Герметики Dowsil 7091 для акваріумів

У наші часи з'являється все більше акваріумів або тераріумів в офісних приміщеннях, в вестибюлях банків, в залах ресторанів, кафе і, звичайно ж, в квартирах. Акваріум - це прекрасній предмет інтер'єру, який приносить спокій водного світу в нашу метушливу буденність. Для розташування акваріума потрібно виділити особливе місце в приміщенні, щоб на нього не потрапляли сонячні промені, тому що вода в акваріумі швидко стане каламутною і зацвіте.
 
Найголовніший аспект для акваріума - правильно вибрати герметик і саме скло. Скло принятно застосовувати вітринне, що має оброблені торці. Купити скло і підрізати його за Вашими розмірами можна в будь-який склорізці. Що стосується тераріумів, для них використовують скло "триплекс" і замовляють у компаній, що виготовляють таке скло.
 

Зібрати акваріум власноруч - просто, з огляду на всі готові складові з стекол.

 
Щоб правильно зібрати і склеїти акваріум, потрібен універсальний силіконовий герметик Dowsil 7091 з нейтральним типом затвердіння. Саме цей герметик з найвищим показником допустимого деформування шва (> 25% ширини шва). Силіконовий герметик Dowsil 7091 не токсичний, з ним можна працювати без захисту (наприклад, рукавичок). Після того, як герметик повністю твердне, він не виділяє ніяких шкідливих парів.
 

Акваріумний герметик володіє такими характеристиками:

  • Висока адгезія
  • Відмінна еластичність шва
  • Нешкідливість для тварин і людей
 
Одними з кращих герметиків для аквріумов визнані герметики Dowsil (Dow Corning). Універсальний герметик Dowsil 7091 з нейтральнвм типом затвердіння має хорошу адгезію, відмінну водостійкість і прекрасно підходить для склеювання і герметизації акваріумів. Цей герметик дуже простий у використанні і при низьких температурах (-55 °), і при високих (+ 180 ° C), а також він завжди залишається еластичним. Dowsil 7091 наноситься на поверхні частин скла, які попередньо знежирені. Щоб тимчасово зафіксувати поверхні, можна використовувати клейку стрічку (скотч), до тих пір поки процес вулканізації герметика до кінця не створить гумоподібну речовину.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa