! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


В Америці на заводі General Electric збирають "тризуби" для українців

Економіка України відчуває дефіцит вантажних локомотивів, і тому кожен рік може недоотримувати мільярди доларів.
 
Про це йдеться в Дослідженні економістів з IMF Group про потребу локомотивних ресурсів в економіці України до 2023 р
 
У дослідженні говориться: "Якщо залишити на самоплив цей аспект, то економіка країни буде втрачати кошти в районі 4,8% ВВП, що в еквіваленті становить 5,4 мільярда доларів щорічно".
 
Фахівці говорять про те, що цей дефіцит може призвести до того, що багато галузей, а саме металургія, агропромисловий комплекс і будматеріали будуть вагомо скорочувати свої обсяги виробництва.
 
Створення локомотивів це трудомістка і тонка процедура, і далеко не всі держави мають ресурси, щоб дозволити собі такий процес. Наша країна володіла такими ресурсами, але через конфлікт на Донбасі виробниче підприємство "Луганськтепловоз", яке здійснювало виробництво і ремонтувало такі локомотиви, залишається і по сей день на невизнаній окупованій землі.
 
Малу частину цієї проблеми для України вирішує угода між "Укрзалізницею" і компанією зі США GE Transportation, яка була підписана в 2018 році. Це договір про співпрацю з оновлення та вдосконалення тепловозів.
 
10.07.2018 на заводі General Electric в США в місті Ері був показаний перший локомотив з лінійки Evolution, який був зроблений для України. Укомплектована партія з тридцяти одиниць вже повинна бути поставлена ​​в нашу країну.
 
Для того, щоб самому дізнатися всі таємниці виробництва і сервісу локомотивів, давайте відвідаємо завод GE Transportation в Америці. Далі представлений процес роботи в цехах кінцевого складання цих локомотивів
 
 посетим завод GE Transportation в Америке
 
 
На даному заводі роблять локомотиви різних моделей для дуже багатьох держав - від економічно великих з Північної Америки, до менш вагомих, але які не поступаються в потужності країн Європи. Саме тут і створюють тепловози Evolution для України.
 
Деякі комплектуючі роблять тут, а деякі - приходять від інших заводів Америки. Наприклад, що стосується двигунів для тепловозів, то їх створюють в Гроу Сіті, який знаходиться в 1 годині їзди від майданчика General Electric.
 
Протягом збірки все локомотиви проходять 4 етапи. Спочатку йде монтаж низу локомотива. Цей етап починається з рами, яка є основою локомотива.
 
Працівники роблять зварювання великих сталевих пластин, щоб зробити посилену надійну раму, тому що на раму йде велике навантаження.
 
Работники делают сварку больших стальных пластин
 
 
Далі йде монтаж кабелю і різних трубок, а потім переворот платформи і транспортування за допомогою крана на третій етап.
 
Другий етап не застосовується саме для збірки локомотива. Тут знаходиться склад для двигунів, а також частин верху і інших важливих деталей.
 
 Далее идет монтаж кабеля и различных трубок
 
 

На третьому етапі фахівці монтують верх локомотива. Тут проходить монтаж головних модулів: кабіна машиніста, електросистеми, двигуна і його охолоджуючі системи.

 На третьем этапе специалисты монтируют верх локомотива
 
 

Далі сам двигун накривають за допомогою спеціальної кабіни, що захищає його від оточуючого впливу і тим самим кабіна продовжує час його служби.

 двигатель накрывают с помощью специальной кабины
 
 

При монтажі локомотива TE33A, який іде на ринок України, компанія GE застосовує турбо-двигун з 12 циліндрами і з потужністю > 4500 к. с.

 При монтаже локомотива TE33A, который пойдет на рынок Украины, компания GE применяет турбо-двигатель с 12 цилиндрами
 
 
"Такий турбодвигун дозволяє сильно збільшити ефективність застосування палива і зменшити шкідливі викиди в атмосферу", - відзначає фахівець з GE.
 
"На наш погляд, застосовуючи локомотив TE33A з метою вантажного перевезення, є можливість заощадити до чверті палива і до вісімдесяти відсотків матеріалів для змащення. Більш того, у нього набагато більше інтервал сервісного обслуговування: 90 днів, в той час як для старих локомотивів це було 3 дня ", - додав він.
 
  турбодвигатель позволяет сильно увеличить эффективность применения топлива
 
 

Після завершення монтажу верху підйомний кран переносить локомотив на 4-й етап і встановлює його на спеціальні візки.

 подъемный кран переносит локомотив на 4-й этап
 
 

Ці візки зібрані з колісних пар, що мають різні зубчасті з'єднання і тягові двигуни.

 тележки собраны из колесных пар, имеющих разные зубчастые соединения
 
 

Щоб з'єднати верх і низ локомотива, застосовують спеціальні фіксатори.

 Чтобы соединить верх и низ локомотива, применяют специальные фиксаторы.
 
 
Візки встановлюють близько рами, далі верх локомотіва повільно рухають вниз для того, щоб спеціальні стрижні точно потрапили в приготовлені для них отвори.
 
Далі йде монтаж генератора, а також системи управління і різного допоміжного обладнання.
 
Після завершення монтажу локомотив відправляють на тестування системної інтеграції або на фарбування. До речі, на один такий локомотив витрачається приблизно 290 л фарби.
 
 локомотив отправляют на тестировку системной интеграции или на окрашивание
 
 
Далі все локомотиви проходять близько 100 годин тестів. Кожен локомотив повинен пройти від 40 до 65 км.
 
Локомотиви для України тестуются в Америці тільки на заводі, тому що в договорі про локалізацію прописана тільки 90%-ва готовність.
 
 Локомотивы для Украины тестрируются в Америке только на заводе
 
Детальне тестування і різні випробування в Україні проводить підприємство "Укрзалізниця", "GE Україна" і Крюківський завод по ремонту вагонів.
 
Тестуванням і сервісу в GE приділяють велику увагу, тому як локомотиви призначені для перевезення багатотонних вантажів на великі відстані. Функціонувати тепловоз повинен завжди: в будь-який сезон, в будь-яку погоду.

 

  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa