! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Порівняльна характеристика масел DELO GOLD ULTRA E 10W-40 та Q8 T 800 10W-40

Якщо потрібно зробити оцінку рівня характеристик конкретного моторного масла і, виходячи з цього, зробити висновки і не помилитися у виборі, слід відштовхуватися не від фізичних або хімічних властивостей мастильного матеріалу, а від такого аспекту як відповідність продукту міжнародним стандартам. Найголовніший параметр моторного масла - офіційні схвалення (допуски) від відомих виробників машин та техніки (ОЕМ). Заявлені вимоги ОЕМ-виробників часто перевищують стандартні вимоги міжнародних класифікаторів та виражають особливі вимоги до характеристик моторних масел, які потрібні для їхньої стабільної та гарної роботи у тому чи іншому технічному вузлі. Щоб отримати схвалення, моторне масло піддається цілій низці тестів та випробувань, які проводять у лабораторіях ОЕМ-виробників. Наприкінці цих випробувань моторному маслу видають офіційний документ, який називається схваленням. Саме таке схвалення – це і є 100-відсоткова гарантія того, що олива може бути застосована у конкретній техніці з вимогою того чи іншого допуску.
 
Компанії, що створюють техніку, постійно збільшують рамки вимог до мастильного матеріалу. Всі нові допуски, як правило, набагато жорсткіші за попередні і оновлюються новими проходженнями тестів. Нижче розглянемо характерні показники типових робочих властивостей за параметрами відомої компанії з виробництва двигунів Cummins - CES 20077 і CES 20078.
 

Cumnis

 

Тут ми бачимо, що допуск, який був введений пізніше, CES 20078 - вимагає більш високих стандартів щодо захисту від дії сажі. Крім того, тут заявлені додаткові параметри захисту мастила від окислення.
 
Далі ми хочемо презентувати оливу з більш високим рівнем робочих властивостей TEXACO DELO GOLD ULTRA E 10W-40. Це масло - одне з найбільш застосовуваних мастильних продуктів на території України та країн СНД. Нижче ми наведемо порівняння оливи DELO GOLD ULTRA E 10W-40 з аналогічним до застосування продуктом Q8 Т 800 10W-401.

 

Сравнительная характеристика масел  DELO GOLD ULTRA E 10W-40 И Q8 T 800 10W-40

Щоб наочно продемонструвати та порівняти робочі характеристики даних продуктів, братимемо за основу вже наявні офціальні схвалення та побудуємо пелюсткову діаграму:

 

Сравнение масел  DELO GOLD ULTRA E 10W-40 и Q8 T 800 10W-40

З наведених вище діаграм видно, що олива TEXACO DELO GOLD ULTRA E 10W-40 має більшу кількість офіційних схвалень. Це гарантує 100% високий рівень характеристик у плані захисту від іржі, від окислення, від дії сажі та стирання поверхонь гільз циліндрів у порівнянні з конкуруючим мастильним продуктом, який не має таких схвалень за параметрами Cummins CES 20078, Mack EO-N, Renault RLD- 2, Volvo VDS-3.

  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa