Новинка від Klüber Lubrication для мінімізації зносу опорних підшипників валів буксира

Буксири застосовуються, щоб стикуватися, супроводжувати і переміщати морські судна. Стабільність в роботі цих машин гарантується технічним станом головних високонавантажених вузлів. Найчастіша проблема з'являється на опорних підшипниках приводних валів.
 
Буксиру типу "тягач" надають руху два Z-образних приводу, які встановлені на кормі. Ближче до середини судна розташовані дизельні двигуни, які з'єднані з приводами довгим валом приводу. Приводний вал підтримується за допомогою сферичних дворядних підшипників, розташованих в корпусі опорного блоку.
 
Коли діють високі робочі температури, мастильний матеріал в корпусі підшипника приходить в непридатність, а це веде до поломки найважливіших деталей приводів. Дуже важливо, щоб це не сталося під час поточної роботи буксира-тягача.
 
Опорні підшипники знаходяться в важкодоступному місці, через це персонал судна може несвоєчасно і не за графіком проводити їх повторне змащування. Виходячи з усього цього, краще рішення цієї проблеми на сьогоднішній день - новий продукт від компанії Klüber Lubrication.
 
Надефективний спеціальний мастильний матеріал Klüberplex BEM 41-132, який має в'язкість 130 сСт, зменшує робочі температури опорних подшіпніова до 5°C. Мастило вміщує в собі дуже ефективні антизадирні присадки, що захищають вузли на стадії запуску двигуна, а також на низьких оборотах валів.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa