Мастила Molykote для вагонеток в печах випалу цегли

На даний час є багато різновидів цегли, які відрізняються формою, розміром, галуззю використання, а також своїми характеристиками: щільністю, міцністю, морозостійкістю, теплопровідністю. Не дивлячись на все це, звичайні будівельні цеглини все одно залишаються найпопулярнішими. Звичайно, сучасна цегла для будівництва не схожі на старі сирцовиє.
 
З часом змінюються способи створення цегли і технології його виробництва. Глина як сировину змінюється новими видами сировини, наприклад, силікатом кальцію, бетоном, глинистим сланцем, каменем і т.п. Фабрики з виробництва цегли закуповують нове обладнання, таке як бункери, конвеєри, дробарки, бетонозмішувачі, печі випалу і інше.
 
За допомогою високотемпературної обробки цегла отримує хорошу міцність, тому дуже велику роль при цегляному виробництві грає піч випалу. Якщо підшипники в вагонетках печі випалу виходять з ладу, то це порушує весь виробничий процес.
 
Часто через підвищену температуру, коли її реальне значення вище температури каплепадения мастила, сам мастильний матеріал витікає з цих опорних підшипників.
 
Щоб надійно захистити опорні підшипники в вагонетці печі випалу за умови величезних навантажень, а також дуже високої температури і запиленій середовища, потрібно застосовувати універсальний сумісний мастильний матеріал Molykote BR 2 Plus, крім того ще варто використовувати синтетичну мастило Molykote G-4700 для високих температур.
 
Універсальний мастильний матеріал Molykote BR2 Plus це високоефективна мастило, що містить в своєму складі тверді частинки. Мастило Molykote BR 2 Plus створена спеціально для з'єднань двох металів зі спектром від маленьких до високих швидкостей, особливо мастило добре проявляє себе в середніх і високих навантаженнях.
 
Мастило для високих температур Molykote G-4700 є синтетичним мастилом, що поєднує переваги великого спектра робочих температур і має широку сумісність з різними матеріалами.

 

 

  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa