В ExxonMobil показали нову серію олив для харчової індустрії

ExxonMobil представила новую линейку материалов для пищевой промышленности

Фірма ExxonMobil випустила нову серію синтетичних масел SHC Cibus, що мають харчової допуск NSF H1. Ці мастильні матеріали призначені для застосування в фармацевтії, харчових і переробних виробництвах і для змазування механізмів пакувального обладнання.
 
Mobil SHC Cibus прекрасно підходить для всіх компроссоров: гідравлічних, зубчастих або повітряних. Ці масла незамінні на промислових підприємствах, обладнання яких працює в важких умовах, так само ці мастила мають тривалий термін експлуатації. Масла лінійки Mobil SHC Cibus виробляються за технологіями, в яких перехресна забрудненість мінімальна. Крім того, масла відповідають всім суворим стандартам Halal і Kosher.
 
Радник по харчовому напрямку в компанії ExxonMobil Lubricants Пітер Берд повідомив, що в даний час виробники продуктів харчування і різних напоїв постійно знаходяться в пошуку методів збільшення продуктивності, але при цьому є мета зберегти суворі стандарти надійності і безпеки. ExxonMobil Lubricants створили нову лінію масел SHC Cibus враховуючи великий досвід використання і розробки. Це допоможе компаніям харчової індустрії роздобути перевагу серед конкурентів.
 
Мастильні продукти лінійки Mobil SHC Cibus зроблені на основі новітніх базових синтетичних масел. У цих масел прекрасні несучі харакетристики і низьке внутрішнє тертя, в наслідок чого знижуються енерговитрати. Під час випробувань на черв'ячних передачах масла Mobil SHC Cibus показали збільшення ефективності на 3% в порівнянні з мінеральними мастильними рідинами.
 
Мастила Mobil SHC Cibus мають хорошу здатність навантаження, а також відрізняються чудовим захистом від зносу. Застосування цих масел підвищить надійність і ефективність вашого обладнання. Більш того, ці МАЛС мають високу стійкість до окислення, що знижує ймовірність простоїв обладнання при заміні компонентів.
 
Mobil SHC Cibus: в'язкість по ISO 32 - 68 і 150 - 460.
  • Maestro
  • Mastercard
  • Приват24
  • Visa