Використання анаеробного герметика Permabond A1044 для фіксації і герметизації різьб труб

На виробництві і в житлових будинках і квартирах часто трапляється витік газу або рідин через з'єднання труб і фітинги. Щоб цього уникнути, застосовують різні ущільнення такі як:
 
  • льняне пасмо
  • пасти
  • герметики, в основі яких лежить розчинник
  • універсальні нитки
 
Набагато ефективнішим методом герметизації є анаеробний герметик. Це засіб перевершує всі вище перераховані методи герметизації і ущільнення трубних з'єднань.
 
Ущільнення трубного різьблення дуже важливо в багатьох видах промисловості, в побуті (наприклад, в квартирі, в заміському будинку, в котеджі, на дачі). Стандартні використовувані ущільнення (тефлонова стрічка, пакля) часто створюють багато проблем, так як ці матеріали мають властивість розм'якшуватися і тому рідина може проникати крізь ущільнення. Ці матеріали також трудомісткі у використанні і часто провокують забруднення і закупорку самих труб. Всього цього можна уникнути, використовуючи анаеробний герметик.
 
Использование анаэробного герметика Permabond A1044 для фиксации и герметизации резьбы труб
 
Як наносити герметик
 
Анаеробний герметик Permabond A1044 - повністю готовий до застосування продукт, в якому враховані всі фактори, що впливають на з'єднання в процесі експлуатації.
 
Герметик Permabond A1044 для водопровідних трубних з'єднань добре і миттєво забезпечує з'єднання, не вимагає зусиль і наноситься за допомогою флакона на 1 або 2 витка від ведучого краю різьблення, наноситься суцільним шаром.
 
Щоб обуспечіть герметизацію конічних різьбових з'єднань, герметик Permabond A1044 потрібно наносити на деякій відстані від зовнішнього краю різьблення.
 
Для ущільнення паралельного нарізного сполучення Permabond A1044 потрібно наносити на самий край вводиться різьблення.
 
Герметик повинен забезпечувати повну герметизацію і перебувати в зоні стику з'єднання різьблення. Незатверділі залишки герметика, які залишаються зовні, можна легко видалити ганчіркою або серветкою, а з внутрішньої сторони його легко можна змити водою, тим самим труби і технічні канали не засмічуються.
 
Коли відбувається полімеризація ущільнення, анаеробний герметик Permabond A1044 може витримувати різкі зміни тиску, навіть при розриві труби. Герметик захищає від іржі в з'єднаннях, оберігає з'єднання від вібрації, а також ударів і витримує діапазон температур -55 ... + 150 ° С.
 
У стандартних випадках сантехнічний анаеробних герметик наноситься безпосередньо на різьблення з'єднання прямо перед самою збіркою. Це пов'язано з рівнем в'язкості і з умовами полімеризації.
 
Допоміжні матеріали
 
У промислових умовах, при необхідності обробки великої кількості деталей, компанія Permabond створила герметик для попереднього нанесення. Герметик Permabond P2 на водній основі, він твердне під впливом тепла, наноситься на поверхню будь-яким способом.
 
В умовах низьких температур (-5 ° С і нижче) або при нанесенні на пластикові різьбові з'єднання, алюмінієві, з нержавіючої сталі, цинкові і з інших кольорових матеріалів, які не є каталізаторами, - у всіх цих випадках потрібно використовувати активатор Permabond А905, щоб анаеробний склад краще полимеризованной. При демонтажі з'єднання не потрібно значних зусиль, демонтувати можна звичайними інструментами.
 
Анаеробний герметик Permabond 1044 не має токсичності, має харчової допуск (безпечний при контакті з питною водою), тому цей герметик широко застосовуються в харчовій промисловості.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa