Категорії

Total

Total є провідною міжнародну нафтогазову компанію, яка представлена ​​в більш ніж 130 країнах світу. Також Total є виробником хімічних продуктів світового рівня. 97 000 співробітників компанії постійно вкладають свої знання і професійні вміння в роботу над кожним етапом розробки і виробництва продукції. Дані етапи включають розвідку і видобуток нафти і природного газу, переробку і реалізацію, торгівлю і не тільки.
 
Total є лідируючим і найбільшим об'єднанням нафтогазових організацій в усьому світі, яке здійснює свою діяльність в більш ніж 150 країнах. Крім цього компанія є провідним представником ринку в галузі хімічної продукції. Весь штат співробітників щодня вкладають в роботу свій досвід і вміння, які дозволяють робити максимально ефективними такі сфери промисловості, як розробка родовищ нафти, видобуток ресурсів, переробка та маркетинг нафтової продукції, виробництво і реалізація хімічної продукції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
CERAN XM 100 виробляється на основі комплексу сульфоната кальцію нового покоління, розробленого концерном TOTAL Lubrifiants. Цей новий мильний загущувач володіє поліпшеними характеристиками по водостійкості, несучої здатності, термічної стабільності, антикорозійними властивостями, зберігаючи при ..
120.00 грн
Базовано на 0 відгуках.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa