Як склеювати низькоенергетичні матеріали

У різних сферах діяльності найчастіше зустрічаються вироби з таких речовин як ПП (полі-пропілен), ПTФЕ (полі-тетрафторетилен) і ПЕ (полі-етилен). Ці матеріали показують хороші анти-адгезійні характеристики, саме тому ці продукти складно поєднувати з такими матеріалами: металеві поверхні, скляні поверхні, композити і так далі. Зробити міцне з'єднання елементів конструкції, що складається з різних або подібних полімерних складів, особливо підходить у випадках, де потрібно склеїти великогабаритні і складені форми, що працюють в основному на рівномірний відрив або зсув, при цьому зберігаючи структуру, що склеюється.
 
Міцність і сила склеювання залежить від адгезії поверхні, яка склеюється, до клейового складу, а також від властивостей самого склеюваного полімерного матеріалу.
 
Найміцнішими виходять з'єднання із застосуванням клею, в якому основа полімерів подібна за хімічним складом до полімерній основі саме скльовувати поверхні. Найчастіше при склеюванні матеріалів з ПП, ПЕ або ПТФЕ (а також інших полімерів) до поверхонь застосовували плазмові пальники або робили обробку плазмовим струменем.
 
Компанія Permabond Engineering Adhesives вирішила цю складну проблему: щоб склеїти матеріали з низькою енергією поверхні, на поверхні, що склеюються потрібно нанести полиолефиновую ґрунтовку Permabond POP Primer. До цієї грунтовки можна приклеїти будь-який матеріал з допомогою ціанакрілатний клеїв або інших кльових складів від компанії Permabond.
 
Праймер Permabond POP Primer, крім зміни властивості поверхні, грає роль активатора і дозволяє прискорити затвердіння клею.

 

За твердженнями компанії Permabond, після оброблення поверхні ґрунтовкою Permabond POP Primer і нанесення клею з серії Permabond Cyanoacrylate забезпечується така міцність, найчастіше перевершує власні показники міцності.

  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa