Категорії
13.06.2021

Базова умова довгої, безперебійної роботи різно ..

Детальніше
11.06.2021

Різьбова паста Molykote P-37 має велике значенн ..

Детальніше
11.06.2021

В даному інформаційному матеріалі розкрито осно ..

Детальніше
02.02.2021

В ході проведення будівельно-ремонтних робіт пр ..

Детальніше

Масло-теплоносій Mobiltherm 605

Mobil
Модель: Mobiltherm 605
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Mobiltherm - масла-теплоносії, призначені для використання в герметичних системах непрямого нагріву
 
Масло Mobiltherm 605 - відноситься до типу масел, які мають високу якість. Призначається таке масло для експлуатації в системах, нагрівання яких є непрямим, при цьому дані системи повинні бути добре герметизовані. Виготовляється таке масло Mobiltherm 603 з основних масел, які проходять високу очистку і мають високу стійкість від окислення.
 
Масло Mobiltherm 605 добре прокачується при всіх робочих температурах, при цьому прокачиваемость масла досягається найкращим чином і при запуску. Експлуатаційні заходи дозволяють маслу Mobiltherm 605 не виробляти колосальне зниження температур спалаху. Пов'язано це з відмінною стійкістю до термічного крекінгу при нормальних температурах в робочому циклі.
 
Завдяки своїм деяким якостям, масло Mobiltherm 605, відноситься до типу масел, які переважно стабільно експлуатуються під впливом високих температур, при цьому термін служби буде значно тривалішим, але найголовніше проявляється неможливість утворення різних опадів або підвищення коефіцієнта в'язкості.
 
Швидкий нагрів масла Mobiltherm 605 досягається за рахунок високих показники теплопровідності і теплоємності. Такі ж дані позитивно впливають на термодинамічні властивості всієї системи.
 
Для конкретного ознайомлення з маслом необхідно поглянути на основні характеристики.
 
При температурі в 40 ° C в'язкість становить 29
При температурі в 100 ° C в'язкість становить 5,1
Щільність масла дорівнює 0,872
Застигання масла відбувається при температурі мінус 15 ° C
Спалах масла відбувається при температурі 210 ° C
Найбільш рекомендована максимальна температура становить 320 ° C
Характерний діапазон застосування масла Mobiltherm 605
 
Масло Mobiltherm 605 зарекомендувала для використання в системах непрямого нагріву або охолодження для всіх виробничих процесів. При цьому такі системи в обов'язковому порядку повинні бути добре герметизовані.
Масло Mobiltherm 603 або Mobiltherm 605 в деяких випадках призначається для установок, об'ємна температура масла в яких становитиме 320 ° C або 290 ° C. При цьому температура при зупинці не повинна бути нижче 12 ° C. Якщо температура буде не відповідати максимально зазначеним значенням, можливе утворення парової пробки. При цьому термін служби масла значно скорочується через великі швидкостей розкладання на термічні залишки.
Оптимальні системи підтримують температуру для плівки масла навколо основних елементів, які схильні до нагрівання, повинні відрізнятися від об'ємних температур на 15 ° C - 30 ° C вище. Чи не відповідність даним параметрам скорочує термін служби масла. При цьому виникає можливість утворення різних відкладень, що істотно знизити швидкість теплопередачі.
Mobiltherm 605 не рекомендується змішувати з іншими звичайними маслами, так як даний процес знижує окислювально-термічні стабільні показники, а також призводить до утруднення інтерпретації підсумків аналізу, які необхідні для розрахунку експлуатаційного терміну масла.
Використовується розглядається масло тільки в системах, де є примусова циркуляція. Інші системи не в змозі забезпечити відповідні темпи циркуляції, що може привести в результаті до перегріву системи і зниження властивостей масла. Використання в відкритих системах так само заборонено, в іншому випадку можливий прямий контакт масла з повітрям.
На замітку! Пошкоджена система і подальша втрата масла може привести до займання масла!
 
Експлуатаційні властивості Mobiltherm 605
 
Основні переваги масла Mobiltherm 605 перед іншими видами олій:
 
Відмінні високі показники стійкості перешкоджають утворенню окислення і наступних відкладень, що може перешкоджати теплопередачі;
Відмінні властивості масла дозволяють отримати найвищий відсоток ККД;
Тривалий термін експлуатації.
В результаті довгих досліджень і всіляких модифікацій продукту, з'являється ймовірність зміни всієї інформації без конкретного оповіщення. Всі наведені характеристики носять лише інформаційний характер і не можуть бути обов'язковими умовами при використанні у виробництві.
 
Безпека застосування Mobiltherm 605
 
Масла при своєму використанні не передбачають особливих заходів обережності. Винятком є ​​загальні правила гігієни, до складу яких входить відмивання ділянок з продуктом водою і милом. Крім цього, проведені результати вказують на те, що всі продукти не впливають несприятливо на організм, якщо допускається не відповідають використання.

Характеристики
Тип Мінеральні
Вязкость 29
Масла
Тип Мінеральні
Вязкость 29

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa