! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Перехід на Delo

2018 рік - дуже важливий рік для дилерів Texaco. У 2018 році оновлюються лінійки продуктів для комерційного транспорту, позашляхової техніки та індустрії. Тепер це буде Texaco Delo.
 
Delo - це всесвітньо відома торгова марка з давньою історією, яка пропонує широку лінійку продуктів. Лінійка Delo включатиме повний набір продуктів для використання в звичайних і в важких умовах експлуатації. У лінійку увійдуть як знайомі продукти під новою назвою, так і новинки.

 

Ми готові висвітлити деякі деталі про плани впровадження продукції Delo:

  • З січня 2018 року розпочнеться плавний перехід на продукцію Texaco Delo
  • З 1 лютого 2018 року буде розливатися продукція тільки Texaco Delo
  • Продукція Texaco Ursa буде доступна на складах до закінчення залишків
  • З січня 2018 року ми вироблятимемо інформаційні та рекламні матеріали Texaco Delo
  • По мірі надходження продукції Delo в продаж будуть з'являтися паспорта продуктів (PDS)
  • З травня 2018 року будуть вводитися нові продукти, яких раніше не було в Texaco

Далі ми покажемо які нові продукти Delo будуть відповідати існуючим продуктам:

 

Моторні оливи

Застаріла назва продукту   Актуальна назва продукту Відомості про продукт
НОВИЙ ПРОДУКТ ►  DELO 400 XSP 5W-40 Синтетичне Low SAPS моторне масло останнього покоління для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки, що експлуатується в умовах низьких температур. Відповідає API CK-4, ACEA E9.
URSA ULTRA XLE 5W-30 ►  DELO 400 XLE HD 5W-30 Синтетичне паливозберігаюче * Low SAPS моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6, E9.
URSA ULTRA LE 10W-30 ►  DELO 400 XLE 10W-30 Напівсинтетичне паливозберігаюче * Low SAPS моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6, E9.
URSA ULTRA XLE 10W-40 ►  DELO 400 XLE HD 10W-40 Синтетичне Low SAPS моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6, E9.
URSA ULTRA X 5W-30 ►  DELO 400 SP 5W-30 Синтетичне паливозберігаюче * Low SAPS моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6.
URSA ULTRA X 10W-30 ►  DELO 400 RDE 10W-30 Напівсинтетичне паливозберігаюче * Low SAPS моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6.
URSA ULTRA X 10W-40 ►  DELO 400 RDS 10W-40 Напівсинтетичне Low SAPS моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6.
URSA ULTRA LE 15W-40 ►  DELO 400 MGX 15W-40 Всесезонне Low SAPS моторне масло для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Підходить для використання з паливом, що має високий вміст сірки. Відповідає API CJ-4, ACEA E7, E9.
URSA HEAVY DUTY 10W-30 ►  DELO Gold ULTRA 10W-30 Паливозберігаюче * моторне масло для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає API CH-4.
URSA PREMIUM TD 10W-40 ►  DELO Gold ULTRA E 10W-40 Всесезонне моторне масло для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає API CI-4, ACEA E7.
URSA PREMIUM TDS 10W-40 ►  DELO Gold ULTRA S 10W-40 Синтетичне моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає Scania LDF-3.
URSA PREMIUM TDX (E4) 10W-40 ►  DELO Gold ULTRA T 10W-40 Моторне масло із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає ACEA E4 / E7.
URSA PREMIUM TD 15W-40 ►  DELO Gold ULTRA E 15W-40 Всесезонне моторне масло для дизельних двигунів шосейної і позашляхової техніки. Відповідає API CI-4, ACEA E7.
URSA EXTRA DUTY 40 ►  DELO 100 Motor Oil 40 Сезонне моторне масло для двотактних дизельних двигунів.

* У порівнянні з традиційним моторним маслом 15W-40. Фактичне зниження витрати палива залежить від типу автомобіля / обладнання, температури навколишнього середовища, умов експлуатації та поточної в'язкості рідини.

 

Трансмісійні оливи

Поточне трансмісійне масло   Трансмісійне масло DELO Відомості про продукт
MULTIGEAR MTF HD ►  DELO Syn-AMT XV 75W-80 Повністю синтетичне енергозберігаюче трансмісійне масло категорії API GL-4 для КПП ZF.
MULTIGEAR MTF 75W-80 ►  DELO Syn-MTF XZ 75W-80 Cинтетичне енергозберігаюче трансмісійне масло категорії API GL-4 для КПП Eaton.
MULTIGEAR S 75W-90 ►  DELO Syn-TDL 75W-90 Синтетичне універсальне трансмісійне масло експлуатаційних категорій API GL-4/5 для МКПП, диференціалів і коробок відбору потужності. Відповідає Volvo 97312.
SYN STAR GL 75W-90 ►  DELO Syn-Gear HD 75W-90 Синтетичне трансмісійне масло експлуатаційної категорії API GL-5 для диференціалів.
MULTIGEAR S 75W-140 ►  DELO Syn-Gear XS 75W-140 Синтетичне універсальне трансмісійне масло експлуатаційних категорій API GL-4/5 для диференціалів і коробок відбору потужності.
URSA SYN-ATF XV ►  DELO Syn-ATF XV Універсальне синтетичне трансмісійне масло для АКПП. Відповідає Volvo 97342 (AT102).
TEXTRAN WBT ►  DELO Syn-THF XC Синтетичне універсальне тракторне трансмісійне масло (UTTO) для КПП в блоці з ведучим мостом і «мокрими» гальмами. Відповідає Volvo WB 102.
SYNTHETIC ATF HEAVY DUTY ►  DELO Syn-ATF HD Синтетичне трансмісійне масло для АКПП важкої техніки і вантажівок.
URSA TORQFORCE 10W ►  DELO TorqForce 10W Трансмісійне масло для гідростатичних трансмісій і бортових редукторів (TDTO). Відповідає CAT TO-4.
URSA TORQFORCE 30 ►  DELO TorqForce 30 Трансмісійне масло для гідростатичних трансмісій і бортових редукторів (TDTO). Відповідає CAT TO-4.
URSA TORQFORCE 50 ►  DELO TorqForce 50 Трансмісійне масло для гідростатичних трансмісій і бортових редукторів (TDTO). Відповідає CAT TO-4.
FINAL DRIVE 60 ►  DELO TorqForce FD 60 Трансмісійне масло для бортових редукторів, не обладнаних системою «мокрих» гальм. Відповідає CAT FD-1.
MULTIGEAR 80W-90 ►  DELO Gear TDL 80W-90 Універсальне трансмісійне масло експлуатаційних категорій API GL-4/5 для МКПП, диференціалів і коробок відбору потужності.
MULTIGEAR 80W-140 ►  DELO Gear TDL 80W-140 Універсальне трансмісійне масло експлуатаційних категорій API GL-4/5 для диференціалів і коробок відбору потужності.

 

Мастила і охолоджуючі рідини

Застаріла назва продукту   Актуальне назва продукту Відомості про продукт
STARPLEX EP2 ►  DELO Starplex EP-2 Универсальная пластичная смазка на основе литиевого комплекса для узлов шасси и подшипников колес. NLGI 2.
Охолоджуюча рідина / антифриз Havoline   Охолоджуюча рідина / антифриз DELO Відомості про продукт
Havoline Xtended Life Coolant Concentrate ►  DELO XLC ANTIFREEZE / COOLANT
Concentrate
Концентрат охолоджуючої рідини на основі етиленгліколю і повністю органічного пакета інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline Xtended Life Coolant Premixed 40/60 ►  DELO XLC ANTIFREEZE / COOLANT
Premixed 40/60
Готова до застосування охолоджуюча рідина на основі етиленгліколю і повністю органічного пакета інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline Xtended Life Coolant Premixed 50/50 ►  DELO XLC ANTIFREEZE / COOLANT
Premixed 50/50
Готова до застосування охолоджуюча рідина на основі етиленгліколю і повністю органічного пакета інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline Xtended Life Coolant PG ►  DELO XLC PG ANTIFREEZE / COOLANT
Concentrate
Концентрат охолоджуючої рідини на основі пропіленгліколю і повністю органічного пакета інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline XLI ►  DELO XLI CORROSION INHIBITOR
Concentrate
Концентрат інгібітору корозії зі збільшеним інтервалом заміни.

 

* Зверніть увагу, що Havoline Xtended Life Coolant / XLI замінюється на Delo XLC / XLI тільки в разі використання в комерційному транспорті, позашляхової техніки та індустрії.

  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa