Чим краще змащувати колеса вагонеток на виробництві замороженого хліба

Виробництво заморожених хлібобулочних виробів бере свій початок з 70-х років ХХ століття. З тих пір воно дуже швидко вийшло на світовий ринок. Заморожені хлібобулочні вироби приваблюють потенційних покупців своєю простотою в приготуванні, а також смаком і свіжістю.
 
Етапи приготування: заміс, бродіння, різання і фасування тіста, і завершальний етап - заморозка сирих виробів, або глевких, які готові на 70-95%.
 
Є другий спосіб виробництва, який є більш поширеним: хліб за допомогою конвеєра йде в камеру «глибинного» заморожування. Температура в цій камері знижується до -40 °С. Упаковка хлібних виробів проходить при температурі 0 °С, далі напівфабрикати йдуть в морозильні шафи, там вони зберігаються при температурі до -18 °С.
 
Переміщення хліба в морозильну камеру відбувається за допомогою спецобладнання: візків або вагонеток.
Щоб колеса вагонеток працювали надійно і безперервно, потрібно використовувати мастила, які витримують дуже низькі температури (35-40 °C), а також важливий аспект: мастило повинне мати харчовий допуск. За такими параметрами ідеально підходить універсальне низько-температурне мастило Molykote G-4500.

Синтетичний мастильний матеріал Molykote G-4500 ефективно застосовується в таких вузлах і деталях машин:

 • Ковзаючі вали
  Обертові втулки, ланцюги
  Напрямні ковзання
  Гвинти приводів
  Опори рейок або мостів

Харчовий допуск мастила Molykote G-4500 робить його ідеальним для вузлів будь-якого обладнання на харчовому виробництві.

 

Харчова мастило Molykote G-4500 відрізняється наступними перевагами:

 • Широкий температурний діапазон
  Відмінна сумісність з різними речовинами і полімерами
  Харчовий допуск
  Білий колір
  Багатоцільове застосування
 • Maestro
 • Mastercard
 • Приват24
 • Visa