! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Chevron представляє повністю синтетичну трансмісійну рідину, схвалену і ліцензовану Allison Transmission

Компанія Chevron Products запустила в продаж нову трансмісійну рідину Delo Syn ATF 668. Повністю синтетичний матеріал спеціально розроблений для важких умов експлуатації. Він має збільшений термін служби і подовжені інтервали заміни.
 
Продукт забезпечує оптимальну продуктивність трансмісій Allison, що вимагають рідини TES 668 (зазвичай вони встановлюються в вантажівки і автобуси). При цьому Delo Syn ATF 668 сумісний з TES 389 і TES 295. П
 
«Ми розробили Chevron Delo Syn ATF 668, щоб задовольнити потреби підприємств і муніципалітетів», - сказав комерційний директор Сhevron Americas Джейсон Геріг. - Нова рідина допоможе знизити потребу в технічному обслуговуванні вантажного і соціального транспорту, а також збільшити термін його безперебійної служби населенню».
 
Chevron Delo Syn ATF 668 володіє поліпшеними характеристиками і більш ніж в 13 разів більш стійка до вібрацій в порівнянні з рідинами TES 295. Вона забезпечує плавне перемикання передач на низьких швидкостях в широкому діапазоні температур.
 
Чудова окислювальна здатність нового продукту сприяє збереженню його властивостям тривалий час.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa