! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Новини

05.07.2022

 Molykote та DOWSIL це:   ✅ гарантована висока якість ✅ повний спектр продукції ✅ мастильні матеріали під будь-які потреби   Замовляйте на сайтах:   Emberoil.com Molykote.in.ua   ..

Детальніше
28.06.2022

Унікальні матеріали, висока якість, професійна консультація. Широкий вибір герметиків   Герметик DOWSIL-7091 310мл Ціна: 591 грн КУПИТИ ..

Детальніше
18.05.2022

Критична людська інфраструктура   Термоінкапсулятор DOWSIL™ TC-6015 отримав срібло в підкатегорії промислових технологій. DOWSIL™ TC-6015 відповідає потребам сучасних застосувань силової електроніки, забезпечуючи тонкостінне формування, низьку щільність для зниження ваги, більшу поту ..

Детальніше
27.04.2022

Унікальні продукти, створені світовим лідером в області силіконових матеріалів компанією Dow Corning. Матеріали Molykote призначені для роботи в тих умовах, в яких інші оливи і пластичні мастила втрачають свої властивості   Дисперсі ..

Детальніше
06.01.2022

Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не трапляється незгод та суперечок. Хай новий рік приносить лише радість та щастя. Ваш інтернет-магазин Emberoil.com   ..

Детальніше
09.12.2021

Якщо потрібно зробити оцінку рівня характеристик конкретного моторного масла і, виходячи з цього, зробити висновки і не помилитися у виборі, слід відштовхуватися не від фізичних або хімічних властивостей мастильного матеріалу, а від такого аспекту як відповідність продукту міжнародним стандартам. ..

Детальніше
18.10.2021

Усім автомобілістам відома така проблема, коли в холодну пору року, в сильні морози настільки примерзають двері, що їх майже неможливо відкрити. Доводиться прикладати чималі зусилля - і через це часто відриваються гумові ущільнювачі. Схожа проблема і з замками, - в замках накопичується волог ..

Детальніше
20.09.2021

Економіка України відчуває дефіцит вантажних локомотивів, і тому кожен рік може недоотримувати мільярди доларів.   Про це йдеться в Дослідженні економістів з IMF Group про потребу локомотивних ресурсів в економіці України до 2023 р   У дослідженні говориться: "Якщо залиш ..

Детальніше
19.09.2021

Компанія Chevron Products запустила в продаж нову трансмісійну рідину Delo Syn ATF 668. Повністю синтетичний матеріал спеціально розроблений для важких умов експлуатації. Він має збільшений термін служби і подовжені інтервали заміни.   Продукт забезпечує оптимальну продукти ..

Детальніше
13.06.2021

Базова умова довгої, безперебійної роботи різноманітного, частіше промислового обладнання - мастильні пристосування для їх своєчасного обслуговування. Вибір конкретного продукту - непросте завдання, адже зараз на ринку представлена ​​величезна різноманітність різних масел, мастил. Все залежить ві ..

Детальніше
11.06.2021

Різьбова паста Molykote P-37 має велике значення в безпечній роботі електричних станцій. Рекомендується для різьбових сукупностей основних компаній, включаючи General Electric, Siemens, Pratt & Whitney.   Надійність виробництва електричних станцій безпосередньо пропорційна всім к ..

Детальніше
11.06.2021

В даному інформаційному матеріалі розкрито основні причини, які пояснюють виникнення поломок такої техніки, а також розкриті переваги використання термостійких мастил від фірми Мolykote в процесі виконання ремонтних і сервісних робіт з лазерними принтерами.   За своєю технологічною с ..

Детальніше
02.02.2021

В ході проведення будівельно-ремонтних робіт практично завжди постає питання щодо закладення і герметизації щілин, тріщин і швів. Для цих цілей використовують спеціальні матеріали на основі полімерних речовин - герметики. Найбільш популярні силіконові і акрилові герметики.   Ці матер ..

Детальніше
01.02.2021

  При різноманітті вузлів конструкції та умовам застосування постійно виникає питання про заміну традиційних фланцевих прокладок на сучасні матеріали ущільнювачів. Існує велика кількість матеріалів для герметизації фланців, на практиці ж найбільш широко застосовують два вид ..

Детальніше
26.01.2021

Будь-який компаунд (від англ. Сompound - з'єднання) - це суміш базових епоксидних або полімерних компонентів з різними наповнювачами. Багато виробників позначають цим терміном мастила та інші матеріали з яскраво вираженими захисними і ущільнювальними властивостями.   & ..

Детальніше
26.01.2021

Однокомпонентні силіконові герметики, що вулканізуються при кімнатній температурі, прості в застосуванні, надійні і довговічні, тому дуже популярні при проведенні різних ремонтних робіт.   У початковому стані силіконові герметизуючі матеріали мають вигляд пасти, яка може наноситися я ..

Детальніше
21.01.2021

Зима приносить водіям низку звичних труднощів: доводиться витрачати час на відкопування, очищення та прогрівання авто. Але цим незручності не закінчуються, якщо ще й двигун не заводиться на холоді. Тож розповідаємо, як правильно завести машину в мороз та уникнути найпоширеніших помилок при запуск ..

Детальніше
15.11.2020

Виробництво хліба - дуже важлива галузь у харчовій індустрії: хлібобулочні продукти мають щоденний попит. Сьогодні хлібобулочні фабрики пропонують найширший спектр випічки, який періодично оновлюється і поповнюється. Останнім часом набирає популярність виробництво виробів з обмеженою тривалі ..

Детальніше
14.11.2020

Всім відомо, що хліб - це дуже цінний і корисний продукт. Він з'явився близько 15 тис. років тому і став мало не головним атрибутом раціону всіх людей на землі. Сировина для випікання хліба - це борошно, а також зернові культури, вода і сіль, дріжджі і розпушувачі. На той чи інший сорт хлі ..

Детальніше
13.11.2020

Виробництво заморожених хлібобулочних виробів бере свій початок з 70-х років ХХ століття. З тих пір воно дуже швидко вийшло на світовий ринок. Заморожені хлібобулочні вироби приваблюють потенційних покупців своєю простотою в приготуванні, а також смаком і свіжістю.   Етапи приго ..

Детальніше
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa