Герметики DOWSIL

Герметики DOWSIL створені на базі силіконів, виробляються найбільшим в світі хімічних підприємств DowDuPont. На відміну від інших аналогічних речовин для герметизації, дані герметики більш довговічні у використанні і більш надійні. Асортимент герметиків DOWSIL дуже широкий, що дає можливість підібрати матеріал, який може вирішити будь-яке завдання промислового склеювання або герметизації, а також завдання з ущільнення.

Техніка створення хороших герметичних з'єднань останнім часом пішла далеко вперед. На виробництві на заміну звичайних засобів фіксування і герметизації приходять нові сучасні методи, які основані на використанні спецматериалов - герметиків.

Використання цих дуже ефективних складів допомагає убезпечити і якісно поліпшити обладнання, зменшити вагу конструкцій і знизити рівні шуму при експлуатації.

Герметиками є склади різної еластичності і пластичності. Вони створені спеціально для герметизації, склеювання і фіксації різного виду з'єднань, швів або деталей. Герметики застосовують, щоб захистити і відновити пошкоджені поверхні.

З плином часу з'являються матеріали з новими особливостями і покращеними властивостями, що постійно підштовхує до розширення області використання герметиків.

 

Основні характеристики герметиків і їх особливості

За основі складу все герметики підрозділяються на такі:

 • силіконові,
 •  акрилові,
 •  уретанові,
 •  поліуретанові,
 •  сіланполімерние,
 •  полісульфідні,
 •  бутилові,
 •  Поліізобутіленові
 •  інші композиції.

Фізичні та хімічні характеристики цих речовин залежать від матеріалу, з якого зроблений герметик.

Матеріал основи герметика не впливає на принцип його дії. Він визначається такими факторами:

 • адгезії - характеристиками склеювання по поверхні герметика
 • когезії - щільністю з'єднання, яка обумовлюється міжмолекулярними зв'язками безпосередньо в середовищі самого герметика

За еластичності і пластичності герметики поділяються на такі групи:

 • Еластичні
 •  Пластичні
 •  Пластично-еластичні і еластично-пластичні

 

При застосуванні пластичних герметиків виникнення деформацій >5% призводить до незворотних наслідків і може довести до розриву. Пружність цих складів після затвердіння <20%. А після того, як навантаження зняте, деформований матеріал не може відновити форму.

Еластичні герметики, навпаки, набувають пружність >70%. Такі герметики без наслідків деформуються не менше, ніж на 20% і без проблем повертають свою форму при знятті навантаження.

Пластично-еластичні, а також еластично-пластичні герметики мають проміжні особливості. Пружність і рівень деформації цих герметиків знаходяться між значеннями, які властиві для еластичних і пластичних складів.

Герметики всіх цих груп мають різні властивості і гідності, а також і недоліки. Але найуніверсальнішими, а також функціональнішими, простими в застосуванні і надійними є на сьогоднішній день силіконові герметики.

 

Герметики DOWSIL

Корпорація DowDuPont є світовим лідером у виробництві матеріалів на силіконі. DowDuPont виробляє велику лінію силіконових герметиків DOWSIL.

Герметики DOWSIL надійніші і довговічніші в використанні, ніж більшість звичайних герметиків. При полімеризації ці склади перетворюються в міцну еластичну речовина, накшталт гуми, при цьому, герметики DOWSIL володіють властивостями і особливостями, що задовольняють вимогам самих різних застосувань.

Існують однокомпонентні і двокомпонентні герметики DOWSIL

Саме другий компонент у цих речовинах потрібен для запуску полімеризації. Якщо змінювати частки входження компонентів, то можна керувати швидкість затвердіння.

Тужавіння однокомпонентних герметиків відбувається під впливом атмосферної вологості. При чому, швидкістю цього процесу можна управляти тільки методом зміни температури або вологи навколишнього повітря.

За особливостями реакцій полімеризації герметики підрозділяються на нейтральні і ацетоксільниі (або кислотні). Нейтральні герметики при твердінні і подальшому застосуванні не виділяють ніяких речовин і запаху.

Кислотні герметики при затвердінні виділяють невелику кількість оцтової кислоти, і тому мають різкий запах. Після затвердіння і випаровування парів запах оцту зникне. Область експлуатації таких герметиків обмежена. Наприклад, їх не рекомендують використовувати до поверхонь з мармуру або кольорових металів, які здатні окислюватися, іржавіти або руйнуватися під впливом кислот.

У лінійці силіконових герметиків DOWSIL є склади реактивного типу (DOWSIL HM-2500). В умовах кімнатної температури такі герметики мають високу в'язкість, і тому не здатні розтікатися. При нанесенні на поверхню їх нагрівають до температури приблизно 121 ° С. Після цього, процес затвердіння відбувається під впливом вологості повітря.

 

Видаляють застиглий герметик DOWSIL механічним шляхом або застосовуючи спеціальні очисники (DOWSIL DC-2025).

Головні переваги герметиків DOWSIL

Герметики DOWSIL створені для промислового використання. Саме тому вони відповідають підвищеним вимогам за такими аспектами:

• Хороша адгезія до різного роду промислових матеріалів в їх різному поєднанні

• Відмінна вологостійкість, а також атмосферостійкість і стійкість до хімічних речовин

• Висока міцність

• Хороші діелектричні характеристики

• Стійкість до вібрацій, а також до динамічних впливів

• Широкий температурний діапазон експлуатації: -65 ... + 350 ° С

• Естетичний зовнішній вигляд з'єднання, стику, шва

• Тривалий термін експлуатації

Герметики DOWSIL не здатні висихати, з часом не стають крихкими і не тріскаються, на них не впливає дія сонячного світла, а також інших випромінювань, хімічних засобів, миючих речовин. Склади DOWSIL відповідають вимогам по стандартам UL. Герметики DOWSIL практично не горять

Герметики DOWSIL спрощують конструкцію і оптимізують технологічний процес виробництва виробів.

Застосування герметиків DOWSIL

Силіконові герметики Dow Corning мають властивість хорошого зчеплення з поверхнями різних матеріалів конструкцій. Не дивлячись на це, при необхідності отримати максимальну адгезію, потрібно спочатку підготувати поверхню - прибрати бруд, пил, залишки мастил, провести очищення і знежирення.

Очищення потрібно робити механічним способом (щіткою, наждачним папером) і з використанням спец. очищувачів і розчинників (спирт, ацетон або кетон і т.п.). При нанесенні на пластикові або гумові поверхні потрібно наждачним папером зробити їх трохи шорсткими.

За допомогою дозатора з тюбика герметик DOWSIL наноситься на одну з поверхонь. Друга ж поверхня з прикладанням зусилля притискається і на якийсь час фіксується по відношенню до першої.

При застосуванні однокомпонентних герметиків DOWSIL полімеризація відбувається під дією атмосферної вологості. Затвердіння починається від поверхні герметика і далі поширюється всередину. У стандартних умовах при вологості 50% і кімнатній температурі протягом 5-10 хвилин на поверхні герметика утворюється плівка, і тому він втрачає липкість. За 1 добу герметик твердне на товщину близько 3 мм. Отверждение великих глибоких швів в даних умовах або за відсутності атмосферної вологості може проходити набагато довше.

Процес полімеризації двокомпонентних складів відбувається одночасно по всій площі нанесення герметика. Швидкість цього процесу регулюється за допомогою зміни пропорцій компонентів.

 

 • Maestro
 • Mastercard
 • Приват24
 • Visa