Шановні Клиенти! Через тимчасову відсутність електропостачання колл-центр може працювати в обмеженому режимі на прийом дзвінків.
Прохання робити замовлення через сайт або електронну пошту. Всі замовлення будуть обов'язково опрацьовані першочергово, з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо на перемогу! Разом вистоїмо!


Застосування клейових технологій Permabond

Анаеробні речовини від Permabond

Такі клейові склади як фіксатори різьбових з'єднань можна успішно застосовувати в ролі стопорних шайб, шплінтів і інших механічних фіксаторів. Дуже часто через вплив вібраційних сил і різних теплових коефіцієнтів розширення ви можете спостерігати як слабшають з'єднання.
 
Фіксуючі склади Пермабонд не тільки не дають сполукам слабшати, але і відмінно захищають ці сполуки від появи іржі, а також від «прикипання» сторін, які контактують між собою при високих температурах.
 
Герметики Permabond - це відмінна заміна звичайним матеріалам, призначеним для герметизації з'єднань різьблення, наприклад, пенька або ПТФЕ-стрічка.
 
Головні переваги Пермабонд: герметики не рвуться і не кришаться, створюють хорошу герметичність, навіть якщо різьблення пошкоджене. З Permabond можна герметизувати різьблення як з малим, так і з великим кроком (<М 80).
 
Герметизуючі різьбові склади застосовуються в водопроводах, газопроводах, паропроводах, а також гідравлічних системах. Такі герметики відмінно функціонують і на трубах з металу, і на полімерних трубах.
 
Фіксуючі речовини типу «вал-втулка» прекрасно допомагають в монтажі підшипників. З їх допомогою можна значно зменшити фізичну обробку, яку проводять для усадки підшипників, зірочок, шківів. За допомогою фіксаторів Пермабонд можна уникнути грошових витрат, а також витрат часу на відновлення потертих усадочних місць.
Permabond для гидравлического оборудования Permabond для оборудования хлебопекарни Permabond для пластика Permabond для оборудования полиграфии
 
Розкидана усадочная ніша корпусу або стерта шийка вала не дають добре закріпити підшипник.
 
Фіксатори Permabond забезпечують 100%-ий контакт двох поверхонь, демонструють відмінну міцність під час крутіння, а також стійкість до вібрації. Важливий аспект продуктів Пермабонд - захист деталей від корозії.
 

Де застосовуються анаеробні склади Permabond

Permabond для мебели

 • У виробництві обладнання гідравліки: в герметизації фітингів і різних сполучних шпильок (Permabond А130), в герметизації корпусних болтів (Permabond A1044).
 • У сервісному обслуговуванні комбінатів поліграфії: в вузлах листопідбирачів, в пневмовузлах скобошвейних машин (Permabond А130), у термоклейових машинах (Permabond HH131Permabond HM135), у бігувально-перфораційних машинах (Permabond A1044).
 • У виробництві газових приладів і в сервісі АГЗС: при герметизації пальників газових котлів, в елементах газопроводу АГЗС (Permabond А1046), при герметизації газового лічильника, в вентилях балона кисню (Permabond MH052).
 • При виробництві кондиційних і вентиляційних систем: при герметизації фітингів кондиціонера (Permabond A1044), при закріпленні різьблень корпусів вентиляторів (Permabond А13), при фиксації підшипників у корпусах (Permabond А1046).
 • При створенні сантехніки, а також для засобів пожежогасіння: в герметизації змішувача, різних фітингів у душових кабінах, при монтажі водомірів (Permabond A1044), в сплинкерних системах (Permabond A1044).
 • При виробництві електричного інструменту і трансформаторів: кріплення підшипника на валу електродвигуна, а також безпосередньо в корпус (Permabond HM135Permabond А1046), кріплення болта корпуса (Permabond А130), фіксування вузла трансформаторів (Permabond HH131).
 • Permabond для вентилляционного оборудованияПри технічному обслуговуванні деревообробних і металообробних верстатних парків: закріплення болта шпинделя, в ріжучих інструментах, у фланцях і кришках редуктора (Permabond А130), при герметизації фітингу СОЖ (Permabond A1044), закріплення підшипника на валу, в приводній каретці і в конвеєрних вальцах, при кріпленні зірочки і зубчастого колеса (Permabond А1046Permabond HM162), при фіксації підшипника на поношеному валу (Permabond HH167). 

Цианакрилатні клеї Permabond

Цианакрилатні клеї Пермабонд, які тверднуть при контакті з іншою поверхнею, утворюють дуже швидке і якісне склеєне з'єднання за умови склейки в кімнатній температурі.

Переваги клеїв Пермабонд:

Permabond для электроинструмента

 • можна клеїти різнорідні матеріали, наприклад, металеві, гумові, пластикові або дерев'яні;
 • клеї забезпечують високу міцність контакту, часто навіть міцніше саміх матеріалів, що склеюються;
 • клеї Пермабонд мають маленький період твердіння, тому немає потреби в затискних пристроях;
 • в процесі склеювання з'являється безбарвний шов, що забезпечує естетичний зовнішній вигляд;
 • клеї стійкі до високих температур.
Поверхні складносклеюваних матеріалів, таких як ПТФЕ-пластик або гума на основі силікону, краще обробляти за допомогою грунтовки РOP Primer
 

Клейове з'єднання різнорідних матеріалів

 • У приладобудуванні і електроніці: закріплення електрокомпонентов на платах (Permabond С820), склейка корпусів з пластика (Permabond C792), склеювання обмоток електродвигунів (Permabond C2050).Permabond для стекла
 • У виробництві меблів: закріплення на фасадах декораційних елементів, а також різної фурнітури (Permabond С2011), при створенні меблів зі скла (Permabond С943).
 • У виробництві склопакетів: склейка скла на алюмінієвому профілі (Permabond C792),а також скла з ущільнювачем з силікону (Permabond РОР + Permabond С105).
 • У виробництві деталей зі скла або пластику: склейка різних лінз (Permabond С101), при створенні рекламної вивіски, стенду, склейка пластикових автокомпонентів (Permabond C792).
 • При аварійному ремонті: коли потрібно приклеїти гуму на приводний ролик, фіксація гумового сальника в корпусі (Permabond С737), при ремонті стрічок конвеєра, при ремонті пластикових деталей і побутової техніки (Permabond C792).

 

 

 

 

 • Maestro
 • Mastercard
 • Приват24
 • Visa