Категорії

Total

Total є провідною міжнародну нафтогазову компанію, яка представлена ​​в більш ніж 130 країнах світу. Також Total є виробником хімічних продуктів світового рівня. 97 000 співробітників компанії постійно вкладають свої знання і професійні вміння в роботу над кожним етапом розробки і виробництва продукції. Дані етапи включають розвідку і видобуток нафти і природного газу, переробку і реалізацію, торгівлю і не тільки.
 
Total є лідируючим і найбільшим об'єднанням нафтогазових організацій в усьому світі, яке здійснює свою діяльність в більш ніж 150 країнах. Крім цього компанія є провідним представником ринку в галузі хімічної продукції. Весь штат співробітників щодня вкладають в роботу свій досвід і вміння, які дозволяють робити максимально ефективними такі сфери промисловості, як розробка родовищ нафти, видобуток ресурсів, переробка та маркетинг нафтової продукції, виробництво і реалізація хімічної продукції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
CERAN XM 100 виробляється на основі комплексу сульфоната кальцію нового покоління, розробленого концерном TOTAL Lubrifiants. Цей новий мильний загущувач володіє поліпшеними характеристиками по водостійкості, несучої здатності, термічної стабільності, антикорозійними властивостями, зберігаючи при ..
120.00 грн
Базовано на 0 відгуках.
Компресорні, гідравлічні масла і масла для пневматичного обладнання. Синтетичні (ПАТ) масла, можуть застосовуватися в обладнанні харчової промисловості, коли можливий випадковий контакт мастильного матеріалу з харчовими продуктами.   Застосування   Масла NEVASTANE SH при..
5,820.00 грн
Базовано на 0 відгуках.
Гидравлическое масло Total EQUIVIS ZS - для любых типов гидравлических систем.  Скачать подробное описание [PDF] Масло для гидравлических систем с высоким индексом вязкости и высокоэффективными противоизносными свойствами.    Применени..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total BIOHYDRAN TMP 32 Total BIOHYDRAN TMP 46 Total BIOHYDRAN TMP 68 Total BIOHYDRAN SE 32 Total BIOHYDRAN SE 46 Total BIOHYDRAN - це високоякісні синтетичні біорозкладні гідравлічні рідини на основі ненасичених ефірів. Задовольняють вимогам Європейської комісії з охорони навк..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total HYDRANSAFE HFAE 46 Total HYDRANSAFE HFA S1 Total HYDRANSAFE HFA S5 Total HYDRANSAFE HFC 146 Total HYDRANSAFE HFDU 46 Концентрована мінеральна гідравлічна рідина, яка утворює емульсію у воді. Не містить формальдегід.     Застосування ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Гідравлічні масла AZOLLA ZS 32, 46, 68, 100, 150 мають дуже високою продуктивністю і протизносні властивості.   Масла серії AZOLLA ZS застосовуються у всіх видах гідравлічних систем в найскладніших умовах, наприклад, в верстатах, прес-формах машин, пресів і іншого промислового обладн..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 460, 680 1000   Total CYL - очищене мінеральне масло для парових циліндрів, які працюють на насиченому парі.   застосування   Це високов'язкі мінеральне масло рекомендується використовувати для змащення циліндрів парових двигунів з повторним викор..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 460, 680   Total CYL C - беззольне циркуляційний масло для змащення циліндрів парових двигунів.   застосування   Це компаудірованное мінеральні масло використовується для змащування циліндрів парових двигунів без повторного використання конденсату..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 32, 46, 68, 100, 150, 220, 320   Total CIRKAN C - високоякісне циркуляційний масло для змазування рухомих частин обладнання.   Застосування.   Чисті циркуляційні мастила CIRKAN З призначені для змазування методом масло-повітря рухомих частин облад..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 32, 46, 68, 100, 150, 220, 320, 460   Total CIRCAN RO - мінеральне індустріальне масло з антиокисними і антикорозійними присадками.   Застосування.   Мінеральні масла Total CIRCAN RO - високоякісні масла посилені присадками для змащування рухомих ..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 220, 320   Total CIRCAN ZS - високоякісне мінеральне циркуляційний масло.   Застосування.   Рухомі частини машинного обладнання, що працює в умовах високих навантажень і температур. Високоякісні мінеральні масла Total CIRKAN ZS з присадками за..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 100, 150, 220, 320, 460, 680   Total CORTIS MS - беззольне мінеральне циркуляційний масло.   Застосування.   Total CORTIS MS - універсальні циркуляційні мастила з протизносні властивості. Вони відповідають технічним вимогам виробників підшипни..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 150, 220   Total MISOLA AFH - високоякісне беззольне циркуляційний масло для циркуляційних систем змащення сухих і вологих частин сучасних бумагоотлівних машин.   Застосування.   Використовується для циркуляційних систем змащення підшипників і ред..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 100, 150   Total MISOLA ASC - високоякісне циркуляційний беззольне масло для обладнання, що працює в умовах важких навантажень і високих температур.   Застосування.   Масла Total MISOLA ASC спеціально розроблені для застосування в зволожуючою і су..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 150, 220, 320, 460   Total MISOLA MAP - напівсинтетичне циркуляційний масло для деревообробної / паперової промисловості.   Застосування.   Напівсинтетичні масла Total MISOLA MAP були спеціально розроблені для систем циркуляції масла промислових м..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
В'язкість: 150, 220, 320, 460   Total MISOLA MAP SH - синтетичне (ПАТ) циркуляційний масло для використання при високих температурах.   Застосування.   Масла Total MISOLA MAP SH використовуються в системах змащення розбризкуванням або в системах циркуляції м..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total BLUE CONCENTRATE - синій концентрований барвник для гідравлічних масел.     Застосування Синій барвник Total BLUE CONCENTRATE може використовуватися в будь-яких гідравлічних системах. При додаванні концентрованого барвника BLUE CONCENTRATE в гідравлічне масло в..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Nateria - високоякісне синтетичне масло з малою зольністю.   застосування   Газові двигуни з іскровим запалюванням, що працюють в найбільш складних експлуатаційних умовах, а також коли необхідні наддовгі інтервали заміни. Сучасні газові двигуни з іскровим запалювання..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Total AZOLLA NET HC - миюча добавка до гідравлічної рідини. Використовується перед заміною масла для очищення гідравлічної системи.   Застосування   • Для очищення гідравлічної ситеми AZOLLA NET HC додається безпосередньо в в гідравлічну рідину, яка знаходиться в контурі..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
Високоякісне синтетичне масло для аеродеріваціонних турбін.   Застосування   Total PRESLIA спеціально призначене для аеро-модифікованих газових турбін, що працюють в самих складних умовах   Специфікації   Total PRESLIA відповідає міжнародним ста..
Дізнатись ціну
Базовано на 0 відгуках.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa