Новини

02.02.2021

В ході проведення будівельно-ремонтних робіт практично завжди постає питання щодо закладення і герметизації щілин, тріщин і швів. Для цих цілей використовують спеціальні матеріали на основі полімерних речовин - герметики. Найбільш популярні силіконові і акрилові герметики.   Ці матер ..

Детальніше
01.02.2021

  При різноманітті вузлів конструкції та умовам застосування постійно виникає питання про заміну традиційних фланцевих прокладок на сучасні матеріали ущільнювачів. Існує велика кількість матеріалів для герметизації фланців, на практиці ж найбільш широко застосовують два вид ..

Детальніше
26.01.2021

Будь-який компаунд (від англ. Сompound - з'єднання) - це суміш базових епоксидних або полімерних компонентів з різними наповнювачами. Багато виробників позначають цим терміном мастила та інші матеріали з яскраво вираженими захисними і ущільнювальними властивостями.   & ..

Детальніше
26.01.2021

Однокомпонентні силіконові герметики, що вулканізуються при кімнатній температурі, прості в застосуванні, надійні і довговічні, тому дуже популярні при проведенні різних ремонтних робіт.   У початковому стані силіконові герметизуючі матеріали мають вигляд пасти, яка може наноситися я ..

Детальніше
21.01.2021

Зима приносить водіям низку звичних труднощів: доводиться витрачати час на відкопування, очищення та прогрівання авто. Але цим незручності не закінчуються, якщо ще й двигун не заводиться на холоді. Тож розповідаємо, як правильно завести машину в мороз та уникнути найпоширеніших помилок при запуск ..

Детальніше
15.11.2020

Виробництво хліба - дуже важлива галузь у харчовій індустрії: хлібобулочні продукти мають щоденний попит. Сьогодні хлібобулочні фабрики пропонують найширший спектр випічки, який періодично оновлюється і поповнюється. Останнім часом набирає популярність виробництво виробів з обмеженою тривалі ..

Детальніше
14.11.2020

Всім відомо, що хліб - це дуже цінний і корисний продукт. Він з'явився близько 15 тис. років тому і став мало не головним атрибутом раціону всіх людей на землі. Сировина для випікання хліба - це борошно, а також зернові культури, вода і сіль, дріжджі і розпушувачі. На той чи інший сорт хлі ..

Детальніше
13.11.2020

Виробництво заморожених хлібобулочних виробів бере свій початок з 70-х років ХХ століття. З тих пір воно дуже швидко вийшло на світовий ринок. Заморожені хлібобулочні вироби приваблюють потенційних покупців своєю простотою в приготуванні, а також смаком і свіжістю.   Етапи приго ..

Детальніше
11.11.2020

Рослинна олія - важливий в харчовому виробництві і дуже необхідний продукт для життя всіх людей. У харчовому виробництві рослинне масло застосовується під час виготовлення кондитерських виробів, а також майонезів, салату та інших харчових виробів. У технічній індустрії вони використовуються у вир ..

Детальніше
20.09.2020

На власному заводі Oak Point plant, який знаходиться в Новому Орлеані, проходила подія, на якій були присутні співробітники компанії, які прибули з усього світу. Компанія Oronite Chevron Oronite створює і реалізує присадки для мастил і палива. Компанія Oronite - це дочірня компані ..

Детальніше
16.09.2020

Буксири застосовуються, щоб стикуватися, супроводжувати і переміщати морські судна. Стабільність в роботі цих машин гарантується технічним станом головних високонавантажених вузлів. Найчастіша проблема з'являється на опорних підшипниках приводних валів.   Буксиру типу "тягач" на ..

Детальніше
16.09.2020

  Починаючи з травня 2020 р стандарти моторного масла для легкових автомобілів з бензиновими двигунами перейшли на нові класи API SP і ILSAC GF-6. Давайте детально розглянемо нові категорії по зростанню вимог.   Нова категорія масел API SP якісно краще моторних масел з ..

Детальніше
07.07.2020

Пропонуємо якісні герметики для теплиць від DOWSIL   Герметик DOWSIL-813 Універсальний однокомпонентний силіконовий герметик, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів, має високі адгезійні властивості до бетону, металу, скла, дерева, пластику, полі ..

Детальніше
03.07.2020

На даний час є багато різновидів цегли, які відрізняються формою, розміром, галуззю використання, а також своїми характеристиками: щільністю, міцністю, морозостійкістю, теплопровідністю. Не дивлячись на все це, звичайні будівельні цеглини все одно залишаються найпопулярнішими. Звичайно, суча ..

Детальніше
11.06.2020

  В даний час в автомобілебудуванні, а також при створенні компонентів для авто процес склеювання має важливу роль. Щоб підвищити якість продукції різні компанії все частіше і частіше застосовують спеціальні склади з клеїв і герметиків, що дозволяють виробляти дуже міцні з'єднання. ..

Детальніше
11.06.2020

  Найголовніша вимога, що пред'являється до спеціальних мастил та герметиків, це забезпечення гарної надійності функціонування вузлів технологічного обладнання в різного роду важких середовищах застосування. Щоб вирішити такі завдання, багато українських виробників, зокрема, в метал ..

Детальніше
04.06.2020

Фірма ExxonMobil випустила нову серію синтетичних масел SHC Cibus, що мають харчової допуск NSF H1. Ці мастильні матеріали призначені для застосування в фармацевтії, харчових і переробних виробництвах і для змазування механізмів пакувального обладнання.   Mobil SHC Cibus прекрас ..

Детальніше
20.05.2020

Дробилка замороженных блоков Болтовые соединения крепления ножей Особенности эксплуатации: Частый монтаж/демонтаж лезвий дробилки, отсутствие постоянного момента затяжки и защиты резьбовых соединений из нержавеющей стали. Решение: Паста Molykote P-1900 FM с ..

Детальніше
14.05.2020

Вальцовые станки Опорные подшипники Особенности эксплуатации: Работа в условиях экстремальных ударных нагрузок. Решение: Перфторполиэфирная смазка Molykote HP-870 обеспечивает долговременное смазывание и защищает от схватывания, задиров и заед ..

Детальніше
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa