстремальних температурах AdBlue зберігається недовго і кожну піддалася їм партію потрібно перевіряти на придатність окремо.


Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa