Категорії
13.06.2021

Базова умова довгої, безперебійної роботи різно ..

Детальніше
11.06.2021

Різьбова паста Molykote P-37 має велике значенн ..

Детальніше
11.06.2021

В даному інформаційному матеріалі розкрито осно ..

Детальніше
02.02.2021

В ході проведення будівельно-ремонтних робіт пр ..

Детальніше

Змазка ЦИАТИМ-201

Украинские производители масел
Модель: ЦИАТИМ 201
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Литієва антифрикционная морозостійка і тугоплавка мастило для змащування малонавантажених вузлів тертя кочення і ковзання.
 
М'яка мазь білого або світло-сірого кольору. Гранична температура використання мастила близько 150 ° С. Можливий короткостроковий нагрів до 180 ° С. Головною особливістю мастила є непогані низькотемпературні властивості.
 
Мастило ЦИАТИМ-201 практично нерозчинне в воді, хоча і має високу гігроскопічність. Стабільність мастила зберігається навіть при кип'ятінні. Разом з тим, при поглинанні води з вологого повітря вона ущільнюється, і її експлуатаційні, зокрема низькотемпературні властивості погіршуються. Тому мастило ЦИАТИМ-201 рекомендується зберігати в герметичній тарі.
 
Протизносні властивості мастила ЦИАТИМ-201 при терті ковзання низькі, так як вона приготовлена ​​на основі полісилоксанової рідини. Тому для важко-і средненагруженних підшипників ковзання, що направляють і редукторів рекомендувати її не можна. У підшипниках кочення це змащення найчастіше працює непогано. Вона досить стабільна хімічно і інертна по відношенню до широкого кола полімерних матеріалів і гумі. Тому мастило ЦИАТИМ-201 досить широко використовують в парах тертя метал-гума, наприклад, для змазування пневматичних циліндрів з гумовими кільцями ущільнювачів і ін.
 
Мастило ЦИАТИМ-201 давно і успішно застосовують в вузлах тертя, що працюють в глибокому вакуумі: від 10-1 до 10-10Па (від 10-3 до 10-12 мм рт. Ст.). У вакуумі мастило ЦИАТИМ-221 забезпечує роботу середньо- і малонавантажених підшипників кочення при частотах обертання до декількох тисяч обертів на хвилину і температурах до 150 ° С приблизно протягом тисячі годин. У цих же умовах при 80 ° С і 2500 об / хв мастило ЦИАТИМ-221 зберігає свої робочі властивості протягом багатьох тисяч годин.
 
Стандартом на мастило ЦИАТИМ 201 передбачена можливість її застосування в контакті з агресивними середовищами; однак її стабільність в таких умовах дуже невелика. Наявність спеціальних хімічно стійких мастил зробило вживання для цих цілей мастила ЦИАТИМ-201 недоцільним. Припустимо її застосування лише в середовищі з невеликими домішками агресивних парів.
 
Колоїдна стабільність мастила ЦИАТИМ-201 задовільна, а випаровуваність масла навіть при 150 ° С незначна. При зберіганні властивості мастила змінюються мало; це дозволяє не тільки гарантувати тривалий термін її зберігання в тарі, а й використовувати мастило без зміни в багатьох періодично працюють механізми протягом довгих років. Розфасовують її тільки в дрібну тару.
 
В останні роки мастило ЦИАТИМ-201 серйозно потіснила основні мастила для електромашин: ВНИИНП-242 і мастило 1-13. Це пояснюється працездатністю мастила ЦИАТИМ-221 в широкому діапазоні температур (від -60 до 150 ° С) і великим терміном служби в підшипниках електромашин (2-3 тис. Ч. При 100 ° С і 6000 об / хв). Однак слід вважати, що електромашини звичайного типу не потребують такої дорогої мастилі, отриманої загущення полісилоксанової рідини. Чи не гірші, а кращі результати можуть бути отримані в мастильні матеріали на нафтових маслах.
 
Мастило ЦИАТИМ-201 успішно використовують в агрегатних підшипниках різних типів, в тому числі літальних апаратів. Її досить широко застосовують в приладових підшипниках кочення і малонавантажених редукторах. Як приладовій мастила її можна використовувати не тільки при нормальному атмосферному тиску, а й у вакуумі при температурах від -60 до 150 ° С.
 
Специфічні властивості мастила ЦИАТИМ-201 і перш за все широкий температурний діапазон застосування дозволяють вважати її досить перспективною.
 
Найменування показників мастила Циатім-201
Норма по ГОСТ (ТУ)
 
  Зовнішній вигляд
 Однорідна мазь гл. структури від світло-жовтого до коричневого кольору
 
 Температура каплепадения, ° С, не нижче
 175
 
 Пенетрація при 25 ° С, мм • 10-1
Не нормується
 
 В'язкість ефективна при (-50) ° С і середньому градієнті швидкості деформації 10 з-1Па • с (П), не більше
1100
 
 Межа міцності при 50 ° С, Па (гс / см2), не менше
  250-500
 
 Колоїдна стабільність,% виділеного масла, не більше
26
 
 Стабільність проти окислення, мг КОН на 1 г мастила, не більше
3
 
 Корозійний вплив на метал (сталь 40, 45 або 50)
 витримує
 
 Масова частка вільного лугу в перерахунку на NaOH,%, не більше
0,1
 
 Вміст механічних домішок
 відсутність
 
 вміст води
відсутність
 
 Испаряемость при 150 ° С, за 1 годину,%, не більше
25

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Рекомендуємо (24)
Теги змазки
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa