Високотемпературний анаеробний фланцевий ущільнювач Permabond MH199

Высокотемпературный анаэробный фланцевый уплотнитель Permabond MH199

 

При різноманітті вузлів конструкції та умовам застосування постійно виникає питання про заміну традиційних фланцевих прокладок на сучасні матеріали ущільнювачів.

анаэробные прокладки

Існує велика кількість матеріалів для герметизації фланців, на практиці ж найбільш широко застосовують два види рідких прокладок: анаеробні - для отримання жорстких з'єднань, і силіконові - для еластичних фланцевих з'єднань.
 
Переваги використання анаеробних фланцевих ущільнювачів очевидні: вони зручні в нанесенні, мають чудову масло- і бензостійкость, стійкі до дії багатьох агресивних середовищ, мають високу швидкість затвердіння (первісна герметизація виникає відразу після складання вузла).

 

Анаеробні прокладки не всихають, тому забезпечують високу цілісність ущільнення, тим самим усувається необхідність додаткового затягування фланцевих болтів в процесі експлуатації.

Для локального герметичного з'єднання металевих поверхонь фланців розроблений анаеробний ущільнювач Permabond MH199. Він має чудову хімічної інертністю, стійкістю до високого тиску і температур аж до +200 ° С. Так як даний продукт не всихає, не сповзає і не розм'якшується після затвердіння, додаткового затягування болтів не буде потрібно.
Прокладки, утворені анаеробним ущільнювачем Permabond MH199, забезпечують кращий контакт між площинами, ніж звичайні фланцеві прокладки, тому передача навантаження може бути поліпшена.
 
Перед нанесенням Permabond MH199 поверхні необхідно знежирити. Для цих цілей рекомендується застосовувати безпечний і ефективний очищувач Permabond Cleaner A. При використанні очисників на основі бензину або мінеральних спиртів слід пам'ятати, що залишки цих матеріалів на поверхні значно знижують адгезію ущільнювального складу.
 
Для забезпечення повної герметизації Permabond MH199 акуратно наноситься по контуру з'єднання, виключаючи кромки отворів для болтів.

Герметизация фланцевого соединения

При цьому мінімальна ширина фланців повинна бути не менше 5 мм від осьової лінії і 3 мм навколо отвору болта. Ущільнювач можна наносити безпосередньо з флакона, через ролер або методом трафаретного друку. Кількість нанесеного складу повинно бути таким, щоб після складання вузла він видавився рівно настільки, наскільки це необхідно для візуального контролю його присутності по всьому периметру з'єднуються фланців.
 
Циклічність і тривалість затяжки небажані, так як кращі показники герметизації досягаються за умови контакту «метал-метал» по всьому периметру фланця вже при першій затягуванні. Анаеробний ущільнювач заповнює всі нерівності і шорсткості поверхні.

Час полімеризації Permabond MH199 становить близько 15-30 хвилин

Витрата складу залежить від багатьох факторів: шорсткості поверхні, способу нанесення (валиком, пензликом, з картуша або трафаретним методом). Товщина прокладки визначається експериментально, тому для кожного конкретного випадку вона своя.
 
Для демонтажу фланцевих з'єднань рекомендується використовувати расщепляющую або відшаровуватися навантаження на кут кришки або деталі. Для повторного складання необхідно залишки старого складу видаляються (поверхню фланців повинна бути очищена до чистого металу). Це можна зробити за допомогою металевої щітки або хімічних складів на основі хлорованих розчинників.
 
Досвід використання анаеробного фланцевого ущільнювача Permabond MH199 дозволяє виділити наступні його переваги:

Permabond MH199

 • Володіє високою швидкістю затвердіння
  гранично простий в застосуванні
  Надлишки продукту легко видалити
  Червоний колір дає можливість побачити рівномірність нанесення ущільнення по всьому периметру фланців
  За рахунок тиксотропності дозволяє працювати на вертикальних фланцях
  Здатний замінити широкий набір традиційних прокладок, надаючи тим самим потенційні можливості для скорочення збережених на складі запчастин
  Можливе використання в середовищі нафтових продуктів

 

Однак необхідно пам'ятати, що даний продукт не рекомендується використовувати в з'єднаннях, які контактують з парою або чистим киснем. Також слід уникати тривалого контакту ущільнювача з сильними кислотами, лугами та сильно полярними розчинниками. Піддавати з'єднання високих температур можна тільки протягом коротких проміжків часу.

 • Maestro
 • Mastercard
 • Приват24
 • Visa