Мастило Molykote P -1900 для конвеєрних кареток хлібопекарських фабрик

Всім відомо, що хліб - це дуже цінний і корисний продукт. Він з'явився близько 15 тис. років тому і став мало не головним атрибутом раціону всіх людей на землі. Сировина для випікання хліба - це борошно, а також зернові культури, вода і сіль, дріжджі і розпушувачі. На той чи інший сорт хліба інгредієнти можуть додаватися або замінюватися.
 
З плином часу змінюється і обладнання для виробництва хліба, а тому змінюються і мастильні матеріали для обслуговування цього обладнання. До основного обладнання з виробництва хлібобулочних продуктів відносяться просіювачі, бродильні апарати, тістомісильні і тістоділительні машини, а також компресор, різні печі, пекарні камери і тому подібне обладнання.
 
Якщо неправильно підібрати хлібопекарське обладнання та, що не менш важливо, що обслуговують його змащення, то в майбутньому це позначиться безпосередньо на якості виробленої продукції.
 
Підбирати мастила для устаткування потрібно з огляду на умови, в яких воно експлуатується. Для прикладу, мастильний матеріал для кареток на конвеєрах в хлібобулочному виробництві за умовами повинен витримувати високі температури, що досягають 200 градусів, а також великі навантаження від невпинної роботи, і найголовніше - у мастила повинен бути харчової допуск. Якщо Ви підберете мастило без урахування таких умов, то Ваше обладнання не зможе забезпечити стабільне виробництво, що призведе до дефектів самих вироблених виробів.
 
На сьогоднішній день одне з кращих мастил для робочих кареток хлібобулочних конвеєрів - це паста Molykote P -1900.
Біле мастило Molykote P -1900 має харчової допуск. P-1900 застосовується для змащення деталей і поверхонь тертя на тривалий термін, витримує високі навантаження і має особливість чистого змазування.
 
Компанії з виробництва хліба, в яких використовується для обладнання харчова паста Molykote P-1900 залишають про це мастило тільки позитивні відгуки. З особливостей цієї пасти можна відзначити те, що вона не має їдких парів при розігріві, а також збільшує терміни профілактики обладнання, зменшує знос підшипника. Використання білого мастила Molykote P -1900 виключає ймовірність витікання і коксування мастила.
 
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa