Категорії

Kluber

Організація Kluber Lubrication виступає лідером на ринку спеціалізованих матеріалів для змащення обладнання. Компанія почала свою виробничу діяльність ще в 1929 році. Тоді вона представляла собою підприємство, яке займалося виробництвом мінеральних масел. На сьогоднішній день Kluber є одним з найбільших виробників спеціалізованих мастильних матеріалів.
 
Метою компанії є не тільки розробка високоякісних мастильних матеріалів, а й виробництво такої продукції, яка дозволяє займати виключно лідируючі місця на ринку і виступати новатором серед аналогічних компаній. Дана мета здійснюється за допомогою інтелектуальних і виробничих ресурсів, які відповідають найвищим вимогам і стандартам. Такий підхід дозволяє деталям, обладнання та різних механізмів, які використовують продукцію Kluber, краще функціонувати, збільшувати свою продуктивність і термін служби. Внаслідок цього якість продукції Kluber постійно підвищується.
 

Ретельний підбір сировини Kluber, просування товарів, докладне консультування покупців в сфері застосування мастильних матеріалів, допомогли компанії домогтися не тільки успіху, але і отримати заслужений сертифікат ISO 9001. Компанія Kluber розглядає мастильний матеріал як важливий елемент обладнання. Адже найбільше навантаження практично завжди доводиться на вузли тертя, і саме від їх ефективної і надійної роботи залежить продуктивність всього обладнання і ступінь якості, що випускаються.
 
Відповідність стандартам якості перевіряється за допомогою не тільки стандартних випробувальних стендів, а й на спеціалізованому обладнанні, яке було розроблено фахівцями Kluber. Такі критерії при розробці і виробництві матеріалу дозволяють фахівцям Kluber розробляти такі види мастильного матеріалу, які відповідають усім специфічним вимогам покупців, незалежно від того скільки матеріалу їм необхідно. Мастильні матеріали і масла Kluber - вибір професіоналів.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
PETAMO GHY 133 N — высокотемпературный смазочный материал для подшипников с длительным сроком работы. Преимущества смазки PETAMO GHY: стойая к температурным режимам до +160°C; отличная окислительная устойчивость; хорошо защищает от износа на высоких температуpах;..
2,160.00 грн
Базовано на 0 відгуках.
Мастило Klüberquiet BQH 72-102 - це високотемпературна консистентна смазка.Тщательний відбір компонентів і чистота умов виробництва мастила Klüberquiet BQH 72-102 в значній мірі знижує рівень шуму підшипників кочення. До цієї мастило входить високоякісне складноефірних синтетичне масло, загущувач..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Staburags N 12 MF   Довготривала cмазка для підшипників кочення і підшипників ковзання   Staburags N 12 MF   відповідає DIN 51 806, травень 1970, тест B при 140 ° C хороша антикорозійний захист зменшує знос хороші змащувальні властивості в кр..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Staburags N 32 - високотемпературне мастило для газових клапанів. Містить частинки твердого мастила, які забезпечують змащення в аврійних умовах. Продукт був протестований і схвалений відповідно до DIN EN 377 (змащення для газових агрегатів і виконавчих механізмів).   ЗАСТОСУВ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Staburags NBU 12 Altemp - мастило для підшипників кочення і ковзання. Ефективна в вузлах мастила схильних до вібрацій і коливань. Завдяки вмісту твердих компонентів вона добре захищає від фреттинг-корозії і стійка до дії гарячої води.   ЗАСТОСУВАННЯ Kluber Stabur..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
  Kluber Staburags NBU 12/300 КР - мастило для підшипників кочення і ковзання на основі мінерального масла і барієвого комплексного мила як згущувача. Забезпечує відмінний захист від зносу і поглинання тиску. Стійке до дії води і надійно захищає від корозії.   ЗАСТОСУВАННЯ ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Staburags NBU 4 - мастило на основі мінерального масла і комплексного барієвого мила. Має високу несучу здатність, протівоізноснима властивостями, ефективно захищає від корозії, води і розбавлених кислот.   ЗАСТОСУВАННЯ   Kluber Staburags NBU 4 підходи..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Staburags NBU 8 EP - консистентні мастила на основі мінерального масла і комплексного барієвого мила. Успішно застосовується протягом багатьох років в якості довгострокової мастила для підшипників з високою питомою навантаженням. Надійно захищає від корозії і стійка до дії води. ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Stabutherm GH 461 - високотемпературна мастило на основі мінерального масла і полісечовини. Вона має широкий діапазон робочих температур і може застосовуватися в підшипниках кочення аж до 180 ° C. Якщо мастило використовується в централізованих системах, можливе застосування до 200 ° C. Це..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Stabutherm GH 462 - високотемпературна мастило на основі мінерального масла і полісечовини. Вона має широкий діапазон робочих температур і може застосовуватися в підшипниках кочення аж до 180 ° C. Якщо мастило використовується в централізованих системах, можливе застосування до 200 ° C..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Klubertemp HM 83-402 це консистентна довгострокова мастило, яка заснована на перфтор-поліефірному олії, а також на політетрафтор етилену, який, в свою чергу, розроблений саме для високотемпературних мастил. Мастило здатна витримувати великі навантаження, і тому підходить для початкового і подальш..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta L55 / 0 - це високотемпературне довгорпрацююче мастило на основі перфторполіефірного масла і PTFE як загусник. Це мастило стійке до дії високих температур і агресивних середовищ, і, в той же час, сумісне з більшістю пластмас і еластомерів.   ЗАСТОСУВАННЯ &nbs..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
При создании и производстве смазочных материалов торговая марка Kluber придерживается самых высоких требований, что позволяет сэкономить средства - увеличивается срок оборудования. Klubersynth применяется для смазывания цепей, подшипников скольжения, в зубчатых механизмах. Klubersynth водостойкий..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta GTE 403 - це високотемпературна синтетичне мастило на основі перфторполіефірного масла і PTFE як загусник. Стійка до дії хімічних реагентів і агресивних середовищ, таким як концентровані кислоти, луги та органічні розчинники (крім фторованих вуглеводневих розчинників, сильних..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta I EL-102- це високотемпературна синтетичне мастило на основі перфторполіефірного масла і PTFE як загусник.   ЗАСТОСУВАННЯ Підшипники кочення і ковзання працюють при підвищених температурах Kluber Barrierta I EL-102 забезпечує тривалий термін служб..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta I L-162- це високотемпературна синтетичне мастило на основі перфторполіефірного масла і PTFE як загусник.   ЗАСТОСУВАННЯ Підшипники кочення і ковзання працюють при підвищених температурах Kluber Barrierta I L-162 забезпечує тривалий термін служби,..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta I MI-202- це високотемпературна синтетичне мастило на основі перфторполіефірного масла і PTFE як загусник.   ЗАСТОСУВАННЯ Підшипники кочення і ковзання працюють при підвищених температурах Kluber Barrierta I MI-202 забезпечує тривалий..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta I S-, I MI-, I EL-, O-, OL-FLUID - високотемпературні синтетичні мастильні рідини на основі перфторполіефірних масел і PTFE. Стійкі до хімікатів і агресивних середовищ, таким як концентровані кислоти, луги та органічні розчинники (крім фторованих вуглеводневих розчинників, сильни..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta I S-402 це високотемпературна синтетичне мастило на основі перфторполіефірного масла і PTFE як загусник.   ЗАСТОСУВАННЯ Підшипники кочення і ковзання працюють при підвищених температурах Kluber Barrierta I S-402 забезпечує тривалий термін служби, ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Kluber Barrierta I SL / OX - синтетичний агент ковзання, негорючий, пастоподібний, має гарну смачивающей здатністю. Виготовляється на основі перфторполіефірних масел (PFPE) і PTFE як загусник. Його можна іспользоватьпрі температурах до - 60 ° C і швидкісному факторі (n x dm) від 500000. ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa