Силіконовий компаунд Molykote 111 для техніки харчової промисловості

У харчовому виробництві все більше прагнуть підвищити якість своєї продукції, а також збільшити її асортимент, в той же час, знижуючи витрати на виробництво. Тому створення технічного обладнання для харчової промисловості це галузь, що найбільш динамічно розвивається.
 
Щоб забезпечити надійну роботу обладнання та економію використовуваних матеріалів для вузлів і деталей, потрібно застосовувати компаунд Molykote 111 Compоund.

Цей компаунд створений при використанні новітніх розробок, з урахуванням всіх сучасних технологій і відповідно повністю з усіма санітарними нормами. Компаунд Molykote 111 це густий мастильний матеріал, який містить в собі силіконові рідини, а також інертні кремнеземні наповнювачі. Дане мастило з харчовим допуском стійке до води, до чистячих хімічних засобів і до теплової дії.
 
Використання даного компаунда дозволено там, де можливий контакт з харчовими продуктами. Силіконовий компаунд Molykote 111 добре застосовується на молочних підприємствах, наприклад, для обробки автомата розливу і упаковки "Тетра Пак". В основі компануда є силікон, тому змащування ножового блоку відбувається не часто. Це економить час і витрати.

Мастило Molykote 111 широко застосовується у виробництві в якості:

 • Змащування клапанів (контрольних і запірних), клапанів пом`якшувачів води і для вентилів
 • Ущільнювача в вакуумних і нагнітальних системах
  Ущільнювача для зовнішнього обладнання, яке піддається впливу вологи і зовнішнього середовища (вимірювачі, вхід в електроустановку, підземні з'єднувачі і т.п.)
  Віброізоляційного середовища - для кожухів в електронному обладнанні
  Хімічного ізолюючого шару
  Матеріалу для перешкоджання заїдання трансформаторних ущільнень, а також обгороджувальної техніки
  Змазки гумових і пластикових кільцевих ущільнень, а також прокладок, ущільнювачів

Силіконовий компаунд Molykote 111 дуже ефективний у вигляді мастила для клапанів управління і прохідних кранів, як клапанів пом`якшувачів води, а також водопровідних кранів. Компаунд використовується ще і як герметик в вакуумних системах і системах під тиском, для зовнішнього обладнання (судового в тому числі), яке піддається впливу вологи і жорстким погодним умовам (наприклад, вимірювальні прилади, вводи електромереж, підземні з'єднання).

Отже, компаунд 111 виступає в якості

 1. ущільнюючої змазки,
 2. хімічного бар'єрного покриття
  герметика.

Основні переваги Molykote 111:

 • економність
 • Водо-стійкість
  Стійкість до окислення
  Великий діапазон робочих температур (-40 ° С ... +204 ° С)
  Сумісність з різними матеріалами
  Забезпечення захисного шару (неполімізіруючийся герметик)
  відмінна адгезія
  Низькі летючість і тиск парів

Силіконовий компаунд Molykote 111 наноситься і вручну, і за допомогою спец. пристроїв.

 

 • Maestro
 • Mastercard
 • Приват24
 • Visa