Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Шановні клієнти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Категорії

Loctite

Торговий бренд Loctite є частиною загального асортименту продукції Henkel з 1997 року. Марка заслужила популярність і довіру серед покупців завдяки високій якості своєї продукції - клеїв і герметиків. Перша розробка унікальної анаеробної технології, введена в дію більше 50-ти років тому, дозволила продукції Loctite стати необхідним елементом багатьох автомобілів і виробів, з якими ми часто стикаємося в повсякденному житті.
 
На сьогоднішній день, в умовах величезної конкуренції, компанії повинні бути досить гнучкими і мати здатність оперативно реагувати на нові тенденції та технології. Цих здібностей можна добитися завдяки постійній увазі до власних науково-дослідним і конструкторським роботам. Такі роботи дозволяють досягти виробництва найбільш технічно просунутої продукції. Така продукція повинна прискорювати процеси виробництва її споживачів, знижувати виробничі витрати, збільшувати якість і комфортність праці, а також відповідати вітчизняним і міжнародним стандартам якості.
 
Продукція Loctite забезпечує технічні рішення у всіх спектрах клейових технологій і процесів виробництва. Вона застосовується в найрізноманітніших галузях, прикладом яких можуть служити електронна і автомобільна індустрія, медична промисловість, аерокосмічна галузь і інші. В рамках марки Loctite, компанія Henkel пропонує щось набагато більше, ніж просто видатну продукцію.
 
Loctite пропонує ефективні рішення в найширшому спектрі промислового виробництва. Взаємодія і тісна співпраця інженерів, хіміків і маркетологів компанії зі споживачами буде здійснюватися до тих пір, поки не буде знайдено оптимальне рішення всіх виникаючих проблем. Перетворення ідей і концепцій в реальні технічні рішення дозволяє об'єднувати ресурси так, щоб досягнутий прогрес служив на користь всім споживачам.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Ціанакрілатний клей Loctite ® 401 (Локтайт 401) - швидко полімеризується, однокомпонентний ціанакрілатний клей з низькою в'язкістю. Призначений для матеріалів, які важко піддаються склеюванню. Поверхнева волога в меншій мірі впливає на швидкість вулканізації, ніж у інших стандартних сортів цианак..
750 грн
Базовано на 0 відгуках.
*NSF продукт допущений до застосування у харчовому виробництві   Продукт Loctite 222 (Локтайт 222) є однокомпонентним анаеробним тиксотропним різьбовим фіксатором низької міцності для легкого демонтажу з'єднань. Продукт полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих проміжк..
1 598 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite 243 Різьбовий фіксатор середньої міцності *NSF продукт допущений до застосування у харчовому виробництві   Продукт Локтайт 243 є однокомпонентним тиксотропним анаеробним різьбовим фіксатором середньої міцності, що полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих з..
1 493 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite 270 Різьбовий фіксатор високої міцності *NSF продукт допущений до застосування у харчовому виробництві   Різьбовий фіксатор Loctite 270 (Локтайт 270) є однокомпонентним тиксотропним анаеробним різьбовим фіксатором високої міцності, що полімеризується в умовах відсутності ..
1 493 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite Hysol® 3471 (Локтайт 3471) - двокомпонентний епоксидний склад зі сталевим наповнювачем, полимеризующийся при кімнатній температурі. Ідеально підходить для ремонту і відновлення зношеного та пошкодженого обладнання зі сталі і металів. Склад змішується в пропорції 1: 1 і має дуже низьку уса..
2 322 грн
Базовано на 0 відгуках.
2-компонентний текучий і самовирівнюється епоксидний клей зі сталевим наповнювачем. Призначений для заливки труднодосягаемимі порожнин, для кріплення елементів і вирівнювання поверхонь в прес-формах.   LOCTITE® EA 3472 - 2-компонентний текучий епоксидний клей зі сталевим наповнювачем..
2 191 грн
Базовано на 0 відгуках.
2-компонентний епоксидний клей зі сталевим наповнювачем. Застосовується зазвичай для ремонту зношених деталей, таких як вали, корпуса, шпонкові пази і фланці.   LOCTITE® EA 3473 - 2-компонентний епоксидний клей зі сталевим наповнювачем. Зазвичай використовується для ремонту зношених ..
2 366 грн
Базовано на 0 відгуках.
2-компонентний епоксидний клей з мінеральним наповнювачем, який утворює самозмащувальної поверхню, знижуючи знос від тертя ковзання деталей, що рухаються.   LOCTITE® EA 3474 - 2-компонентний епоксидний клей з мінеральним наповнювачем, який утворює самозмащувальної поверхню, знижуючи ..
2 413 грн
Базовано на 0 відгуках.
2-компонентний епоксидний клей з алюмінієвим наповнювачем, який підходить для ремонту і відновлення зношених і пошкоджених верстатів.   LOCTITE® EA 3475 - 2-компонентний епоксидний клей з алюмінієвим наповнювачем, який підходить для ремонту і відновлення зношеного та пошкодженого маш..
2 413 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite ® EA 3479 (Локтайт 3479) - двокомпонентний епоксидний клей з алюмінієвим наповнювачем, який ідеально підходить для ремонту та відновлення зношеного та пошкодженого обладнання.   Основні сфери застосування включають ремонт зношених деталей, таких як вали, корпуси, шпонкові паз..
2 346 грн
Базовано на 0 відгуках.
Ціанакрілатний моментальний клей Loctite ® 406 (Локтайт 406) - є, однокомпонентним, швидкодіючим клеєм низькою в'язкості.   Типові області застосування:   Застосовується Loctite ® 406 (Локтайт 406) для швидкого склеювання широкого ряду металевих, пластмасових та еластоме..
581 грн
Базовано на 0 відгуках.
LOCTITE® 454 ™ (Локтайт 454) універсальний етил-Ціаноакрілатний гелеобразний клеей.   Loctite ® 454 (Локтайт 454) застосовується для надійного склеювання трудносклеіваемих матеріалів, де потрібно рівномірний розподіл напруги, висока міцність на розтягнення і / або зрушення.  ..
658 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite ® 480 (Локтайт 480) - середньов'язкий однокомпонентний ціанакрилатний клей, що швидко полімеризується. Має підвищену еластичність і міцність на віддирання. Рекомендується в тих випадках, коли потрібна висока міцність на відшаровування та/або мають місце ударні навантаження.   ..
838 грн
Базовано на 0 відгуках.
Моментальний клей - гнучкий і еластичний. Низька в'язкість. Оптимально підходить для нанесення на пористі і адсорбуючі підкладки і кислотні поверхні.   LOCTITE® 4850 - миттєвий клей, розроблений для з'єднання важко приклеюються матеріалів, склад якого забезпечує отримання еластичного..
1 575 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite 510 Ущільнювач для твердих фланців, високотемпературний. Продукт Loctite 510 (Локтайт 510) – є однокомпонентним, тиксотропним анаеробним герметиком середньої міцності з підвищеною температурною стійкістю. Продукт полімеризується за відсутності повітря між беззорими металевими поверхня..
1 325 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite 511 Уплотнитель резьбовой, гелеобразный для неактивных металлов Продукт Loctite 511 (Локтайт 511) однокомпонентный, анаэробный, тиксотропный быстрополимеризующийся герметик низкой прочности. Продукт полимеризуется при отсутствии воздуха в небольших зазорах между металлическими поверхн..
1 272 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite 518 Ущільнювач для жорстких фланців Продукт Loctite 518 (Локтайт 518) є однокомпонентним, анаеробним, тиксотропним швидкополімерним герметиком середньої міцності. Продукт полімеризується за відсутності повітря в невеликих проміжках між металевими поверхнями. Для роботизованого н..
1 344 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite ® SI 5331 ™ (Локтайт 5331) однокомпонентний еластичний силіконовий герметик білого кольору, застосовується на пластмасових різьбових трубних з'єднаннях, які перебувають в контакті з холодною і гарячою водою. Передбачає застосування продукту в якості герметика в з'єднаннях, які не мають пр..
548 грн
Базовано на 0 відгуках.
Loctite 542 Уплотнитель резьбовой, текучий *NSF продукт допущен к применению в пищевом производстве Продукт Loctite 542 (Локтайт 542) является однокомпонентным тиксотропным анаэробным резьбовым герметиком. Продукт полимеризуется при отсутствии воздуха и в контакте с плотно приле..
1 541 грн
Базовано на 0 відгуках.
Ущільнювальна нитка Loctite ® 55 (Локтайт 55) Революційно нова ущільнювальна нитка для моментальної герметизації трубних з'єднань. Просте нанесення на металеві та пластмасові нарізні сполучення Основні характеристики максимальный диаметр уплотняемой резьбы до 4' ..
288 грн
Базовано на 0 відгуках.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa