Категорії

Dow Chemical (DOWSIL, Dow Corning)

Процеси виробництва організації Dow Corning сформовані з повною відповідністю міжнародним стандартам ISO 9001. Ви можете повністю довіряти товарам із нашого асортименту, бо вони мають тільки високу якість.
 
З огляду на інноваційні технологічні процеси при виробництві матеріалів і відповідність товарів всім міжнародним стандартам, стає зрозуміло, чому компанія Dow Corning регулярно отримує безліч нагород за якість надаваних продуктів і послуг. Дау Корнінг здатний запропонувати ефективні способи вирішення найрізноманітніших завдань, більш ніж 25 тисячам клієнтів в різних країнах.
 
Компанія займає лідируючі позиції в сфері виробництва силіконових матеріалів, технологій, заснованих на кремнійорганічних сполуках та інноваційних розробок. Вона надає замовникам більше 7 000 товарів і послуг брендів Dow Corning® і XIAMETER®.
 
Dow Corning представляє собою компанію з виробництва товарів і послуг, в якій порівну мають організації The Dow Chemical Company і Corning, Incorporated. Більше половини річного обсягу продажів компанії відбуваються за межами США.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Робочі темрературе від + 5 ° C до + 40 ° C;   Колір прозорий, білий, сірий;   Атмосферостійкий ацетатний силіконовий герметик, для фасадів і композитних панелей.   Даний високоякісний герметик є ацетоксісіліконовим. Він відрізняється:   хорошою ..
226.80 грн
Базовано на 0 відгуках.
Силіконовий полімер коралового кольору, який відрізняється високою еластичністю, високим відскоком та унікальним поєднанням реологічних властивостей. Він забезпечує легкість руху під низьким механічним зусиллям, але при цьому демонструє чудову стійкість до спаду або течії у стані спокою. ..
59,604.34 грн
Базовано на 0 відгуках.
Dow 3099 HVIC Compound Opaque Grey - це однокомпонентний жироподібний силікон, який використовується для забезпечення тривалої стійкості до водної ерозії, коронарного стресу, забруднень та ультрафіолетового світла. Він не відслідковується, простий у використанні та стійкий до зйомок, дуги та спал..
121,850.25 грн
Базовано на 0 відгуках.
Однокомпонентний напівпрозорий клей - покриття з хорошою плинністю, високим значенням подовження для гасіння вібрації / механічних ударів і низькою напругою, хорошою вогнестійкістю, перевірено UL, IPC та Mil Spec, містить УФ-індикатор. Застосування Захист компонентів, чутливих до..
11,093.76 грн
Базовано на 0 відгуках.
DOWSIL 785 підходить для ванн, душових кабін, раковин, унітазів і санітарних приміщень   DOWSIL ™ 785 Sanitary Acetoxy Silicone       Санітарний силікон DOWSIL ™ 785 - однокомпонентний ацетатний силіконовий герметик, спеціально розроблений для герметиза..
259.20 грн
Базовано на 0 відгуках.
Робочі темрератури від -50 ° C до + 150 ° C;   Колір чорний, білий сірий;   Нейтральний силікон для закладення фасадних швів структурного скління.   Герметик DOWSIL-791 застосовується при таких роботах: закладення швів фасадних панеле..
388.80 грн
Базовано на 1 відгуках.
Робочі темрератури від + 5 ° C до + 40 ° C;   Колір білий, коричневий;   Нейтральний силікон для виробництва дерев'яних вікон і дверей.   Даним герметиком користуються для обробки алюмінієвих, дерев'яних виробів і ПВХ-У. Він володіє такими характеристиками: ..
291.60 грн
Базовано на 0 відгуках.
Робочі темрературе від + 5 ° C до + 40 ° C; Колір прозорий; Нейтральний силікон для ПВХ, алюмінію, дерева і скла, з протигрибковим добавкою. Даний герметик є нейтральним і використовується в роботі з дерев'яними поверхнями, склом, ПВХ і металами.   Він волод..
291.60 грн
Базовано на 0 відгуках.
Робочі темрературе від -15 ° C до + 40 ° C;   Колір сірий, чорний;   Нейтральний силікон загальнобудівельного призначення.   Закладення швів бетону, металу, скла, дерева, пластику.   Цей герметик відмінно підходить для роботи з різними будівельн..
324.00 грн
Базовано на 0 відгуках.
Робочі темрературе від + 5 ° C до + 30 ° C; Колір прозорий, чорний; Високоміцний клей для скла (Акваріумний). Виготовлення скляних перегородок і акваріумів великих обсягів (від 700 л). Даний герметик відрізняється високим ступенем міцності. Основним компонентів служить с..
324.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Робочі темрературе від -50 ° C до + 150 ° C; Колір чорний; Нейтральний силікон для структурного скління, вторинна герметизація склопакета, приклейка склопакета до профілю ..
777.60 грн
Базовано на 0 відгуках.
DOWSIL (Dow Corning) FireStop 700 - монокомпонентний силіконовий герметик з низьким коефіцієнтом поздовжньої пружності, що не вимагає додаткової вулканізації.   Область застосування DOWSIL FireStop 700   Завдяки високим показникам стійкості до впливів навколишнього серед..
506.41 грн
Базовано на 0 відгуках.
DOWSIL (DowCorning) 1-2577 - це однокомпонентне вологозахисне покриття, що має пружну пластичну силіконову структуру, що володіє середнім ступенем в'язкості. При нормальній кімнатній або трохи підвищеній температурі в короткі терміни починає відбуватися затвердіння речовини з перетворенням йо..
6,669.22 грн
Базовано на 0 відгуках.
Капсулянт загального призначення з хорошою сипучістю, тривалим робочим часом та вогнестійкістю. Силіконові капсулятори Dow постачаються у вигляді двокомпонентних наборів рідких компонентів із змішаним співвідношенням 1 до 1. Коли ретельні компоненти ретельно перемішуються, суміш затвердіває до ел..
2,701.19 грн
Базовано на 0 відгуках.
DOWSIL 3-0115 Automotive Sealant, також відомий як автомобільний герметик Dow Corning 3-0115, - це силіконовий каучук, що затверджується алкоксигрупой.   DOWSIL 3-0115 - це однокомпонентний самовсмоктуючий антикорозійний силіконовий каучук RTV, що затверджує алкоголь, признач..
964.55 грн
Базовано на 0 відгуках.
Клей або герметик DOWSIL 3-6006 (Dow Corning - колишня назва) створено на основі силікону. Він використовується для отримання дуже міцного з'єднання різних за структурою матеріалів, при цьому не втрачає еластичності. Температура роботи герметика лежить в діапазоні від мінуса 50 градусів..
96,323.58 грн
Базовано на 0 відгуках.
Герметик DOWSIL 3-6045 забезпечує надійність на тривалий термін і високі показники зносостійкості. Цей різновид однокомпонентного силіконового клею. Він здатний, за нетривалий час, затвердіти до стану жорсткої і твердої гуми.   Переваги герметика DOWSIL 3-6045   Про..
65,004.77 грн
Базовано на 0 відгуках.
DOWSIL 3-6096 - однокомпонентний силіконовий клей, що відвертається до жорсткої твердої резини, забезпечує високу високу одностійкість і довговічну надійність.   Особливості та переваги DOWSIL 3-6096   • Простий у використанні однокомпонентний клей / герметик. • Сист..
54,470.56 грн
Базовано на 0 відгуках.
DOWSIL 3-6265 - однокомпонентний клей-герметик температурного затвердіння відрізняється максимальною міцністю і високу адгезію до численних матеріалами. Найчастіше служить для використання в електроніці. В першу чергу призначається для герметизації електронних вузлів, а також блоків, кріплен..
71,662.00 грн
Базовано на 0 відгуках.
Двокомпонентний силіконовий клей швидкого гарячого затвердіння, розроблений для отримання еластичного, але при цьому структурно міцного з'єднання матеріалів з відмінними коефіцієнтами теплового розширення (метал, скло, кераміка). ..
124,974.90 грн
Базовано на 0 відгуках.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa