Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо заради перемоги!

Категорії

Total

Total є провідною міжнародну нафтогазову компанію, яка представлена ​​в більш ніж 130 країнах світу. Також Total є виробником хімічних продуктів світового рівня. 97 000 співробітників компанії постійно вкладають свої знання і професійні вміння в роботу над кожним етапом розробки і виробництва продукції. Дані етапи включають розвідку і видобуток нафти і природного газу, переробку і реалізацію, торгівлю і не тільки.
 
Total є лідируючим і найбільшим об'єднанням нафтогазових організацій в усьому світі, яке здійснює свою діяльність в більш ніж 150 країнах. Крім цього компанія є провідним представником ринку в галузі хімічної продукції. Весь штат співробітників щодня вкладають в роботу свій досвід і вміння, які дозволяють робити максимально ефективними такі сфери промисловості, як розробка родовищ нафти, видобуток ресурсів, переробка та маркетинг нафтової продукції, виробництво і реалізація хімічної продукції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Компресорні, гідравлічні масла і масла для пневматичного обладнання. Синтетичні (ПАТ) масла, можуть застосовуватися в обладнанні харчової промисловості, коли можливий випадковий контакт мастильного матеріалу з харчовими продуктами.   Застосування   Масла NEVASTANE SH при..
5 820 грн
Базовано на 0 відгуках.
Гидравлическое масло Total EQUIVIS ZS - для любых типов гидравлических систем.  Скачать подробное описание [PDF] Масло для гидравлических систем с высоким индексом вязкости и высокоэффективными противоизносными свойствами.    Применени..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total BIOHYDRAN TMP 32 Total BIOHYDRAN TMP 46 Total BIOHYDRAN TMP 68 Total BIOHYDRAN SE 32 Total BIOHYDRAN SE 46 Total BIOHYDRAN - це високоякісні синтетичні біорозкладні гідравлічні рідини на основі ненасичених ефірів. Задовольняють вимогам Європейської комісії з охорони навк..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total HYDRANSAFE HFAE 46 Total HYDRANSAFE HFA S1 Total HYDRANSAFE HFA S5 Total HYDRANSAFE HFC 146 Total HYDRANSAFE HFDU 46 Концентрована мінеральна гідравлічна рідина, яка утворює емульсію у воді. Не містить формальдегід.     Застосування ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Гідравлічні масла AZOLLA ZS 32, 46, 68, 100, 150 мають дуже високою продуктивністю і протизносні властивості.   Масла серії AZOLLA ZS застосовуються у всіх видах гідравлічних систем в найскладніших умовах, наприклад, в верстатах, прес-формах машин, пресів і іншого промислового обладн..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 460, 680 1000   Total CYL - очищене мінеральне масло для парових циліндрів, які працюють на насиченому парі.   застосування   Це високов'язкі мінеральне масло рекомендується використовувати для змащення циліндрів парових двигунів з повторним викор..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 460, 680   Total CYL C - беззольне циркуляційний масло для змащення циліндрів парових двигунів.   застосування   Це компаудірованное мінеральні масло використовується для змащування циліндрів парових двигунів без повторного використання конденсату..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 32, 46, 68, 100, 150, 220, 320   Total CIRKAN C - високоякісне циркуляційний масло для змазування рухомих частин обладнання.   Застосування.   Чисті циркуляційні мастила CIRKAN З призначені для змазування методом масло-повітря рухомих частин облад..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 32, 46, 68, 100, 150, 220, 320, 460   Total CIRCAN RO - мінеральне індустріальне масло з антиокисними і антикорозійними присадками.   Застосування.   Мінеральні масла Total CIRCAN RO - високоякісні масла посилені присадками для змащування рухомих ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 220, 320   Total CIRCAN ZS - високоякісне мінеральне циркуляційний масло.   Застосування.   Рухомі частини машинного обладнання, що працює в умовах високих навантажень і температур. Високоякісні мінеральні масла Total CIRKAN ZS з присадками за..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 100, 150, 220, 320, 460, 680   Total CORTIS MS - беззольне мінеральне циркуляційний масло.   Застосування.   Total CORTIS MS - універсальні циркуляційні мастила з протизносні властивості. Вони відповідають технічним вимогам виробників підшипни..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 150, 220   Total MISOLA AFH - високоякісне беззольне циркуляційний масло для циркуляційних систем змащення сухих і вологих частин сучасних бумагоотлівних машин.   Застосування.   Використовується для циркуляційних систем змащення підшипників і ред..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 100, 150   Total MISOLA ASC - високоякісне циркуляційний беззольне масло для обладнання, що працює в умовах важких навантажень і високих температур.   Застосування.   Масла Total MISOLA ASC спеціально розроблені для застосування в зволожуючою і су..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 150, 220, 320, 460   Total MISOLA MAP - напівсинтетичне циркуляційний масло для деревообробної / паперової промисловості.   Застосування.   Напівсинтетичні масла Total MISOLA MAP були спеціально розроблені для систем циркуляції масла промислових м..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 150, 220, 320, 460   Total MISOLA MAP SH - синтетичне (ПАТ) циркуляційний масло для використання при високих температурах.   Застосування.   Масла Total MISOLA MAP SH використовуються в системах змащення розбризкуванням або в системах циркуляції м..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total BLUE CONCENTRATE - синій концентрований барвник для гідравлічних масел.     Застосування Синій барвник Total BLUE CONCENTRATE може використовуватися в будь-яких гідравлічних системах. При додаванні концентрованого барвника BLUE CONCENTRATE в гідравлічне масло в..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Nateria - високоякісне синтетичне масло з малою зольністю.   застосування   Газові двигуни з іскровим запалюванням, що працюють в найбільш складних експлуатаційних умовах, а також коли необхідні наддовгі інтервали заміни. Сучасні газові двигуни з іскровим запалювання..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total AZOLLA NET HC - миюча добавка до гідравлічної рідини. Використовується перед заміною масла для очищення гідравлічної системи.   Застосування   • Для очищення гідравлічної ситеми AZOLLA NET HC додається безпосередньо в в гідравлічну рідину, яка знаходиться в контурі..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Високоякісне синтетичне масло для аеродеріваціонних турбін.   Застосування   Total PRESLIA спеціально призначене для аеро-модифікованих газових турбін, що працюють в самих складних умовах   Специфікації   Total PRESLIA відповідає міжнародним ста..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Cезон масло для стаціонарних двигунів резервних генераторів.   Застосування   Масло DIZOLA SGS 40 призначене для змащування стаціонарних дизельних двигунів резервних генераторів (на атомних станціях, при шельфових розробках, в госпіталях).   специфікації ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa