! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
04.10.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
27.09.2022

Розпродаж мастил Molykote продовжується ..

Детальніше
06.09.2022

Найкраща ціна на продукти Molykote - т ..

Детальніше
29.08.2022

Компаунд Molykote 111 чудово підходить для герм ..

Детальніше
19.07.2022

Мастила Molykote призначені для роботи в таких ..

Детальніше

Масло для газовых двигателей Mobil Pegasus 705, 208л

32 433 грн
Mobil
Модель: Pegasus 705
Наявність: Актуальну ціну та наявність уточнюйте у менеджерів

Наявні опціїЗаполните форму

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей

×
Mobil Pegasus 705 - мінеральна олія для газових двигунів найвищої якості
 
Мастило «Mobil Pegasus 705» створювалося стосовно двигунів внутрішнього згоряння, що функціонують на пропані. Мастило має коефіцієнт плинності SAE 40, воно дуже ефективне, добре змащує всі деталі, що працюють в моторі і відмінно підійде до багатьох моторів, які працюють на пропані. Мастило «Мобіл Пегасус 705» фахівці радять заливати в сучасні чотиритактні мотори, що реагують на зношування клапанних фасок і сідел, які видають механічну енергію і функціонують на стехіометричних, незбагачених рідинах.
 
Мастило Мобіл Pegasus 705 ще відмінно підходить до газових компресорних, моторів, яким, щоб нормально працювати, необхідна спеціальна малозольна мастило. Дане масло на етапі його розробки пройшло серйозний відбір серед усіх мінеральних стандартних масел підвищеної якості та передових присадних систем, які були створені, щоб надійно зберегти всі механізми, вузли та деталі моторів, що працюють, компресорних пристроїв, а також для зменшення непотрібних залишків на робочих агрегатах при горіння. Олія «Мобіл Пегасус» 705 практично не піддається окисленню та азотуванню. Завдяки цій обставині експлуатувати олію можна набагато довше і уникнути заміни фільтруючих елементів відповідно. Такі сприятливі експлуатаційні якості масла плюс його відмінний миючий, захисний ефект дозволяють уникнути появи на деталях всіляких залишків з вуглецю, золи, оскільки вони здатні викликати вибух у відсіку горіння мотора і знизити його силову тягу.
 
Мастильна речовина характеризується:
 
- плинність по SAE 40;
- плинність, сСт при 40 ° С ASTM D445 126,2;
- плинність, сСт при 100 ° С ASTM D445 13,2;
- Індекс плинності ASTM D2270 98;
- зольність сульфатна, % ASTM D874 0,52;
- лужний коефіцієнт (ТВN), мг КОН/г ASTM D2896 5,6;
- градус загоряння, ° С ASTM D92 252;
- градус замерзання, °З ASTM D97 -18;
- Щільність при 15 °С, кг/л ASTM D 4052 0,887.
 
Мотори, в які заливається Mobil Pegasus 705:
 
- функціонуючі, на пропані високо оборотні, які працюють на збіднених або стехіометричних речовинах, що залежать від того, яке зношування посадкових місць клапанів;
- механізми циркуляційні та робочі циліндри 2-х та 4-хтактних газових моторів, обладнаних іскровим запаленням;
- мотори, для нормальної роботи яким потрібні малозольні композиції мастил;
- Циліндри газових поршневих компресорів;
- особливо потужні мотори, або мотори (з відсутністю наддуву), які працюють при підвищеній температурі на повну потужність, або понад цю потужність;
- для роботи, яким необхідна суміш із незначною кількістю сірководню.
 
За типом всі газові мотори поділяються на мотори із запальним обладнанням, які працюють на дизпаливі та мотори із запальними свічками. Представлене мастило створено для вибагливих газових моторів із запальними свічками.
 
У процесі спалювання робочої рідини від газу майже нічого не залишається, тому залишки у відсіку горіння утворюються від мастила. Внаслідок чого прості мастильні речовини не підходять до моторів з газовим обладнанням і із запалювальними запальними елементами.
 
Мастило Мобіл Пегасус 705 володіє унікальними робочими властивостями і може гарантувати повну безпеку 4-х тактним силовим агрегатам із середніми, і з високими оборотами від компаній Caterpillar, Superior, Waukesha та ін. - та малозольні мастильні матеріали. У згаданому маслі є незначний відсоток фосфору і цинку, тому таке мастило можна використовувати навіть на моторах з каталітичним нейтралізатором відпрацьованих газів.
 
Робочі характеристики
 
- визнання від популярних світових брендів, що виробляють моторні масла;
- мінімальний відсоток відкладень, коли двигун працює на газі;
- тривала експлуатація олії;
- тривалий термін служби клапанів;
- у теплообміннику знижується кількість шкідливих відкладень;
- економія коштів на обслуговування;
- Підвищується робочий ресурс двигуна;
- стійкість до корозії, окиснення, нітрування.
 
У процесі постійної роботи над продуктом та оновлення позитивних переваг, у згаданий вище текст можуть вноситись коригування та відповідні доповнення без публічного оголошення. Всі цифри, основні характеристики продукту взяті з довідників і не є головними технічними приписами під час виготовлення та реалізації олії.
 
Гарантії безпеки життя та здоров'я споживача послуг у процесі роботи з Мобіл Пегасус 705
 
Якщо це автомобільне мастило використовувати за призначенням і належним способом, то ніякого шкідливого впливу на організм людини масло не вплине. При роботі з маслом не потрібні жодні особливі заходи безпеки, крім особистої гігієни, миття водою з милом забруднених ділянок шкіри та прання білизни.

Характеристики
Тип Мінеральні
Вязкость SAE 40
Масла
Тип Мінеральні
Вязкость SAE 40

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa