Термостійкі мастила Мolykote для принтерів

В даному інформаційному матеріалі розкрито основні причини, які пояснюють виникнення поломок такої техніки, а також розкриті переваги використання термостійких мастил від фірми Мolykote в процесі виконання ремонтних і сервісних робіт з лазерними принтерами.
 
За своєю технологічною структурою лазерні принтери - це не прості електромеханічні пристрої. У них досить хороша продуктивність. Їх експлуатація здійснюється досить інтенсивно.
 
Наявні в таких пристроях рухливі вузли працюють в непростих умовах тертя, а іноді ще при високих температурах.

 

Термостойкие смазки Мolykote для принтеров

 

Якщо станеться така ситуація, що всередину потрапляє якийсь предмет або рідина, то людина, що не має кваліфікації роботи з такими пристроями, просто може вивести з ладу лазерний принтер. Це може статися в процесі спроби очистити тонер. Але в основному необхідність ремонту викликана зносом всіх елементів термовузла. Як правило, необхідно здійснити заміну термоелемента, термоплівки на пластикових шестернях приводу термоузла, а також гумового притискного вала з підшипниками ковзання.

 

Термостойкие смазки Мolykote для принтеров

 

В даний час все більшою популярністю користуються саме лазерні принтери. Для того, щоб максимально продовжити період експлуатації таких пристроїв, необхідно користуватися тільки якісними мастильними матеріалами в процесі їх розбирання, сервісу і ремонту.
 
 
 
Асортимент торгової марки Мolykote досить різноманітний. На вибір споживачам представлені пластичні мастила, що витримують високі температури. Їх можна спокійно використовувати в процесі виконання ремонтних робіт і сервісу будь-якої оргтехніки.
 
 
 
Проведені тестові випробування показали, що такі пластичні мастила усіма своїми параметрами відповідали всім встановленим вимогам. Вони дозволяють продовжити термін експлуатації пристроїв. До таких змащень відносяться Мolykote НР-300 і Мolykote HP-870. Ці матеріали мають досить непростий склад. Всі компоненти мастила можуть працювати при температурі до +250 градусів. У порівнянні з класичними термостойкими мастилами вони мають високу хімічну стійкість.
 
 
 
Основні переваги мастил Мolykote
 
Робота з оргтехнікою досить не простий процес. Він вимагає від користувача особливої уваги і умінь. В першу чергу, в процесі роботи з оргтехнікою слід дивитися на колір використовуваних матеріалів. Мастила даної фірми мають світлий колір, тому вони не вимазують ні пристрій, ні папір.
 
 • утворюють ефективну мастильну плівку, яка дозволяє плавно і без шуму рухатися елементам механізму;
 • можуть працювати при температурі до +250 градусів;
 • тривалий термін експлуатації;
 • стійкий до хімікатів і розчинників;
 • низький рівень випаровування;
 • сумісний з пластиками і еластомерами.
 
 
Розглянуті нами термосмазкі можна використовувати, так як їх рекомендують найбільші виробники лазерних принтерів, в число яких входить Сanon і Hewlett-Packard. Такі мастила мають виняткові властивості. Вони надійно захищають, дозволяють безпечно працювати термовузлам і сприяють в збільшенні його ресурсів.

 

 

Мастило Мolykote HP-300 зазвичай фасується в різних обсягах, мінімальні з яких є 500г. Що стосується фасування мастила Мolykote HP-870, то мінімальний розмір її фасування становить 100 г. Для того, щоб обслуговувати оргтехніку в сервісних центрах, необхідно використовувати меншу кількість мастила. Так, на один принтер для домашнього застосування йде 2 грам мастила. У зв'язку з цим, в роздробі продається розфасована по шприцах.
 
В процесі вибору і придбання сервісних матеріалів слід упевнитися в їх оригінальності.
 
Якщо користуватися матеріалами низької якості, які абсолютно не відповідають експлуатаційним вимогам, то це стане причиною несправностей лазерних принтерів. До них відносяться:
 
 1. швидкий знос термоплівки і термоелемента;
 2. знос пластикових шестерень приводу термоузла;
 3. застрявання паперу в термовузлі.
 
 
Використання в процесі експлуатації спеціальних мастил для принтерів дає можливість вам набагато збільшити робочий ресурс оргтехніки, при цьому скоротивши витрати на ремонт і обслуговування.
 • Maestro
 • Mastercard
 • Приват24
 • Visa