Новини

21.01.2021

Зима приносить водіям низку звичних труднощів: доводиться витрачати час на відкопування, очищення та прогрівання авто. Але цим незручності не закінчуються, якщо ще й двигун не заводиться на холоді. Тож розповідаємо, як правильно завести машину в мороз та уникнути найпоширеніших помилок при запуск ..

Детальніше
15.11.2020

Виробництво хліба - дуже важлива галузь у харчовій індустрії: хлібобулочні продукти мають щоденний попит. Сьогодні хлібобулочні фабрики пропонують найширший спектр випічки, який періодично оновлюється і поповнюється. Останнім часом набирає популярність виробництво виробів з обмеженою тривалі ..

Детальніше
14.11.2020

Всім відомо, що хліб - це дуже цінний і корисний продукт. Він з'явився близько 15 тис. років тому і став мало не головним атрибутом раціону всіх людей на землі. Сировина для випікання хліба - це борошно, а також зернові культури, вода і сіль, дріжджі і розпушувачі. На той чи інший сорт хлі ..

Детальніше
13.11.2020

Виробництво заморожених хлібобулочних виробів бере свій початок з 70-х років ХХ століття. З тих пір воно дуже швидко вийшло на світовий ринок. Заморожені хлібобулочні вироби приваблюють потенційних покупців своєю простотою в приготуванні, а також смаком і свіжістю.   Етапи приго ..

Детальніше
11.11.2020

Рослинна олія - важливий в харчовому виробництві і дуже необхідний продукт для життя всіх людей. У харчовому виробництві рослинне масло застосовується під час виготовлення кондитерських виробів, а також майонезів, салату та інших харчових виробів. У технічній індустрії вони використовуються у вир ..

Детальніше
20.09.2020

На власному заводі Oak Point plant, який знаходиться в Новому Орлеані, проходила подія, на якій були присутні співробітники компанії, які прибули з усього світу. Компанія Oronite Chevron Oronite створює і реалізує присадки для мастил і палива. Компанія Oronite - це дочірня компані ..

Детальніше
16.09.2020

Буксири застосовуються, щоб стикуватися, супроводжувати і переміщати морські судна. Стабільність в роботі цих машин гарантується технічним станом головних високонавантажених вузлів. Найчастіша проблема з'являється на опорних підшипниках приводних валів.   Буксиру типу "тягач" на ..

Детальніше
16.09.2020

  Починаючи з травня 2020 р стандарти моторного масла для легкових автомобілів з бензиновими двигунами перейшли на нові класи API SP і ILSAC GF-6. Давайте детально розглянемо нові категорії по зростанню вимог.   Нова категорія масел API SP якісно краще моторних масел з ..

Детальніше
07.07.2020

Пропонуємо якісні герметики для теплиць від DOWSIL   Герметик DOWSIL-813 Універсальний однокомпонентний силіконовий герметик, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів, має високі адгезійні властивості до бетону, металу, скла, дерева, пластику, полі ..

Детальніше
03.07.2020

На даний час є багато різновидів цегли, які відрізняються формою, розміром, галуззю використання, а також своїми характеристиками: щільністю, міцністю, морозостійкістю, теплопровідністю. Не дивлячись на все це, звичайні будівельні цеглини все одно залишаються найпопулярнішими. Звичайно, суча ..

Детальніше
11.06.2020

  В даний час в автомобілебудуванні, а також при створенні компонентів для авто процес склеювання має важливу роль. Щоб підвищити якість продукції різні компанії все частіше і частіше застосовують спеціальні склади з клеїв і герметиків, що дозволяють виробляти дуже міцні з'єднання. ..

Детальніше
11.06.2020

  Найголовніша вимога, що пред'являється до спеціальних мастил та герметиків, це забезпечення гарної надійності функціонування вузлів технологічного обладнання в різного роду важких середовищах застосування. Щоб вирішити такі завдання, багато українських виробників, зокрема, в метал ..

Детальніше
04.06.2020

Фірма ExxonMobil випустила нову серію синтетичних масел SHC Cibus, що мають харчової допуск NSF H1. Ці мастильні матеріали призначені для застосування в фармацевтії, харчових і переробних виробництвах і для змазування механізмів пакувального обладнання.   Mobil SHC Cibus прекрас ..

Детальніше
20.05.2020

Дробилка замороженных блоков Болтовые соединения крепления ножей Особенности эксплуатации: Частый монтаж/демонтаж лезвий дробилки, отсутствие постоянного момента затяжки и защиты резьбовых соединений из нержавеющей стали. Решение: Паста Molykote P-1900 FM с ..

Детальніше
14.05.2020

Вальцовые станки Опорные подшипники Особенности эксплуатации: Работа в условиях экстремальных ударных нагрузок. Решение: Перфторполиэфирная смазка Molykote HP-870 обеспечивает долговременное смазывание и защищает от схватывания, задиров и заед ..

Детальніше
28.04.2020

Танки-охладители   Редуктор Особенности эксплуатации: Высокие контактные давления, потребность в долговременной смазке. Решение: Редукторные масла с пищевым допуском Molykote L-11**FM увеличивают интервалы между заменами масла и сохраняют вязкостные хара ..

Детальніше
21.04.2020

Мастило пластичне LITEN EP-2 H 17 кг Ціна: 1500 грн КУПИТИ Герметик DOWS ..

Детальніше
21.04.2020

Печи для выпечки вафельных листов   1. Подшипники качения привода Особенности эксплуатации: Работа при высоких динамических нагрузках и вибрации приводит к снижению ресурса узла и необходимости частого повторного смазывания. Решение: Пластичная смазка Molykote&nbs ..

Детальніше
15.04.2020

Зазвичай у нашому суспільстві так складається, що коли ми відчуваємо зі здоров'ям щось неладне, то тільки тоді розпочинаємо активно ним займатись. В кращому випаку не самолікуванням, звісно, а спільно із нашим лікарем. Сьогодні, коли ми зіткнулися з пандемією і змушені пересиджувати її вдома ..

Детальніше
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa